SL 22/23 H:5 | Ümraniyespor 0-1 Trabzonspor | MS | 2 Eylül - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
arda kardeşler her pozisyonda ts lehine veriyor
Arda Kardesler
Ali palabıyık
Yaşar Kemal uğurlu
Halil umut meler
Mete Kalkavan
Alper Ulusoy

Birde var sorunsalı var. Oraya düzgün adamlar bilerek atamiyolar. Maça atananlarda ne yapması gerektiğini çok iyi biliyor

Bu hakemler Türk futbolundan temizlenmedikce hicbirsey olmaz. Yerine kendilerinden daha eyyamcilar gelmediği sürece

Ya orta hakem kotu olabilir. Kotu gonunde olabilir. Gormemis idrak etmemis olabilir. Hepsine bir yere kadar ok ama VAR? Var in hata yapmasini kabul edemiyorum ben
Sahadaki hakem, sarıyı kime ne şekilde gösteriyo, faulleri ne şekilde veriyosa Vardakide o şekilde pozisyonlari ekran başında degerlendiriyor. Biri sahada durduruyo, doğruyo diğeri ekran başında. Sonrada istedikleri sonucu aliyolar. Keşke Türk futbolunda var olmasaydi bu kadar eyyam dönemezdi o zaman. Şimdi amaca ulaşan yolda hataları bile düzeltiyolar
İşte futbolda adaleti sağlamak için kurulmuş bir sistemin ülkemizde nasıl eyyam ve kayırma aracı olarak kullanılabildiğine Varı icat eden bile şaşırır izlerse

Bu maçtan çıkardığım üç sonuç var.Birincisi Fener'in defansı rezalet.Gol atması mucize takımdan içerde 3 yemek büyük başarı.İkincisi Trabzon 'un kadro çok iyi ve alternatifli.O kadar adam yok hâlâ çok iyi kadro var sahada.Asıl yük Bakasetas ve Trezegeeut üzerinde.Gbamin de Lemina gibi çok iyi.Üçüncüsü de bizim takım da çok sağlam ve oturaklı.Deplasmanda bu Trabzon'u pasivize etti.

GSCimbom Twitter hesabindan bunlarin isine yarayan hatalari bir paylasin. VARin bunlarin aleyhine kullanilmasi yasak gibi geliyor bu sene.

valla trabzonda gbamin ve bartra cuk oturmuş. bartra bence yılın transferi ve trabzon bu adam sahadayken hiç gol yememiş 21 yaşındaki kalecilerine rağmen. eren elmalı vasat ya da çok yorgun ilk maçlarında daha etkiliydi gibi. umut bozok bence alınabilirmiş baya hareketli oynuyor kesinlikle beğendim. bi de tsde şu yattaraya benzeyen eleman inanılmaz kötü topçu yaa güldürüyor izlerken.

Üst Alt