⚽ SL 23/24 H:31 | Galatasaray 1-0 Hatayspor | MS | 2 Nisan - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İki maçla güven sarsılmaz normalde ama hadi KP dirençli takım dedik, Hatay gibi bombok bir takıma orta saha üstünlüğünü net olarak vermenin izahı yok. Ve Okan Hoca adeta ihanet edercesine top tutma ve defansif dirence katkı bakımından aşırı yetersiz Vinicius' u almak fantezisini uygulamaya koyuyor! Bunu kendisine sormak isterdim, belki sorar birisi. Rus ruletinden her defasında sağ çıkamazsın...

Hatay 2. yarıya gol için çıktı
Biz sakin oynayıp pas yapacağımıza uzun ya da telaşlı ataklarda kaybedip adamları bir de kontraya çıkardım habire
Resmen saçmaldık

Sonra Zaha-Ziyech yerine Kerem-Barış aldı, oyunu dengeledik derken gitti Demirbay-Barış çıkarıp Tete-Berkan aldı
Üstğne bir de Binisyus alınca Hatay öylr bir rahatladı ki, bizim hala telaşlı oyuna uymayıp sakin kaldalar beraberlik değil galibiyet bile alırlardı
Ucuz yırttık

Uzun topları yapmalarına izin verdik diyor hoca
Kerem-Barış yerine Zaha-Ziyech başlarsan uzun oynar tabi adamlar
Üstğne bir de ortasahayı boşalttın

Galibiyet güzel ama oyun çok daha iyi olmalı önümüzdeki maçlarda. Bizim takıma ara yaramıyor her zaman lige verilen aralardan dağınık şekilde dönüyoruz. Ama en önemli olan şey 3 puanı almaktı tabiki bu yüzden iyi sonuç. Ziyech ve Zaha ikilisi ise kalan maçlarda birlikte oynamamalı takımı epey ağırlaştırıyoruz bu tercihle en fazla 1 tanesi 11 olup diğeri hamle oyuncusu olmalı ve Barış sağ bekte çok zayıf kalıyor Aurier'i hızlıca takıma adapte etmemiz şart diye düşünüyorum.

Ziyech- Zaha ilk 11'de kullanmak yerine sonradan kullanmak daha mantıklı onu tekrar gördük. Santraforu 2'leme işinden özellikle önde olduğumuz maçlarda vazgeçmek lazım. Kasımpaşa maçı gibi maçlarda yada kaleye hiç gelemeyen rakibe karşı işe yarayabilir ama hızlı takımlara karşı bizi daha da zora sokabiliyor.

milli takım dönüşü iyi oynamadık dogru özellikle macı koparamayınca iyice oyundan düştükte bazı arkadaşlar feneri övüyorlar en son nezaman izlediler acaba feneri haftalardır sürünerek hakemle gittiklerii unutttunuzmu ?

Yav ne teşviki teşvik alsalar ne olacak, herifler defansta 2 kişi bekliyor top bizde bir Allah’ın kulu ters kanatta olan adama top atayım demiyor.
Beyinlerinde bir oyun şablonu var topu alır koşarım o kadar. Şunu defalarca yaşadık kendi elimizle oyunu zora sokuyoruz, solda yada sağda adam boş koşuyor pas verilmiyor. Kanatlara 3er kişi bastığında ileride boş adam varken kanattan gitmeye çalışıyoruz.
Bunun adı tek kelimeyle mallık başka bir olay değil. Abi takım üçgen kurup rakibi kıramıyor ya topu alan koşuyor 5 adam sabit at bana diyor.
Kötü oynadığımız söyledim zaten Tuna'cım. Ama rakiplerin teşvik primi aldığı gerçeği de var. Rakibine aynı motive ile oynamıyor, üstüne sana karşı full konsantre oynuyor. Içerde Hatay'a karşı daha baskılı oynamalız. Zaten golü de yedik, ama Allah'tan ofsayt olduğu için iptal edildi.

Forveti Çoklamak yerine orta sahayı çoklayıp kontraya daha kontrollü çıkabilecek kurguya girdiğimizde saha çok başarılı olacağız ama rakip ortada 4 kişiyken 1 kişi bırakmak gibi süper bir taktiğimiz var

Oyun kurmakta çok yavaş davraniyoruz halen

Top stoperlerimize geldiğinde rahatlıkla tuvalete gidebiliyorum sigara içmeye gidebiliyorum döndüğümde top ya rakipte oluyor ya da Nelsson Apo arasında dönüp duruyor

Hakemlik ne var abi. Zaha nın topu kaptığı pozisyon dışında hatası yok konuşmaya değer.

HD1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bence hakem ince ince doğradı. Bütün taktir haklarını Hatay'dan yana kullandı. Ayağı kayıp yere düşen Hataylı futbolcu lehine faul verdi, bizim atakları kesti sürekli. Bir de fenerin maçlarına bakın. Hakemler fener lehine düdük çalmak için bahane arıyor.

Bize çalınma faul sayısı. Bana göre bu faullerin yarısı hatalı.

IMG_20240402_210432.jpg

orta sahaya gelip statik degilde hareketli bi sekikde bosa kacarak torreira gibi 2 top cevirsek adamlar pesinde kosarken arkalarini bosaltacaklar. yok ama herkes ileride bir yer kapmis orda kendine pas bekliyor. sonra rakip biraz gucluyse aliyor toplari.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Volkan kazandığın tüm para haram Şikecilerde bu taktikle çıksan kesin puan alırsın ama sen doğru dürüst top oynatmadığın adamı her iki maçtada ilk 11 başlattın ve atak yapmadın. Niye bu maça defansta burak ile çıkmadın şereften bi haber adam

milli takım dönüşü iyi oynamadık dogru özellikle macı koparamayınca iyice oyundan düştükte bazı arkadaşlar feneri övüyorlar en son nezaman izlediler acaba feneri haftalardır sürünerek hakemle gittiklerii unutttunuzmu ?
Bazı arkadaşları gram anlayamıyorum hatta bazıları kuş bile olabilir. Oyunu, takımı falan eleştirenlere değil bu lafım Fb'yi övenlere zira övenler dediğin gibi ya maçlarını izlemiyor ki izlemediği bir takımı övmekte nasıl oluyor bilemiyorum yada Fb'liler.

Üst Alt