⚽ SL 22/23 H:19 | Galatasaray 4-0 Hatayspor | MS | 13 Ocak - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Maci izlemedim. Ozeti simdi izledim. Tebrikler takima. Yalniz Hatay da fena oynamamis, iyi bir hocayla cikisa gecerler bence. Ozetin sonunda Sergio ve Mata Hatay'dan birine sariliyordu. Kim diye arastirdim. Christian Atsu imis adi. Porto'da baslamis kariyerine. Sergio onu Porto'dan taniyordur. Hatta sonra Chelsea'de oynamis, buyuk ihtimal Mata da onu Chelsea'dan taniyordur.

Bugün oyuna girmeyenler:

Okan Kocuk
Emin Bayram
Emre Tasdemir
Yusuf Demir
Haris Seferovic

Okan ve Emin, kaleci ve stoper oldugu icin gecelim ama diger 3'ü yüksek ihtimalle gönderilecek (Yusuf kira).

gs'ın ideal onbiri belli oldu artık bence. sol bek konusu kontenjan nedeniyle problem, ona da mecbur (gelirse) uğur/kazımcan ikilisinden birini yazacağız.

berkan orta saha direnci, yunus ve barış alper ikilisi hücum çeşitliliği ve kontenjan açmak açısından elimizi bayağı rahatlatıyor, bu rollerini de kabullendiler gibi.

artık bu noktadan sonra en önemli şey, konsantrasyonu kaybetmeden, aynı disiplin ile devam etmek. bir de allah sakatlık, kaza veya ceza yaşatmasın.

Üst Alt