SL 22/23 H:3 | Beşiktaş 4-1 Karagümrük | MS | 21 Ağustos - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:3 | Beşiktaş 4-1 Karagümrük | MS | 21 Ağustos

karagümrük deplasmanımız da dünya kupası'ndan önceymiş güzel. paşa ve gümrük deplasmanlarını herifler transferle toparlamadan 6 puanla aradan çıkarma şansımız var. geçen sezon ikisinde de pts bıraktık bu sefer olmasın.
Bu sene pts falan bırakmayacağız hayırlısıyla. Artık öyle zayıf orta sahası olan Galatasaray yok.

her maç rakip kötü o öyle bu böyle, biz de oynicaz bunlarla bakalım kötü mü değil mi o zamana form tuttular vs demeyin
Her maç rakip kötü demedim ki. Alanya maçında 3 stoper kullanan Alanya teknik direktörü kanatları bjk ye verdi ve 3-0 geriye düştü. Çok saçma gollerdi. Özet orda herkes izleyebilir. Sonra full defansa çekildi otobüs çekse bile 3 gol yemekten kurtulamadı.
Bu akşam Karagümrük iğrenç oynadı 60 dakika. Ortasahayi verdiler direk. Ben 60 dakika bir tane pas atabilen Karagümrüklü oyuncu görmedim. Pirlo değişiklikler ile ofansa adam alınca orta sahaya takviye yapınca oyunda üstün hale geldi.
Kayseri maçı aslında tam kriterdi. Kayseri defansı ve orta sahayı kalabalık tuttu bjk hicbirsey yapamadi ve arkada çok boş alan verdi. Kayseri goller kaçırdı. Sonuç kısır kötü bir maç.
Tüm bu veriler varken. Birazda futbol şansı ve rakiplerin taktik hataları ile erkenden skor alip 15-20 dakika sonra biten bir takım görüyorum ben. O kötü bu kötü değil. Kötü olan Karagümrük. Gerisi yazdım sebepleri.
Evet oyniycaz bunlarla ve o maçı iple çekiyorum. Orta saha üstünlüğünü aldığımız gibi ki bu transferlerle bir zahmet alalım, bunlara koymamamiz için hiçbir sebep yok. Biz ilk Antalya maçı hariç (Berkan yüzünden) Diğer maçlarda kötü de oynasak orta saha üstünlüğü elimizde ve defansimiz sağlamdı. Tek sıkıntı hücumda henüz alismamis ve formunu yakalayamamis bir takım olmak. Gerisi problem yok. Ve sunuda ekliyim Giresun ve Ümraniye maçlarında erken gol bulsak farka giderdik.

Bjk nin son yıllardaki başarısının en büyük sebebi yabancılarını iyi seçiyor. Son 6-7 yıldır hep iyi forvetler buluyorlar. Weghorst Gedson Ghezzal Rossıer ligde bölgelerinin en iyi oyuncuları. Weghorst gibi forveti yıllardır bulamadık.

Her maç rakip kötü demedim ki. Alanya maçında 3 stoper kullanan Alanya teknik direktörü kanatları bjk ye verdi ve 3-0 geriye düştü. Çok saçma gollerdi. Özet orda herkes izleyebilir. Sonra full defansa çekildi otobüs çekse bile 3 gol yemekten kurtulamadı.
Bu akşam Karagümrük iğrenç oynadı 60 dakika. Ortasahayi verdiler direk. Ben 60 dakika bir tane pas atabilen Karagümrüklü oyuncu görmedim. Pirlo değişiklikler ile ofansa adam alınca orta sahaya takviye yapınca oyunda üstün hale geldi.
Kayseri maçı aslında tam kriterdi. Kayseri defansı ve orta sahayı kalabalık tuttu bjk hicbirsey yapamadi ve arkada çok boş alan verdi. Kayseri goller kaçırdı. Sonuç kısır kötü bir maç.
Tüm bu veriler varken. Birazda futbol şansı ve rakiplerin taktik hataları ile erkenden skor alip 15-20 dakika sonra biten bir takım görüyorum ben. O kötü bu kötü değil. Kötü olan Karagümrük. Gerisi yazdım sebepleri.
Evet oyniycaz bunlarla ve o maçı iple çekiyorum. Orta saha üstünlüğünü aldığımız gibi ki bu transferlerle bir zahmet alalım, bunlara koymamamiz için hiçbir sebep yok. Biz ilk Antalya maçı hariç (Berkan yüzünden) Diğer maçlarda kötü de oynasak orta saha üstünlüğü elimizde ve defansimiz sağlamdı. Tek sıkıntı hücumda henüz alismamis ve formunu yakalayamamis bir takım olmak. Gerisi problem yok
küçüktaş da hep eksik ama, saçma sapan adamlarla oynuyolar. bizim oynadıgımız takımlar da tırt zaten bi antalya kavi onu da şansa bala geçtik
neyse bakalım fikstür zor ama bizim

