⚽ SL 23/24 H:34 | Adana Demirspor 0-3 Galatasaray | MS | 26 Nisan - Sayfa 167 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Özellikle defans kısmında çok zorlandığımız bölümler olsada çok önemli ve kritik bir zafer almayı başardık tüm takıma ve Okan hocaya tebrikler. Yarınki maçı oldukça rahat ve keyifli şekilde izleme şansımız olacak bu çok önemliydi. Ziyech adeta bir çilingir gibi sıkışmak üzere olan maçları çözüyor şu son dönemeçte çok önemli bir ekstra faktör olmayı başardı. Icardi, Mertens, Nelsson, Barış, Torreira, Abdülkerim, Kaan gibi takımın bel kemiği olan isimlerin hepsi çok sağlam performans gösterdi. Demirbay da harika bir gol attı ama maçın yıldızı çok kritik kurtarışlar yapan kaptan Musleraydı. 37 yaşında hala bu kadar muhteşem bir kaleci olması çok büyük takdiri hak ediyor. Kerem oyuna girdikten sonra çok özverili ve sağlam bir maç çıkarttı tekrar form kazanırsa müthiş işler yapabilir özel bir oyuncu. Maç maç ilerleyip şampiyonluğa ve 105 puan hedefine emin adımlarla gidiyoruz hayırlısıyla hadi bakalım.

öyle zaten, kısa mesafede benim kabulüm öyle şeyler. Barışta koyup yere indirebilridi misal - daha doğrusu 1 adım atsa adamın vücut koyması arkadan müdahele olcaktı - o zaman %100 penaltı olurdu.

adamın yaptığı auta giderken basketçi gibi vucütla itersin adamı topun çıkmasını bırakıp - ben o tarz değerlendirdim.

bende ilk yarıda skor buluruz diyrodum ama kanatlar çok aksadı / çalışmadı. Ziyech tarafında kaan çok kendini gösteremedi 1 2 kere hariicnde, BAY 'da biraz top yedi bugün yalan yok. kafasındakiyle vucudü aynı şeyi yapmadı bir çok kez.
İlk yarıda kaç tane pozisyon kaçırdı Barış bir de kaçırdıkça daha da zorlamaya başlayıp daha da kötü oldu. 2. yarıda hücumcular biraz sakin oynayınca skor geldi ki orada bile Kerem D. boş da adam varken sıfırdan kendisi attı falan. Kaç pozisyonda İcardi bomboş beklerken Barış falan gereksiz şutlar çekti. Bu gün biraz rehavet vardı. Rakibin puan kaybettikten sonraki maçlar tehlikeli oluyor genelde. Fb böyle çok puan kaybetmiştir mesela rakibi puan kaybedince sonraki maçta kendileri de kaybettiği.

İlk yarıda kaç tane pozisyon kaçırdı Barış bir de kaçırdıkça daha da zorlamaya başlayıp daha da kötü oldu. 2. yarıda hücumcular biraz sakin oynayınca skor geldi ki orada bile Kerem D. boş da adam varken sıfırdan kendisi attı falan. Kaç pozisyonda İcardi bomboş beklerken Barış falan gereksiz şutlar çekti. Bu gün biraz rehavet vardı. Rakibin puan kaybettikten sonraki maçlar tehlikeli oluyor genelde. Fb böyle çok puan kaybetmiştir mesela rakibi puan kaybedince sonraki maçta kendileri de kaybettiği.
dayıya defansif anlamda çok kızdım maç içinde ama BAY'ın yapması gerekeni ilk aldığı dip topta yaptı valla orda da laf edemem (genede şut yerine asist çıkarmalıydı orda %100 garanti diye ama olsun)

Kerem A. girdikten sonraki aksiyonları güzeldi - alan bulduğu kanatta olumlu iş yapıyor kesinlikle. merkeze yöneldiğinde sıkıntı büyük.

ama gene önündeki adamın kucağına pas attı icardiye asist derken , olsun o kadarda

Muslera ve mertens müthişti. Son maçlarda iyi oyun beklentim yok 3 puan alıp geçelim. Rekorlarla kuşlarada koyup şampiyon olacağız.

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bahattin'in de hakkını vereyim beni yanılttı. Beklentimin ötesinde maç yönetti. Hakemler de rahatlamış olabilir fener geçen hafta puan bırakınca. Kafada kırk tane tilkiyle maç yönetmeyince gayet akıcı bir maç yönetebiliyorsunuz işte.

Üst Alt