SL 22/23 H:14 | Ankaragücü 1-1 Trabzonspor | MS | 11 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maç sonu tahmini ve oranlar

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .
Taylan iyiydi ama ne kadar kendi kalesine uzak o kadar iyi çünkü ilerde de çok basit çevre kontrolü yapmadığı için pas hatası yaptı 2-3 tane ama rakip yara sahada yaptığı için tehlikeli olmadı serbest 8 oynadı 6 oynayıp o pas hatalarını kendi yarı sahasında yapsaydı gol yedirirdi. İyi olsa bile artık bizde teri olduğunu düşünmüyorum çünkü seneye oraya yerliyi alt yapıdan Baran Aksaka iyice yerleştirmeli. Kendisi umarım performansını iyice arttırır da yurt dışı liglerinde alt sıra takımlarından birine 2-3 milyona satıp para kazanırız. Emre Kılınç kötüydü. Ali Sowe top saklamada ve oyun içinde gayet iyi lakin 90+6'da bir pozisyon kaçırdı ki bomboştu kale ama oyuna katkısını falan beğendim iyi oyuncu.

Hadi geçen yıl belli mecburiyetlerden dolayı ''Toplama takım'' gibiydi TS ve kadro genişliği avantajıyla, pek de iyi futbol oynamadan şampiyon oldular; kötülerin içinde en az kötü olanı hesabı...

Ancak bu yıl o geniş kadroya, rakiplerinden daha rahat şekilde onca takviye yaptıkları halde geçen sezonun bile gerisinde iseler, boka batmış veya batacaklar demektir ki direkt Abdullah Avcı' ya yazar. Ne yaptığını kendisinin de bildiğini zannetmiyorum; ne boş herifmiş yav?!..

Üst Alt