SL 22/23 H:29 | Fenerbahçe 2-1 Ankaragücü | MS | 15 Nisan - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:29 | Fenerbahçe 2-1 Ankaragücü | MS | 15 Nisan

Ankaragücü puan veya puanlar alabilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    82
  • Anket kapatılmış .
Bu klüpler borsada işlem görmüyor mu? Alenen şike ve müdahale var. Hukuken bir yolu yok mu ya? Hakikaten iş artık çığrından çıktı. Avukat değilim, bilmiyorum ama yani bariz ortada herşey. Görevi kötüye kullanan TFF, MHK ve VAR hakemleri var. Aynı hakemler fener lehine hata yapınca anında ödüllendiriliyor. Galatasaray olunca maç alamıyor. Bilmiyorum ama şikenin modern olanını yapıyorlar resmen.

Medya genelinde penaltı dediler. Özellikle Erkan’dan sorma çoktan yayında Reha falan. Penaltıymış onlara göre. Fenev iyi oynamış kazanmış taraftar ile bütünleşmişmiş :)

Yemeyiz olm biz bunları ona göre. Boşuna algı yapmayın puantajo göstererek işte 3 puan fark var vs.. yemeyiz yani. Sahada bitecek bu iş günün sonunda.

maç uzun bir süre 0-0 giderken ankaragücünün gol atmasını istmedim çünkü fb gaza gelip galibiyet alır diye düşündm nitekimm hakem yardımıyla da birlikte dediklerim doğru çıktı

Bu sene şampiyon olamayan takım biz veya onlar maddi olarak büyük yıkım ve zarar yasayacak ve tolere etme şansıda az olacak
Ayrıca şampiyon olamayan takımda yönetimler banko gider bence

bu ömer saraç denen kişi necidir yav yanındaki yorumcu irfana yakışmıyor böyle penaltı olmaz dıyor bu penaltıyı almak maharet yetenek vs diye hırsızlığı güzelliyor ömer denen kişide

bein sports'taki 3 hakem: penaltı değil
trt'de bünyamin gezer: penaltı değil
beyaz tv'de ahmet çakar: penaltı değil
a spor'da erman toroğlu: penaltı değil
tv 8,5'ta fırat aydınus: penaltı değil
Trt sporda 3 kişi penaltı demiş. Her hafta dönüşümlü birileri penaltı diğerleri penaltı değil diyip milleti yemeye çalışıyorlar.

Bizde gitme olasılığı onlara göre daha az. Çok kötü bir sezondan sonra müthiş bir kadro kuruldu. Gitmeleri hata olur.
Bence bizde de ihtimal yüksek 6 puan öndeyken şampiyonluk verirsen bı zahmet kalma o koltukta şampiyonluk verme dışında ayak oyunlarına karşı inanılmaz pasif ve sessiz kalma olur esas sebeb ,son maça lider bir fener sahamiza gelirse zaten yönetimin gidiş maçı olur

Bu klüpler borsada işlem görmüyor mu? Alenen şike ve müdahale var. Hukuken bir yolu yok mu ya? Hakikaten iş artık çığrından çıktı. Avukat değilim, bilmiyorum ama yani bariz ortada herşey. Görevi kötüye kullanan TFF, MHK ve VAR hakemleri var. Aynı hakemler fener lehine hata yapınca anında ödüllendiriliyor. Galatasaray olunca maç alamıyor. Bilmiyorum ama şikenin modern olanını yapıyorlar resmen.
Arkadaşım, futbolu bile birakalim bir kenara, yıllardır bu ülkede, herhangi bir konuda, hangi veri gerçek?

Borsadaki futbol takımı hisselerinden önce, çok daha bariz sıkıntılar var.

bu ömer saraç denen kişi necidir yav yanındaki yorumcu irfana yakışmıyor böyle penaltı olmaz dıyor bu penaltıyı almak maharet yetenek vs diye hırsızlığı güzelliyor ömer denen kişide

tvde nerdeyse her yerde dün Irfan aldı penaltiyi tarzı konuşmalar oldu. Emek hırsızlığı kurnazlık olmuş. Ömer denilen no name dese nolacak. Adamlar aleni şike yapıyor ülke sus pus

Üst Alt