STBL 15/16 H:11 | Galatasaray OB 101-96 Büyükçekmece | MS | 19 Aralık | LİG TV 2 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:11 | Galatasaray OB 101-96 Büyükçekmece | MS | 19 Aralık | LİG TV 2

Bizim takim iyi ama oyunu kuracak bir beyin olmadigi için sapitiyoruz. Maçin sonunu getiremiyoruz. M Pooh Jeter hemen gelmeli bu takima. Bugün Mccoulmda oynamiyor sanirim. Gerçi oynayincada deli ediyor beni.

Ergin hoca rotasyon yapacağım diye bütün gençleri aynı anda sahaya sokarsan herkes birbirine bakar.

2 tecrübeli + 3 genç yap fark açıldığında. Bu maç da sana ders olur.

Ergin Ataman kendıne biraz fazla güveniyor gibi geliyor bana... fazla güven cok şey kaybettirir Ergın Hocam benden söylemesi.. bu maç ders olsun

lasme sakat olmadığı halde niye uzatmalara kadar oynamadı ayrıca fark hızla erirken ataman niye mola almıyor...ayrıca bu takıma oyunu tutabilecek bi oyun kurucu şart yoksa bu sezonu çöpe at gitsin..

Ergin ataman kriz yönetemiyor. Takım gözler önünde erirken sadece izliyor....Hele son top oynatmasını hiç bilmiyor.

Maci kaybediyorduk farkindaysan umit kardes ,rakibi kucumseyen postlar attigini farkettim az once

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maçtan önce 20 sayı fark olur dedim.. nitekim söylediğim çıktı ve fark 20'lere kadar çıktı... ama Ergin Ataman'nın ''Mola Alma'' huyunu unutmuşum renktaşım kusura bakma... Adam yemin etmiş mola almamaya...

Üst Alt