SL 22/23 H:36 | Fenerbahçe 2-0 Antalyaspor | MS | 30 Mayıs | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:36 | Fenerbahçe 2-0 Antalyaspor | MS | 30 Mayıs

Antalya'nın 1 tane Hatay maçı var 41 puanda. Son hafta Giresun deplasmanları war. Giresun fullerse ki iddiasız ölmüş Ts ve düşmüş Ümraniye ile oynuyorlar. Son hafta Giresun bunlara vurabilir. Antalya puan almak zorunda.

Bu nasil dusme hatti yav herkes dusebilir gibi
Giresun, Sivas, Antalya'dan biri düşecek bence. Paşa, Ankara, Alanya ve zor da olsa İstanbul kurtarıyor hesaplarıma göre. Sivas 2 tane iddiasız takımla oynuyor. Normalde 43 yapıp kalmaları lazım ama y. gibi oynuyorlar ondan dolayı ihtimalleri war. Bence Antalya bu maçtan puan alamazsa Giresun-Antalya maçına kalacak iş.

Bütün hafta Ankara yi takip edip hesap yaptik ama antalya için gercekten ölüm Kalim Maci. Febeli oyuncularin bir kulagi bizim macta olur diye istedikleri konsantrasyonu da yakalayamazlar

Haci wrayt oynarsa bu mactan bir beraberlik bekliyorum

Giresun, Sivas, Antalya'dan biri düşecek bence. Paşa, Ankara, Alanya ve zor da olsa İstanbul kurtarıyor hesaplarıma göre. Sivas 2 tane iddiasız takımla oynuyor. Normalde 43 yapıp kalmaları lazım ama y. gibi oynuyorlar ondan dolayı ihtimalleri war. Bence Antalya bu maçtan puan alamazsa Giresun-Antalya maçına kalacak iş.
Giresun, Trabzon'u yenerse Antalya yusuf yusuf olabilir. Küme düsmüs Ümraniye'ye takilmazlarsa son mac curcuna olabilir.

Son anda Sivas düşecek gibi kupa sevdasına bence.

37 puanları var 2 maçta 4 puan alamazlarsa küme düşebilir Giresun kalan 2 maçı alırsa.

İstanbulspor 38 puanda ama Ümraniye'yi yenip 41 yapar.

Antalya 38 puanda ve Ümraniye'yi yenip 41 yapar. Bu maçı da 1 puan için kovalayacaktır ayrıca.

Kasımpaşa 40 yaptı 1-2 puan bile alsa kalan 3 maçta zaten o denklemde çok değil.

Bu maç konuşulmamış ama Ankaragücü maçından daha zor maç olduğunu düşünüyorum stadı da dolduracaklarını düşünmüyorum ciddi boşluklar olacaktır o gün bizim şampiyonluk kutlaması görmek istemeyen fenerliler stada gelmez. Maçların aynı saatte olması oyuncuların motivasyonunu etkileyecektir biz skoru bulduğumuz an kadıköy de ciddi tepkiler başlayacaktır. İlginç bir maç olacak ligde 2'nci ve 3'ncü sıranın bir önemi olmamasından dolayı bu maçta puan kaybı yaşama ihtimalleri var.

Bu maç konuşulmamış ama Ankaragücü maçından daha zor maç olduğunu düşünüyorum stadı da dolduracaklarını düşünmüyorum ciddi boşluklar olacaktır o gün bizim şampiyonluk kutlaması görmek istemeyen fenerliler stada gelmez. Maçların aynı saatte olması oyuncuların motivasyonunu etkileyecektir biz skoru bulduğumuz an kadıköy de ciddi tepkiler başlayacaktır. İlginç bir maç olacak ligde 2'nci ve 3'ncü sıranın bir önemi olmamasından dolayı bu maçta puan kaybı yaşama ihtimalleri var.
Denizli Fener maçının olduğu gün Samiyen kapalı gişeydi, ikinci yarı kapılarıda açtılar öyle girebildik. Stat hınca hınç doluydu. Antalya macını yine full oynarlar

Üst Alt