SL 22/23 H:7 | Fenerbahçe 5-0 Alanyaspor | MS | 18 Eylül - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu maç özelinde konuşuyorum, fener ne zaman havaya girse mutlaka çakarlar ertesi hafta. Ama araya milli takım girdi. Tinerciler alır bunların havasını görün bakın. Alanya o kadar gereksiz bir top oynadıki resmen gel buyur tecavüz et bana der gibi oynadı, fenere karşı böyle abuk sabuk işler yaptın mı cezayı kesecek oyuncu grubu ve oyun tarzı var o yüzden bırakın şişsinler iyice, bu şekilde patlamaları daha hoş oluyor

Tescilli şikeciler gene sene başında uçuyor kaçıyor :d Sosyal medyadan fener olmazsa ülkede hiçbişey olmaz diyen müptezel çakma artistler,stad 500bin kişi olsa dolar diyen şeytan kılıklı yorumcular ortaya çıkmış gene.Bunların ümitlenip kahrolmalarını herşeyden çok seviyorum sene sonu gene aynı hayal kırıklığını yaşayacaklar :d

Maç 2-0dı penaltı verse belki alanya daha derli toplu oyuna dönecekti, bi takımı böyle açık açık doğrarsan topçular da ne yapsak olmuyor bitse de gitsek moduna girer sonra fark gelir uzay takımı fb olur

saçma sapan goller var. alanya baya leş oynamış. takdir etmek gerekirki fener iyi başladı ama hem taraftar hem yönetim bir kıvılcım, her hangi bir başarısızlıkta tepetaklak olurlar o yüzden bunlardan korkmuyorum.

Geniş kadroya sahipler. İki ayrı 11 yapıp ikisinden de aynı şekilde verim alabilen bir hocaları var.

Fakat fikstür terse dönüp deplasman üzerine deplasman oynadıkları dönemde de göreceğiz.

camia aç en büyük avantajları o oyuncularda istekli özellikle rezil fb tribünleri alev alev yanıyor yer değiştirdik resmen bizdekiler ne rakibe baskı ne takıma destek çekirdekçi tayfa oldu fb nin eski hali gibi bizde ki ateş baskı felanda fb tribünlerine gitmiş kanser bir sezon bizi bekliyor gibi

fenerbahçenin sürekli rotasyon yapmasına ve neredeyse 20 kişiyle oynamasına rağmen sürekli iyi oynaması sinir bozucu açıkçası. özeti izledim de baya baya ezip geçmişler alanyayı. rennes maçını da hesaba katarsak fenerbahçe belli ki iyi hoca bulmuş ve lig sonuna kadar yarışı bırakmayacak. ama şöyle de bir durum var ki 6 maçın 4 tanesini içerde oynamışlar. bu yönden biraz umutluyum. 2 deplasman yapmışlar biri zaten kasımpaşa fenerin rezerv takımı diğeri de konya ona da yenilmişler. üstelik maç konyada değil eskişehirde oynandı. o yüzden her ne kadar iyi oynasalar da sert deplasmanlarda neler yapacaklar bakalım görelim. yine de trabzon ve beşiktaştan daha ciddi rakipler bu sene için.

Bizim forumun rakipler hakkinda hep uc yorum yapmasini anlamiyorum. Ya ucup kaciyo rakipler yada cop. Aslinda ikiside degil. Sikecilerde tinercilerde bizden kotu degiller. Bizden iyide degiller. Kadro kalitesi olarak hicbirinden asagi degiliz ama bariz bir ustunlugumuzde yok. Ortada tek gercek var oda sezon basindan bu yana bizim alenen hakemler tarafindan dogranmamiz. Yonetimin tum dikkatini bu konuya vermesi elzem.

Kasımpaşa maçlarında da söylemiştim, asıl tehlike Paşa'ya 6 atmaları değildi, bugün de tehlike Alanya'ya 5 atmaları değil. Alanya zaten yapısı itibariyle baskı yediğinde dağılabilen bir takım. Dolayısıyla eğer erkenden bir şekilde golleri bulursanız gerisi gelir. Ancak asıl tehlike 20 oyuncudan benzer verim alıyorlar. Normal şartlarda bu kadar fazla oyuncu değişikliğinin takımı baya olumsuz etkilemesi lazım. Bunların şimdiye kadarki asıl olayı bence bu. Yoksa gol atılabilir, yakalarsın bir rakibi 4-5 tane sıkıştırırsın. O değil mevzu.

İzlemedim bile zaten izlenmeyeceği konusunda forumun duayenleriyle mutabıktık. Fener için çok kolay bu sezon bu maçlar. Anadolu kulüpleri hadlerini bilmeden ya da sahayı iyi parsellemeden Fener'den puan falan alamazlar hele Kadıköy'de.

Üst Alt