SL 22/23 H:29 | Fenerbahçe 2-1 Ankaragücü | MS | 15 Nisan - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:29 | Fenerbahçe 2-1 Ankaragücü | MS | 15 Nisan

Ankaragücü puan veya puanlar alabilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    82
  • Anket kapatılmış .
cresponun golde top kaleye girmese pen6 almak için numara yapıcakken gol olunca yatmaktan vazgeçip gole seviniyor, ya ne üç kağıtçı topçu bunlar

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adamlar eşkiya gibi hakemin üzerine yürüyorlar, küfür ediyorlar, hakaret ediyorlar, tehdit ediyorlar. Ama kimse konuşmuyor bunları.

Maçın ikinci yarısının neden gecikmeli başladığı da ortaya çıktı şimdi. Adamlar hakemi darlamışlar üstüne gitmişler devre arasında.

Adım gibi eminim yine halının altına süpürülecektir bütün bu olanlar.

Ben bir sade taraftar olarak, kendi halinde bir Galatasaraylı olarak TFF'ye MHK'ya hakkımı helal etmiyorum. Sizden çıkmıyorsa çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın.

O yavuz hırsız ali denen yavşak ve onun servetinin köpeği olup Galatasaray düşmanlığı yapan herkesin mezardaki ecdadının kemiklerini s.....yim. Yedikleri haltlar, aldıkları ahlar yanlarına kalmaz umarım. Dileğim odur ki günü geldiğinde öyle bir rezil olsunlar ki bir daha insan içine çıkamasınlar.

Bu şerefsiz camia da artık öyle bir aranıyor öyle bir kaşınıyorlar ki başlarına gelecek var yine belli. Hep böyle oldu ve yine olur umarım.

Üst Alt