Tier 1 - Sol Bek İçin Derrick Köhn ile Anlaşıldı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Sol Bek İçin Derrick Köhn ile Anlaşıldı

şu işin bir an önce hallolması lazım - bugün hallolsa akşam gelse yarın 1 idmanla başakşehire karşı oynar en azından ikinci devrede girerek.

maç ctesi içeride çünkü yolda yok.

Twitler kesildiğine göre olumlu veya olumsuz sonuçlanmış diyebiliriz. Pazarlık sürecinde menajerler tonla twit attırıyor gazetecilere.

Köhn maliyet olarak gayet uygun bir transfer oldu zarar etme ihtimalimiz yok. Ortalama bir performans verse bile sezon sonu 5-6ya satabiliriz maaşı da düşük olduğu için.

hannover forumlarina göz attim. adamlar üzgün ve ortada dolasan rakamlara bu futbolcuyu satmayi anlamiyorlar. hayirlisi olsun umarim güzel performans gösterir

hannover forumlarina göz attim. adamlar üzgün ve ortada dolasan rakamlara bu futbolcuyu satmayi anlamiyorlar. hayirlisi olsun umarim güzel performans gösterir

Hannover ile bizim hedef ve beklentilerimiz farkli renkdas. Kotu yorum olmasin kafi ancak iyi yorumlari cok da dogruyu soylemez. Yeni Aslan cikacak 2.macinda en gec anlariz kumasini. Boey ilk macinda iyiydi, 2.de ise takdir kazanmisti. Kisacasi, belli olur yakinda, az sabir :)

Hannover ile bizim hedef ve beklentilerimiz farkli renkdas. Kotu yorum olmasin kafi ancak iyi yorumlari cok da dogruyu soylemez. Yeni Aslan cikacak 2.macinda en gec anlariz kumasini. Boey ilk macinda iyiydi, 2.de ise takdir kazanmisti. Kisacasi, belli olur yakinda, az sabir :)
beklentiler tabiki farkli ama genel söylenen ileride cok güclü oldugu defansif anlamdada gelisim icinde olan bir topcu oldugu seklinde. benzer seyler angelino icinde söyleniyordu sonuc ortada. dedigin gibi yakinda anlariz

Zaha...zaha geriye bıraktı bıraktı

KÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖHNNNNN (Ğ efekti olarak öksürür falan spiker belki)

şöyle bir şey olacak o şutlarıyla

Bu adamı çok övüyorlar. Her yeni gelene yapılan muamelelerden mi yoksa gerçek mi bilmiyorum. Angelino da çok övülmüştü ilk geldiğinde. Umarım uzun yıllar bizde kalır... Bekleyip görelim.

Üst Alt