SL 22/23 H:3 | Fenerbahçe 4-2 Adana Demirspor | MS | 22 Ağustos - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:3 | Fenerbahçe 4-2 Adana Demirspor | MS | 22 Ağustos

Hakemlere tepki koyduğumuz için antuvari mi olduk...
Böyle yorumlar gördüm, kendi adıma -eleştirenlerden de biri olarak- üzüldüm.
Kendi maçlarımızda verilmeyenler için bile kolay kolay çığırtkanlık yapmayan biriyim.
Ama onlara verilenlerle bize verilmeyenleri şöyle bir kıyas edince ister istemez sorguluyorum.
Bu penaltıysa, o hayli hayli gibi...Bu kırmızı burada çıkıyorsa diğerinde de çıkmalı.
Sorun tamamiyle taraflı, yanlı yönetimler. Ortaya açıkçası henüz üç kulübün de-tsyi de katayım hadi- oyun anlamında net bir şey koyduğunu düşünmüyorum. Nuri hocanın takımı hepimizden daha istikrarlı, oturmuş takım. Kuracak olsam buna kurardım herhalde.
Emre Bello keza fena değil. Sevmesem de hakkını veririm. Bunlar da bizim rakiplerimiz değil mi...
Kolay lokma olmayan üç beş takımdan ikisi sonuçta. Benim kendi adıma istediğim şey verilen kararların takımlara göre değişmemesi.
Senelerdir kasap rosier misal kollandı. Onun yaptığının daha azını yapan Marcao olsa hemen kırmızı ile biçiliyordu.
Belhanda bugün bizim topçumuz olsa net atılırdı. Onye o pozisyonda düşse on saat varda incelenir, ofsayt denilip penaltı iptal edilirdi.
Biz bunları yaşadık. Evet, oturmamış bir sistemimiz var. Ama doğal değil mi...Takım üç senedir değişim içinde.
Kurulu bir şeyin üzerine eksikleri monte etmiyoruz ki. Ama bunlar bizim sorunumuz. Kadroyu doğru yönetmek Okan hocanın işi.
Tamamlamak yönetimin, destek de bizim. Ben sahadaki mücadeleleri yorumlamak istiyorum, hakemlerin taraflı yönetiminni değil...
Bizden başka ülkelerde zaten bu kadar ön planda bile değildirler... Sonra da niye kalite düştü deniyor, niye istediğimiz isimleri getiremiyoruz.
Hadi şu an ekonomi de kötü de eskiden de kılı kırk yarıyorduk, son anlara kadar çabalar. Son ana kadar fırsat kovalamak zorunda kalalım derken bakmışsın eylül-ekim olmuş, lig neredeyse belki de gidecek pozisyonda oluyor, olabiliyordu...Bu şekilde futbol gıdım ilerlemez tabi. Kimseyi de memnun edemezsiniz. Çünkü ben bu lig kadar sırf istemedikleri takım şampiyon olmasın diye iş adamlarının prim dağıtıp teşviki güzellediği, sonra kafalarına göre nasıl olduğunu anlamadığım bir devir teslimle kulüp başkanının seçilip onların takımlarının da -bu sezonla beraber- dört sezondur itilmesini görüp, siyasinin atadığı adamın da başında olduğu bir düzeneği başka yerlerde ne gördüm ne de duydum. Ben bunları izleyip hiçbir şeyi sorgulamazsam asıl kendim de sorun ararım...İnşallah sadece futbol konuşacağımız günler de gelir de biz de kurup durmayız. Sadece olması gerektiği gibi futbol yorumlarız.

Ağustos-Eylül-Ekim : fb sampi, en düşük iddaa oranları
Kasım-Aralık-Ocak : hakemler bizi doğruyor, eyyy federasyon mhk, tabletlerle 2-3 yöneticinin pozisyonları gösterip ağlaması.
Şubat-Mart-Nisan: Geçici teknik direktör yeni sezon planlaması
Mayıs-Haziran-Temmuz: 15 oyuncunun gelip-20 tanesinin gitmesi. Yeni teknik direktör falan filan.
Yıllardır şaşmadı bu yılda şaşmayacak umarım.
Maçta 3-0'dan 3-2 olunca biraz daha becerikli olsalar 2'den fazlasınıda atardı ads. Yaldır yaldır geliyorlardı. 10 kişi kalmaları işi bozdu sonrasında.

Murat Sancak efendi Fenerbahcesine yaranmak icin dangalak aciklamalar yapmis.

Adamlar Belhanda ve Onyekuru'ya ana avrad sovunce iyi, adamlar aglama ve 4yildiz yapincami kotu?

Sikeyle super lige gelen ADS, sikeci dostu FB.

O değil de adamların en iyi transferi Enner Valencia oldu gibi şaka maka. Yeni transfer gibi namussuz. Çok hareketli. Ama ne olursa olsun bu yılın kaderini biz kendi ellerimizle çizeceğiz. Belotti gelsin dertler bitsin. Valencia 10. haftadan sonra özüne döner.

Üst Alt