Tier 1 - Sol Bek İçin Derrick Köhn ile Anlaşıldı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Sol Bek İçin Derrick Köhn ile Anlaşıldı

Hannoverliler baya övüyor bu cocugu. Takimin en önemli oyuncularindan biriymis.

Bu yaz 3 milyonluk bir cikis maddesi gecerli oluyormus sözlesmesinde. Simdi almak isteyene 5-6 milyon gibi bir rakam cekecekmis Hannover. Bu paralari da vermeyiz bu oyuncu icin.

Ama enteresan bir oyuncuya benziyor, yazin 100% Bundesliga‘dan bir takima gider.

Teknik kabiliyeti sınırlı gibi görünüyor, vücut koordinasyonu da iyi bir savunmacı olmak için yetersiz sanki. Gelsin görelim, çok hoşlanmadım Kazımcan’ın eli ayağı düzgün hali gibi geldi bana.

Biri böyle birsey yazmis. Sonunda birde 3 milyona yazin serbest kalma maddesi var, o rakama yazin rahat satariz simdi 6 milyon falan gibi bir rakam verilmezse satilmaz diyorlar.

"Oyuncu tipi açısından Davies ile iyi bir karşılaştırma. Fiziksel olarak bir canavar çünkü çok hızlı ama yine de oldukça iri bir cüsseye sahip. Hem standart olarak hem de oyun dışında yaptığı ortalar keskin ve isabetli. Solda öküz gibi bir şutu var.

Defansif olarak bazen pozisyon almada biraz dikkatsiz olsa da bu konuda gelişme kaydettiğini düşünüyorum. Tepki vermek yerine hareket etmeyi tercih eden biri. Yüksek presle ya da topa sahip olarak oynamayı seviyor. Derinde durup kontra atakları beklemek onun yapmayı sevdiği bir şey değil.

Bazen hücumda kendini gereksiz pozisyonlara sokuyor çünkü topla zamanında buluşamıyor. Bazen hemen öncesinde driplingle kazandığı alanları kaybediyor. Ama sonra topu neredeyse hiç kaybetmiyor. Durumun bittiğini düşünüyorsunuz ve sonra klasik futbol sahası stiliyle baskıyı tekrar kırıyor. Sağ ayağıyla çok az şey yapabiliyor.

Daha yüksek bir tempoda nasıl bir performans sergileyeceğini göreceğiz ama Bundesliga 2 için fazla iyi olduğu kesin. Gala uygun bir kulüp olabilir çünkü orada kesinlikle çok fazla ilgi görüyor ve neredeyse her maça favori olarak çıkıyor. Milli takıma bile girebileceği bir kulübü ona çok görmezdim."

Hannover'in 25 yaşındaki solbek'i.

1707166823815.png
2024 sezonu ısı haritası.

Gördüğüm kadarıyla ileride oynamayı seviyor.

1707166829639.png

Defansif performansı

Ekran görüntüsü 2024-02-06 000121.png

Pas performansı

Ekran görüntüsü 2024-02-06 000213.png

Bendeki izlenimi çok koşan maç içinde aktif defansif yönü güçlü olmayan ama mücadeleci hucum beki olduğu yönünde. Makul fiyata yada kiralık olarak yatırım yapılabilir görüyorum kendisini.​

Son düzenleme:
Hücumcuymuş zaten bize lazım olan da hücumu sağlam olan bir bek. Sağa zaten daha defansif aldık malum. İkili mücadelelerde de iyiyse gelsin. 3-4 milyon bu piyasada riske girmek için para bile değil.

Üst Alt