SL 22/23 H:4 | Konyaspor 1-0 Fenerbahçe | MS | 29 Ağustos | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1661206516270.png

1661206549192.png 1661206553516.png 1661206566613.png
Eskişehirspor'a yeni müjde - Spor haberleri

Spor Toto Süper Lig 2022/23 Sezonu 4. Hafta
Konyaspor - Fenerbahçe
Yeni Eskisehir Ataturk Stadyumu
29 Ağustos 2022 Pazartesi
19:15

Moderatör tarafında düzenlendi:
Zahmet olacak ama su adamlara bi macta da gol ikram etmeyin be

Palut gecen sene Fener'i yanlislikla yenmisti ama kiyamaz camiasina bu sefer

konya vaduz maçı ve zemin yüzünden biraz kötü başladı sezona ama son maçta yeniden toparlanma emaresi gösterdi

orta saha ve kanatları çok iyi ama aynı şeyi stoper ve forvet için söyleyemem

cikalleshi de gitmiş. Muhammet demir artık bitiğe yakın. Yeni gelen de yetersiz gibi

konya biraz duran top ve kanatlara bağlı

fb maçı için avantaj olabilir çünkü fb'nin en büyük zaafı kanat savunması

beraberliğe razıyım ama konya galibiyeti neden olmasın

Bütici'nin ceza yayı üzerinden şık plasesiyle Konya'nın öne geçtiği anı görüyorum sayın seyirciler. Dakika 65 civarında da Endri Çekici'nin farkı 2'ye taşıyan golünü görüyorum.

Eskişehirdeyim ve Konyalıyım. Maça tabiki gideceğim. Jesus ve fenerin belini bükeceğiz. Gitmeyi düşünen renktaşım varsa iletişime geçebiliriz.

TFF takımların ismine sponsor eklemesini yasaklamalı bence.

Bu ne ya her takımın ismi saçma sapan bir hal almış. Bunlar ne ara arabam.com Konyaspor oldu. 1 yıllık anlaşma yapmışlar seneye yine bambaşka biri sponsor olur ve isimleri yine değişir.

Özellikle spikerler maç içinde sponsor + takım ismini kullanınca acayip uyuz oluyorum uzadıkça uzadığı için.

Fener'in bay geçtiği haftada 2 avrupa maçını aradan çıkarması hoşuma gitmedi. Zaten 2 kere 2 hafta üst üste evlerinde oynuyorlar. Konya, Bjk, Ankara dışında maçları zor değil. Bu maçta puan kaybı şart

Üst Alt