SL 22/23 H:13 | Fenerbahçe 1-0 Sivasspor | MS | 7 Kasım - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
77.png

Aynisi oldu mu ? Olmadi mi?

Dun yazildi size..

Sonra gelip burda kendinize eziyet ediyorsunuz..

Sivas, Riza, hakemler, Mecnun , ve bazi oyuncular..
Ben sapkadan tavsan cikarmiyorum, bildigim ve emin oldugum seyleri aktariyorum..

Sivas kaybetmedi, kaybeden sizsiniz.
Cunku sivasin umrunda bile degil

Sizin kendi enerjinizden gidiyor.

Siz dersinizden geri kaliyorsunuz, uykunuzdan oluyorsunuz, ailenizden caliyorsunuz.
Ailenizle vakit gecirmek varken bu hirsizlari izleyerek ve dusunerek olan size oluyor.77.png

Ekli dosyayı görüntüle 182141

Dun yazildi size..

Ben sapkadan tavsan cikarmiyorum, bildigim ve emin oldugum seyleri aktariyorum..

Siz dersinizden geri kaliyorsunuz, uykunuzdan oluyorsunuz, ailenizden caliyorsunuz.
Ailenizle vakit gecirmek varken bu hirsizlari izleyerek ve dusunerek olan size oluyor.Ekli dosyayı görüntüle 182141
hırsızlar,şikeciler,köpekler

Hakemle ilgili bir diğer şeyde bu maçın ilk 45 dakikasında 5 dakika uzatma verilecek ne oldu maçta VAR incelemesi bile olmazken 5 dakika uzatma verdi sakatlık desen olmadı ama nedense fener olunca skor alamayınca en az 5 dakika veriliyor. Bizim derbi de beşiktaşlı oyuncular sadece 34-43 arası 7 dakika filan yerde gezdiler uzatmalarda da yerde yattılar hakem 5 dakika verdi 5.25 de maçı bitirdi ki 34'den önce olan Nelsson'a gelen dirsekte 2 dakika ya da diğer şeyleri saymıyorum bile ilk yarı maçta top oynanmasına fırsat dahi verilmedi.

Ekli dosyayı görüntüle 182141

Dun yazildi size..

Ailenizle vakit gecirmek varken bu hirsizlari izleyerek ve dusunerek olan size oluyor.Ekli dosyayı görüntüle 182141
zamandan gercekten calıyolar.bazı macları izlemesem bile

Tek güvencem Allahın adaleti. Yoksa senaryo bu sene ciddi ciddi yazılmış. Fikstürün ayarlanması,hakemlerin yaptıkları, medyanın febem uçuyor edası ve hatta spikerlerin ses tonuyla yayıncı kuruluşun ekrana bizim maçta getirmedikleri ile fb maçlarında getirdikleri. FT iyiki başımızda değil olsa çünkü ceza meza derken havlunun kralını atmıştık
Fatih hoca başımızda olsa Antep maçı sonrası 12 maç ceza alır Kadıköy derbisine getirecek şekilde ceza verirlerdi o yüzden sakin kalıp kendi maçlarımızı kazandığımız sürece bunlar bir yerde patlayacaklar zaten biz kazandıkça panik olmaya başlamışlar başak maçını da kazanırsak tamamen panik olurlar. Tek korkum 3-4 haftada 1 kez operasyon çekiliyor başak maçında da operasyon çekme ihtimalleri olabilir umarım fırsat vermeyiz maçın hakemi için gerekli çalışmalar yapılır.

Tek güvencem Allahın adaleti. Yoksa senaryo bu sene ciddi ciddi yazılmış. Fikstürün ayarlanması,hakemlerin yaptıkları, medyanın febem uçuyor edası ve hatta spikerlerin ses tonuyla yayıncı kuruluşun ekrana bizim maçta getirmedikleri ile fb maçlarında getirdikleri. FT iyiki başımızda değil olsa çünkü ceza meza derken havlunun kralını atmıştık

Ateistler kime güvensinler renktas onların canları Yok mu

kadıköy belediyesi bu heriflere haftanın 3-4 günü meth filan mı solutuyor nedir, okumuş etmiş yaşlı başlı heriflerin alayı rambo okan'la aynı anadan doğmuş gibi davranıyorlar konu fener olunca

Trabzonsporv Fenerbahçe

Antalyasporv Fenerbahçe

Gaziantep FKv Fenerbahçe

Ümraniyesporv Fenerbahçe

Adana Demirv Fenerbahçe

Kayserisporv Fenerbahçe

Alanyasporv Fenerbahçe

Karagümrükv Fenerbahçe

Başakşehirv Fenerbahçe

Sivassporv Fenerbahçe

Giresunsporv Fenerbahçe

Hataysporv Fenerbahçe

Galatasarayv Fenerbahçe

fbnin kalan dep maçlarına bakın bi,şuan gülsün eğlensinler : )

Üst Alt