SL 22/23 H:21 | Beşiktaş 3-0 Alanyaspor | MS | 27 Ocak - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:21 | Beşiktaş 3-0 Alanyaspor | MS | 27 Ocak

Cidden çok ilginç takım
Hızlı çıkabileceklen geriye oynayıp defanstan yine pasla çıkmaya çalışyorlar
Yani farioliyi bilmeyen biri izlese bu takım şike yapıyor der

Efecan bomboş ceza sahasına girdi bekledi kalecinin üstüne vurdu. Ahmed Hassan altıpas içinde gelişine kalecinin üstüne vurdu. Yine Ahmed Hassan net fırsat bulup kaleyi tutturamadı. Efkan kaleciyle karşı karşıya iken çalım deneyip pozisyonu hiç etti. Zinedine Ferhat penaltı noktası civarından net pozisyonda atamadı.
Alanya'nın penaltısı yalan yere iptal edildi.

Yedikleri 2 gol de kendi özel çabalarıyla geldi.

Hem kendi kendilerini zora sokup rakibe gol hediye ediyorlar hem de rakip kalede beceriksizler, hakem de pastada çilek bjk için.

Biz takilmadikça bunların ve büyük şikecilerin takılmasına müsade etmezler. Hakem devreye girer, şike devreye girer ama bırakmazlar. Yoksa ikiside orta sıra takımı olmuştu şimdi. Şampiyon belliydi. Ama bırakmıyorlar futbol gelişsin. Bir yol olmaz bu memleketten. Ne futbolundan, ne toplumundan, ne siyasetinden. Dibine kadar lağım çukuruna batmış.

Efecan bomboş ceza sahasına girdi bekledi kalecinin üstüne vurdu. Ahmed Hassan altıpas içinde gelişine kalecinin üstüne vurdu. Yine Ahmed Hassan net fırsat bulup kaleyi tutturamadı. Efkan kaleciyle karşı karşıya iken çalım deneyip pozisyonu hiç etti. Zinedine Ferhat penaltı noktası civarından net pozisyonda atamadı.
Alanya'nın penaltısı yalan yere iptal edildi.

Yedikleri 2 gol de kendi özel çabalarıyla geldi.

Hem kendi kendilerini zora sokup rakibe gol hediye ediyorlar hem de rakip kalede beceriksizler, hakem de pastada çilek bjk için.

Farioliden kurtulmaya çalışıyor da olabilirler

alanya macı 5-3 alabilecekken 3-0 kaybediyo.neden? çünkü deha hocası abuk subuk kadro cıkarıp,üstüne sagbeksiz ve solbeksiz oynayıp, savunmadan pasla cıkıp goller yediği için.yazık gerkcekten.bjk için ballı lokma tatlısı bi maç oldu.2.yarı tek sut ve hata ile gelen gol harici alanya zor durumlara soktu bjk ortasahasını ve defansını

Zinedine Ferhat, Beşiktaş orta sahasını ipe diziyor;

zinedine-zidane-icegif-6.gif

Sen beni dinlemeywcekson sanirim

Bjk sampiyonlugumu iatiyorsun sergi
benle alakası olmamalı ya.ben 40.dkda actım maçı.ki lkyarı sonunda bjknin sahadaki yayılısına baktım ve arızalı buldum.2.yarı alanya 4 fırsat kacırdı ve penaltısı yendi üstüne.şu maç farioliye yazar tamamen.o mısırlı forvet son vuruslarda cok kötüydü bugun

ne ilkyarıdaki ve ikinciyarıdaki bjk (heleki 2.yarı çok kötülerdi,alanya tek pasla hücuma cıktı) ne de diğer maclarda bala galip gelen bjk bisey vadetmiyor

Erteleme maçını 3 ay sonra 2 devrede ara transfer bittikten sonra oynatmak büyük başarı.

13 Kasım 2022'de Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde meydana gelen bombalı terör saldırısı sonrası güvenlik gerekçesiyle ertelenen Beşiktaş-Fraport TAV Antalyaspor maçının yeni tarihi belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu, mücadelenin 14 Şubat Salı günü oynanacağını duyurdu.

bjkde ihtiyac aboubakar değildi.savunmaları ve ortasahaları rezalet.sadece gedsonla olmaz.3-0 önde oldugun macta tek pasla 4 pozisyona giriyosa dagılan rakip,orda ciddi sorun var demektir.mert formda idi ama o da kurtaramaz önümüzdeki maçlar.yakında rüyadan uyanırlar

Erteleme maçını 3 ay sonra 2 devrede ara transfer bittikten sonra oynatmak büyük başarı.

13 Kasım 2022'de Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde meydana gelen bombalı terör saldırısı sonrası güvenlik gerekçesiyle ertelenen Beşiktaş-Fraport TAV Antalyaspor maçının yeni tarihi belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu, mücadelenin 14 Şubat Salı günü oynanacağını duyurdu.
antalya kötü değil şu an,iyi bile olabilir hatta duruma göre

Üst Alt