küçüktaş da hep eksik ama, saçma sapan adamlarla oynuyolar. bizim oynadıgımız takımlar da tırt zaten bi alanya kavi onu da şansa bala geçtik
neyse bakalım fikstür zor ama bizim
Bro bizim takım oturmadi daha. Yapicak bişey yok. Bir kaç eksigimiz var çözülecek. Asıl şanslı bjk. Alanya maçında çok ballilardi. Bu maçta bana göre kıstas değil. Aynı Karagümrük basaktanda 4 yedi. Kayseri bugün yine Başağa kaybetti. Biz bu fixturu kayıpsız geçersek emin ol dışardan bunları izlemek çok keyifli olcak :)
Bjk ye verdiğim ömür bir kaç maçlık. Yanılırım yanilmam zaman gösterecek ama cidden 15-20 dakika ile bu ligi goturemezsin. Bir sakatlık işleri biter zaten

Bro bizim takım oturmadi daha. Yapicak bişey yok. Bir kaç eksigimiz var çözülecek. Asıl şanslı bjk. Alanya maçında çok ballilardi. Bu maçta bana göre kıstas değil. Aynı Karagümrük basaktanda 4 yedi. Kayseri bugün yine Başağa kaybetti. Biz bu fixturu kayıpsız geçersek emin ol dışardan bunları izlemek çok keyifli olcak :)
bu fikstürü kayıpsız geçince DKden sonra lig oynanmaz zaten

Bjk nin son yıllardaki başarısının en büyük sebebi yabancılarını iyi seçiyor. Son 6-7 yıldır hep iyi forvetler buluyorlar. Weghorst Gedson Ghezzal Rossıer ligde bölgelerinin en iyi oyuncuları. Weghorst gibi forveti yıllardır bulamadık.
Gedson bitik durumda açılır mı belli değil nasıl en iyisi oluyo anlamadım.
Rossier çok pis çalımlar yiyo ayrıca hücumda karşısında iyi adam varken etkisiz.
Werghost kötü demiyorum ama h.wright ve cornelius tan iyi değil. Seferovic formunu yakalarsa nasıl daha faydalı olacağını görürüz. Werghost dediğin adam duvar olamıyor asist pek yok ayrıca topla katetme uzaktan veya mesela gomisin Antalya ve Ümraniye maçında attığı gol gibi gol atma özelliği çok iyi değil. Topla ilişkisi iyi değil pek. Ama Kale önünde iyi bir bitirici. Duran toplarda etkili ve pozisyon almayı biliyor. Sıkışan maçlarda ki tonla olur ligde duran top ve kanat ortaları dışında etkili olmasını beklemiyorum. Ben şahsen diğer adamları tercih ederim. Werghost ile pas oyunu verkac oynayamazsin. Günümüz santraforlarinda bu olmazsa sıkıntı. Bana werghost eski nesil gibi geliyor nedense.
Bir tek ghezzal konusunda katılabilirim belki

Geldiğinden beri ligde Rossıer den daha iyi bek olduğunu düşünmüyorum.
Bunada cevap veriyim mariano sanırım bizdeydi bu geldiğinde yanılıyomuyum? Eğer rossier Marianodan iyise bunu söyleyen adamla futbol konuşmam
Sonra suanki dubois lyonda izlediysen yorum yaparsan sevinirim. Benim gördüğüm dubois hücumda rossier den çok daha fazla etkiliydi lyonda. Ayrıca ikili mücadelede kolay vazgeçmeyen bir adam.
Fransa milli takım görmüş adamdan bahsediyoruz. PSG ye Lille e rakip olarak oynuyodu yani yanlış anlaşılmasin.. Hani Kayserispor filan değil.

Üst Alt