SL 22/23 H:5 | Ankaragücü 2-3 Beşiktaş | MS | 4 Eylül - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sevinsin diyoruz da gol yemiyoruz, puan farkı yok. Gereksiz bir yandık bittik modu var bazı taraftarlarda. Sezonu en erken açmış, arka tarafı umursamadan oynayan Fenerbahçe'nin attığı gollerle kendi kendilerine gereksiz baskı yaratıyorlar. Biraz sakinleşmekte fayda var, sinerjiyi bozmadan bir süre daha 1-0 olsun bizim olsun mentalitesiyle ilerlemenin zararı olmaz, hücum hattı oturdukça, birbirine alıştıkça takım açılacaktır

Sevinsin demem iyi oynadıklarını sanmalarına işte. Şimdiden ligin bittiğini düşünmelerine.
Aramızda da düşünelere....Daha henüz oturmayan bir takımız biz de. Dediğiniz gibi herkes hep boş tarafına bakıyor.
Fikstür, oynanılan rakipler, misal baştan kadro kurmakla üzerine eklemek aynı şey değil. Attığımız az ama yediğimiz de öyle.
Onlar da misal çok yiyor. Yani bizim hücum sıkıntılıysa onların da defanslar fire veriyor. Yani hemen hemen aslında bakarsak ikisi de eşit oranda sıkıntı ve skor anlamında etkileyen eksiklikler. Şu an değil ama zorlu noktalarda çok başa dert olacak zaafiyetler.
Yoksa bence başak dışında öyle üzerine katan rakip ekip göremiyorum.

Kabul edilemez bir rezalet bence

Amacim bjk yi savunmak degil ama aynisi bizim oyuncularin da basina gelebilirdi

Taraftarin elinde herhangi bir kesici birseyler olsa bambaska seyler konusuyor olurduk belki

Gercekten rezalet görüntüler

Bu olayı gören Rambo okanın bizim maçta futbolcularımıza bıçakla saldırabileceğinden korkuyorum.

Sevinsin demem iyi oynadıklarını sanmalarına işte. Şimdiden ligin bittiğini düşünmelerine.
Aramızda da düşünelere....Daha henüz oturmayan bir takımız biz de. Dediğiniz gibi herkes hep boş tarafına bakıyor.
Fikstür, oynanılan rakipler, misal baştan kadro kurmakla üzerine eklemek aynı şey değil. Attığımız az ama yediğimiz de öyle.
Onlar da misal çok yiyor. Yani bizim hücum sıkıntılıysa onların da defanslar fire veriyor. Yani hemen hemen aslında bakarsak ikisi de eşit oranda sıkıntı ve skor anlamında etkileyen eksiklikler. Şu an değil ama zorlu noktalarda çok başa dert olacak zaafiyetler.
Yoksa bence başak dışında öyle üzerine katan rakip ekip göremiyorum.
Defansın iyi, hücumun sıkıntılı olursa bir şekilde en kötü gününde maçı kitler 1 puan çıkartabilirsin. Ama bu defansif anlayışla, rakiplere bu kadar çok koridor bırakarak oynarsan, yarın gelir iyi bir kontra takımı, gelir hızlı hücum oyuncuları olan bir takım, o defansa patlar sonra rezil olduğunla kalırsın.

Bahsettiğim mevzu oyuncu özelinde değil, ön alan baskısı yapıyoruz derken sergiledikleri defans kurgusu. Takım savunması diye bir şey iki takımda da yok mesela. Bunu görmek için bilim insanı olmak gerekmiyor, gördük Tudor döneminde de öyle bir kurguda yaşananları.

