Spor Toto Süper Lig'de Kullanılacak Yeni Font - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Toto Süper Lig'de Kullanılacak Yeni Font

Hani çok eskiden okullarda " Herkes beyaz gömlek laci takım siyah ayakkabı giyecek" denirdi... Ama herkes kafasına göre takılırdı.

Evet renk tutardı da biri çizgilisini giyer diğeri düzünü.

Biri koyusunu giyerdi diğeri açığını. Biri tek cepli beyaz gömlek giyer, diğeri iki cepli.

Biri siyah rugan giyerdi diğeri iskarpin. Bir diğeri sümerbank ayakkabısı.

Ne günlerdi. Okullar defile gibi olurdu... Biri takımın içine süeter giyer biri o yaka kazak. Kravat görünmezdi.

Ne zaman tektip kıyafete geçildi düzene girdi. O günler aklıma geldi.

Sen kalkıp " Arial dersen" biri çıkar düz kullanır fontu diğeri stroklu...

Biri 4 harfli bir ismin karakterini büyütür 8 harfli bir isimle aynı yeri kaplayacak duruma getirir . Misal aşağıdaki;

Hazırlarsın orijinal ve standart bir şey . Dersinki sen sadece renklerini değiştirebilirsin.

Hatta onu bile mantıklı ve makul bir şekilde sen belirlersin. Kalkıp misal Galatasaray sarı forma giyiyorsa " laci olsun" demezsin elbette.

Dedimya makul ve mantıklı olur senin söylediğin. Sen neden ordasın... Futbola yön vermek için değilmi.

Sen futbolun baş yöneticisisin . Senin söylediğin makul ve mantıklı olacakki kimse ses çıkarmasın.

Ama sen " delinin biri kuyuya taş atmış" misali hareket edersen 40 değil 140 akıllıda olsa çıkaramaz o taşı.

Yoksa sen oraya başka bir amaçlamı geldin. Mesela Fenerbahçeni kurtarmak için olabilirmi. :ka10:

2pp2-kopya.png

fena olmamış aslında, etrafı çizgili olsa çok daha hoş olabilir. Zamanla oturur bu tek tip font muhabbeti.

Calibri daha iyi olurdu hem HD ekranlarda da daha iyi gözüküyor değil mi?

Sent from my ASUS Transformer Pad TF300TG using Tapatalk 4

Ne kadar boş işlerle uğraşıyor bu herifler ya kiril alfabesiyle yazsa ne olacak yazmasa ne olacak sen gerekli olan yerlere icraat yap turk futbolunun en buyuk sorunu font mu

Ben tüpçünün bundan sonraki icraatleri olarak;

Galatasaray'a sarı kırmızı forma giyme yasağı

Galatasaray'a parçalı forma giyme yasağı

Galatasaray'a istediği oyuncuyu alma yasağı gibi fantastik yasaklar bekliyorum.

Ne demişti 58.i değiştirdiğinde tüpçü; " Ben yaptım oldu . Konu kapanmıştır şike yok"

Böyle diyen adamdan herşey beklenir...

Üst Alt