⚽ SL 23/24 H:20 | Galatasaray 2-1 Kayserispor | MS | 15 Ocak - Sayfa 144 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oyuncular geriden alıp üretmek zorundalar kanatlardan oyunu kurun yaratın, atın veya attırın oyunu oynuyoruz. Sorun 10 numara, birinin herkesi dopru yerde topla buluşturması lazım.

Ndombele ve Tete bir daha oynatilmamali.
Icardi ve Kerem berbat oynadıklarında bile oynamalılar. Berbat halleri yerlerine oynayanlardan daha iyi.
Kesinlikle sol bek ve tempolu 8 numara alınmalı.
Birisi Okan Buruk'a takimin senenin başından beri 45'le 65. dakikalar arasında yediği gollerin istatistiğini göstermeli.

Normal oyunda öne geçip skoru rahatlatmak yerine kendi bacağımıza sıkıyoruz.Alın fazla geriye gitmeye gerek yok.Son iki maç öndeyiz kendi kendimize rakibe penaltı şansı veriyoruz.Tabi bu arada hakemlerin lehimize veremediği penaltı kararlarınıda göz ardı etmiyorum ama işi hakeme bırakmamalıyız.

Takımda bugün mental bir sıkıntı vardı iki şey geliyor aklıma ya icardiye tepki var takım içinde biz oynuyoruz o tatil yapıyor gibisinden ya da fb dün son dakikalarda atıp kazanınca moraller bozulmuş çünkü böyle defansif hatalar görmedim torreria bile tanınmayacak haldeydi neyse ki kazandık bir şekilde önemli olan da bu

Kötü oyun felan umrumda değil, ocak dönemini kazanarak potada geçmeliyiz. Transfer+İcardi ile zâten ritim bulunca seri yaparız. Yönetim toplantıyı Sivas maçından önce yapsaydı bugün puan puana gidiyorduk Trabzon'a, şimdi kazanmak zorundayız!

ne zaman dönecekler
dönecekler mi o bile belli degil
14 yabancimiz var ama bugün mac kadrosunda sadece 8 kisi vardi.
bu böyle olmaz.
En basta hata hoca daydi, sakat sakat oynatti, üstelik tüm mac boyunca. Ayrica Bakambu'nun gidecegini de dün ögrenmedi.
Bir forvet daha lükse kacar bence.
Bize forvetten ziyade diger mevkilere adam lazim ama hersey transferle düzelmiyor. Antrenmanlarla düzeltmeliyiz, cok calismaliyiz. Taktik nasil olur ne yapilir biri ögretmeli artik.

Kazimcan sol bek, orta saha Torreira-Kaan ya da Demirbay 10 numarada Metens sol kanat Kerem sag kanat Baris Alper ilerde de zahmet olmazsa İcardi oynamali geri donup.En azindan kosan mucadele eden rakiple bogusan kanatlar goruruz.Baris Alper’in isteginin,arzusunun yarisi yoktu bikac futbolcu disinda.Hayatimda bu kadar mucadele eden rakibe ustunluk saglayan kuvvetli bi kanat adami gormedim ben .Herif hic oynamadigi sol bek bolgesinde pozisyon alabilme disinda cogu seyde muazzam.calim yemiyo rakibe gecilmiyo suratli ve hucumda da iyi rahatlatiyo takimi.Raziyim abimden.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yani umarım bu ligi bu şekilde götürüp bizim kadıköyde karanlıklar içinde kaldırdığımız kupa senaryosunu zorlamaya çalışmıyorlardır sezon sonu için.

harbiden en büyük endişem bu.

Üst Alt