SL 22/23 H:35 | Adana Demirspor 1-4 Beşiktaş | MS | 21 Mayıs - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:35 | Adana Demirspor 1-4 Beşiktaş | MS | 21 Mayıs

Şu merti nasıl kaçırdık.Burada bin defa söyledik alalım diye ..gerçekten trasnferde çok hata yapıyoruz çok..
Şu ciğeri beş para etmez bjkyi falan çok umutlandırıp konuşturuyoruz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Mert konusunda katılıyorum da bjk nasıl umutlaniyor? Matematiksel olarak sanslari kalmadi ki,fb dusunsun

PU ÇI PUPU ÇITTU PU PU ÇI PU
PU ÇITTI PUPU ÇUTTU
Beşiktaşın hikayesi büyük bi sevdaydı
Siyahla beyazdı büyük aşkın adı
Ooo yeh
Bide çarşı vardı çılgın mı çılgın Beşiktaş'a büyük bi aşk beslerdi
Ooo yeh
Deplasmana da giderdi taraftar, İnönüye her maç gittiği gibi
Tarihi yazmasını da bilirdi
Namağlup şampiyon olduğu gibi
Ooo yeh
Beşiktaş büyüktür, vardır planı, taraftarı coşturmaktır amacı
Getirir Korejma, Gomez ve Güneşi diğer takımları elbet çıldırtır bu
TABİ TABİ
Her takıma saldırır 3 puan yeminiyle büyük taraftar alkışlar kara kartalı
Sevilmek için biz sevmedik ki seni
Sen yenilsen bile umrumuzda değilki
OOO YEH
OOO YEH
OOO YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEH

PU ÇI PUPU ÇITTU PU PU ÇI PU
PU ÇITTI PUPU ÇUTTU
Beşiktaşın hikayesi büyük bi sevdaydı
Siyahla beyazdı büyük aşkın adı
Ooo yeh
Bide çarşı vardı çılgın mı çılgın Beşiktaş'a büyük bi aşk beslerdi
Ooo yeh
Deplasmana da giderdi taraftar, İnönüye her maç gittiği gibi
Tarihi yazmasını da bilirdi
Namağlup şampiyon olduğu gibi
Ooo yeh
Beşiktaş büyüktür, vardır planı, taraftarı coşturmaktır amacı
Getirir Korejma, Gomez ve Güneşi diğer takımları elbet çıldırtır bu
TABİ TABİ
Her takıma saldırır 3 puan yeminiyle büyük taraftar alkışlar kara kartalı
Sevilmek için biz sevmedik ki seni
Sen yenilsen bile umrumuzda değilki
OOO YEH
OOO YEH
OOO YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEH

y4wxaJ.gif

Sezonu da 50 golle 4. tamamlardık.

Yahu yapmayın..,Ne alakası var.
Bu kadroda çok rahat skora katkı yapardı gedson.Hepsini geçtim çok daha etkin özellikleriyle belkide takım daha üretken olacakdı.
Oliveira sanki çok müthiş istatistik yapdı.3 gol 4 asisit..Asistlerde duran topları kulladığı zaman.

Burak elmasın yatacak yeri yok..

Mert konusunda katılıyorum da bjk nasıl umutlaniyor? Matematiksel olarak sanslari kalmadi ki,fb dusunsun

Ben sadece bu sene için demiyorum genel olarak üstelik bu şerefsizlere bu şekilde yenilmemeliydik.

Yahu arkadaş şu transfer işini bir tam yapabilsek başarı oranını yukarıya çekmemiz lazım.Avrupada artık esamemiz okunmuyor.Borçlar artıyor..araziler falan olmasa ne yapacaktık bilmiyorum.

Şampiyon oluyoruz hala kadroda ciddi revizyon yapmamız gerekiyor diyoruz.
Bu takımdaki potansiyel inanılmaz.geçen sene 13. Olduk bu sene 2,3 tane üst düzey doğru transferle hemen şampiyon olabiliyoruz.Ama bakıyorsun trasnferde çok fazla hatalı transfer var.
Kaleci mert,gedson bunları bırakmayacaksın arkadaş bu çapsızlara.sadece bunlar değil bu tarz hamleler çok önemli.

ANC: "Beşiktaş şampiyon olsa bile ligin böyle tescil edilmesini kabul etmeyeceğim".

Şenol Güneş: “Kim diyor? Beşiktaş’ın adının olduğu yerde şampiyonluk ihtimali her daim devam eder .”

Gscimbom kargalar: “ovvv yeeeeh PU ÇI PUPU ÇITT Besiktas.”

Yahu yapmayın..,Ne alakası var.
Bu kadroda çok rahat skora katkı yapardı gedson.Hepsini geçtim çok daha etkin özellikleriyle belkide takım daha üretken olacakdı.
Oliveira sanki çok müthiş istatistik yapdı.3 gol 4 asisit..Asistlerde duran topları kulladığı zaman.

Burak elmasın yatacak yeri yok..

Adamın hamurunda skor yok. Geçen sene Benfica'da geçirdiği sezon öncesi kampta Jesus hocasıydı. Her yerde denedi adamı. Sonra elemelerde olmayınca kadro dışı bıraktı. Benfica'lılar için vasat bir oyuncu olarak kabul ediliyordu. Alıp topu koşmak dışında bir şey yapmadığını ben bu sezon izleyince ikna oldum. Fazlası olduğuna inanıyordum bu sezonu görene kadar ama değilmiş. Oyun anlayışı da Oliveira ile kıyaslanamaz. Ligde devre olduğunda en iyi 11'lere Oliveira yazılıyordu. Harika oynuyordu sezonun büyük bölümünde. Oynamadığı basit kupa maçlarında bile kısır bir oyunumuz oluyor. Oliveira'nın oyuna katkısı istatistiklerin de ötesinde Gedson'dan çok daha fazla. Ama onun zaafı da fiziki düşüş göstermesi. Bu konuda da Gedson iyi ama ikisi farklı sikletlerin farklı tipte oyuncuları.

Üst Alt