Dediğiniz gibi henüz erken, her takımın birçok eksiği var, Dünya Kupası sonrası kimin ne olduğu belli olur. Sabır gerekiyor. Takımda yan yana doğru düzgün oynamış Muslera ve Nelsson dışında futbolcumuz yok. Bir de PVA ile Kerem var. Hala kanat, forvet ve orta saha transferi konuşuyor, demek ki bir şeylerin farkında herkes. Biraz sabredelim de DK sonrası gömeceksek hep birlikte gömeriz. Genel olarak bir analize dayanmadan yapılan boş Beşiktaş, Fenerbahçe övmeleri gördükçe sinirim bozuluyor artık 😄

Kardes, futbol bilgin 0. Kimse tempoya yaklasamiyormus, o yuzden her mac 2ci yari gotunden soluyor BJK.

Tempoymus, bu mu tempo? Sen hayatinda tempo.gormemissin.
Yav kimin futbol bilgisinin sıfır olduğu belli oluyor. İlk yarıdaki tempoları zaten yetiyor farkı açmaya. Kimse o kadar yüksek tempoyu devam ettiremez zaten. Futbol dışı bir tempo Beşiktaş'ın yaptığı ve ilk yarıda meyvelerini alıp ikinci yarıda da doğal olarak düşüyorlar. Hiçbir takım o baskıyı 90 dakikaya yayamaz. O yüzden zaten futbol dışı bir tempodan bahsediyorum. Mantıksız bir tempoları var. İlk yarıda şansa bala kalelerini bunlara kapatabilen her takım ikinci yarıda fena yapar bunları ama büyük maçlar + Konya, Başak haricinde Anadolu takımları Beşiktaş'ın ilk yarılardaki orantısız baskısını kaldıramaz. Biz de yapsak kaldıramaz Fener de. Tudorlu yıl biz nasıl yaptıysak şimdi de Ismael bunu yapıyor. Temennim sakatlıkların başlaması. Çünkü yedek topçularla bu oyunu oynayamazlar mesela. Kayserispor maçı gibi olur her maç eğer bu kadro ile çıkmazlarsa.

fblileşmeye başladılar, ki antipatiklikte onları da geçtiler.
bu tür vakaların sebebi biraz da bu. Benim de açık ara en sevmediğim camia.
Olay için yorum yapmak istemiyorum, sadece josef için olan karta ömrümde böyle haksız kırmızı görmedim diyenler gördüm.
Ben hatırlatayım buradan kendilerine, melo twitle ceza almıştı.

josefe verilen kart bence doğru en azından bi 5 maç falan kessinler, taraftara dokunan başka biri varsa onlara da verilmeliydi kart. taraftar arkadaş yanlış karar vermiş ama. tek hamle de kalması üzücü. İlk meteye geçirip sonra jkliye yapistirsaymis keşke.

duyar kasanlarda salsın bu işleri, bu jkli topçular kart görmeden sezon boyu terör estiriyorlar rakiplerin ayak bileklerine.

Lan Yeni gördüm. Bejeke nasil Alli yı almışlar yahut, kiralık olsada. Baya düşmüş Alli.

Son düzenleme:
Cimlastikçilerden cacık olmaz her 6 ayda bi 750 milyon zarar açıklıyolar.1 senelik mahsulü pavyonda yiyen dayılar gibi büyük mali yükün altına girdiler gene yakında menemen sezonu açılır :d Bu sene biz olamıyosak büyük şikecilerin şampiyon olmasındansa bunların olmasını tercih ederim açıkcası hiçbir zaman ciddi rakip olarak görmediğim bir camia

Öyle yav he he demekle olmuyor. Kimse Beşiktaş'ın temposuna yetişemiyor işte Vodafone'da bu açık. Deplasmanda da bu tempo yok ama tempo olmadığında da kazanabiliyorlar. Alanyaspor'a karşı deplasmanda da tempo yaptılar ve ilk yarıdan yine maç 2-3'lük oldu. He sonra geri döndü Alanyaspor işte ama bu tempo yapıldığı müddetçe bu tempoya karşı durabilen bir takım yk. Bizim Tudorlu yıl gibi şu anki durumları. Bir şekilde deplasmanda kötü oynadıklarında yenilmeleri gerekiyor. İçeride zate belli ki bir ya da iki maçta puan kaybederler maksimum. Öyle görünüyor şimdilik.

Şampiyon Beşiktaş

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt