Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şimdiden alalım da 2 sene daha Kayseride kalıp oynasın. Çok eksikleri var
Yani benim de aklıma en çok bu yatıyor, Muslera şu anda bile 35 yaşına tutup 40 yaşına kadar devam etmeyeceksek Muslera sonrası için bir planlama yapmamız gerekiyor

Yabancı sınırını ve henüz 18 yaşında olmasını da hesaba katarsak Doğan Alemdar en mantıklı hamle gibi duruyor. Doğruya doğru yabancı sınırlaması olmasa Berkan 'ı da Doğan Alemdar 'ı da bu paralara istemezdim. Muhakkak Berkan 'dan daha iyisi bulunabilir peşin 4 mil.€ bonservis ödedikten sonra, aşağı yukarı Doğan için de konuşulan rakamlar bunlar o paraya da pek tabii ki daha iyisi bulunabilirdi ama yerli oyunculara yönelmek zorunda kaldığımız bu günlerde Doğan da bence Berkan kadar kritik bir transfer olur

Muslera 'nın bu sene ne olursa olsun devam edeceğine inanıyorum ama artık 35 yaşına gelmiş olması ve üst üste gösterdiği bireysel hatalarıyla yediği kolay gollerle taraftarın güvenini ciddi ciddi kırdı diyebiliriz, bence sene içinde 2-3 kere daha bu hataları yaparsa hem Muslera 'nın psikolojik çöküşünü hem taraftarın ona olan güveninin yıkıldığını görebiliriz

O yüzden şuursuzca Muslera 'ya bağlanmak yerine doğru bir planlama ile Doğan Alemdar 'a gitmekten yanayım...

Gümrük maçını izleyinde farioliyle ilgili bişeyler yazın

Sezon ortasında yada en geç sezon sonunda kendisi yeni hocamız olacak gibi

Erol Sumudica'nın yapısını devam ettirmeyi deniyor.

Sol beki yedek bırakması garip

Maxim de önemli eksik zira en iyi adamları

Defanstaki Türk stoper de tırt

o ne pastı yaw ,ahmet musaya bak hele.yabancı kuralı olmasa alınmalıydı.f5 malı almamış iyiki ama kesin karagümrük yalakalık eder verir devre arası eğer fark oluşturursa

Üst Alt