⚽ SL 22/23 H:12 | Karagümrük 0-2 Galatasaray | MS | 28 Ekim - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yaw şu olimpiyattaki maclarda ucuza en az %50 hak versinler.
Istanbulspor menerine vermiş. Düzene bak düzene biz olunca babayı alırsınız oluyorlar.

Ha birde 2 gün arayla aynı sahada maç yapılıyor sorsan yapay zeka falan filan.
Adamlarım daha sahası yok superlige çıkıyorlar böyle butik takımlar lige çıktığı sürece işimiz iş ağı olan birileri her zaman gemisini de yürütür.

bunu ben de kacirmisim

bizimkiler uyuyor kimsenin pozisyondan haberi yok, insan bi itiraz fln eder

fener olsa 8 kişiyle hakemin etrafını sarmıştı bu posyonda
Ağlamayana emzik vermezler, ıcardi kendini yere atıp bağırsa, futbılcular hakemin etrafını sarsa var devreye girebilirdi, kkarttda olduğu gibi. Ama kimse ses etmeyince varda umursamadı, bu ligde işler böyle yürüyor.

SM-A525F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Uzun bir aradan sonra ilk defa tartışmaya mahal vermeyecek bir hakem yönetimi izledik. Nelsson'un pozisyonunda top çizgiyi geçmeden önce kalecinin koluna ufak da olsa müdahele var ve karar doğru. Yunus'un ofsayt pozisyonunda ise Gomis topa doğru hamle yapıyor ve ayağını kaldırıyor. Dolayısıyla o da doğru. Kırmızı kart bileğe basıldığı için tartışmasız çok net zaten. Hakem gayet güzel bir yönetim sergiledi.

Oyuna gelecek olursak, oyun kurgumuzda ciddi hatalar var. Oynanan oyun göze hoş gelmiyor. Bu kadar yavaş pas yaparak rakip defansı geçemezsiniz. Orada sadece bireysel yetenek ile gol atma şansınız kalır. Son vuruşlar facia diyebiliriz. Icardi mental olarak iyi durumda değil. Kafası sahada değil. Rachidza her maç banko ilk 11 oynamalı. Hareketli oyunu seviyor ve bir çok pozisyonun içinde var. Zamanla daha da iyi olacaktır. Emre Taşdemir ve Emin ile Bjk maçına çıkacak olursak eminim Bjk o tarafı sürekli olarak kullanacaktır. Oraya bir çözüm şart.

Bu sezon İstanbul takımlarına konuk olduğu üç Süper Lig maçını da kazanan Galatasaray (2-0 vs Fatih Karagümrük, 3-2 vs Kasımpaşa & 1-0 vs Ümraniyespor), Kasım 1996'dan bu yana ilk kez bu şekilde üst üste üç galibiyet aldı. Komşu.

@Uğur İz sene basinda bunlardan tirsiyordu ama hepsini yendik. trabzon-adana-kayseri 3 sehir deplasmaninda ve iceride alanya + giresun'a takildik.

Istanbulspor menerine vermiş. Düzene bak düzene biz olunca babayı alırsınız oluyorlar.

Ha birde 2 gün arayla aynı sahada maç yapılıyor sorsan yapay zeka falan filan.
Adamlarım daha sahası yok superlige çıkıyorlar böyle butik takımlar lige çıktığı sürece işimiz iş ağı olan birileri her zaman gemisini de yürütür.
Kesin mi? Cunku kurala gore en fazla %30 veriliyor.

Bencillik son vuruş kalitesizliğini gölgede bırakmış

Oliviera burda ikardiye vermiyo

Screenshot_2022-10-29-11-39-25.png

Oli burda yine ofsaytta olmayan 2 adama vermiyo
Screenshot_2022-10-29-11-42-31.png

Mertensin burda ikardinin önüne bırakması lazım bırakmıyo

Screenshot_2022-10-29-11-43-23.png

Dubuanın barışa çıkarması lazım çıkarmıyo

Screenshot_2022-10-29-11-46-31.png

Matanın tekte solundaki adama bırakması lazım vuruyo,ki mata bırakır normalde

Screenshot_2022-10-29-11-47-33.png

Özette göremedim bi pozisyonda da barışın dubuaya topukla bırakması gerekiyodu o da bırakmadı

Hatta barış bırakmayınca dubuada gösterdiğim pozisyonda bilerek bırakmadı

150 kişilik teknik heyetimiz tabiki bunları analiz edemeyecek ve bu durum önümüzdeki maçlarda aynen devam edecek

Kesin mi? Cunku kurala gore en fazla %30 veriliyor.
27102022142944-olimpiyat.jpg

Dünkü maç genelinde kadro önerim

Okan
Boey Nelsson Abdülkerim Dubois
Torreira Oliveira
Rashitsa Yusuf Barış
İcardi

Mevcut 11 böyle olmalı Yusuf oynadıkça gelişir barışı dün çok beğendim ben keremden Yunus’tan iyi duboisle sol taraf o uçururlar kerem ve yunus oynadığı bekin oyununu bozuyor pva nında başını kerem yedi kimse farkında dğeil

Ilk devre bende memnun değildim ama 2.devre rakibin de 10 kişi olmasının yükü ile de güzel ve yerinde bir baskıyla rahat bir 3 puan oldu. Okan Buruk hocamı tebrik ediyorum. Açık konuşuyorum. Bugün Galatasaraylıyım diyip ama Galatasaraylı olmayan karaktersizler takım kaybetsin Okan Hoca kovulsun istedi. Herkese cevap olsun. Esas cevap Derbide inşallah Ekli dosyayı görüntüle 181279

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bana bak lolipop yaptığın sebekliklere ses cikarilmadigi için Okan hocayı eleştirenlere karaktersiz filan diyemezsin. Sebeklik yapmayı kes futbul konuşmaya calis.

Üst Alt