SL 22/23 H:12 | İstanbulspor 2-5 Fenerbahçe | MS | 30 Ekim - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu kadro ile cok daha iyi bir oyun oynamaliyiz. Kadro kalitesi ligimiz icin fazlasiyla yeterli. Okan Buruk su ana kadar pek isik vermedi ve takimin uzerinde bir etkisi yok dogru ama sabirli olmak lazim. Besiktas ve Basaksehir maclarindan sonra duruma bakip bir yol haritasi cizilir.

mesela ben ilk 5 hafta şans bal tarafındaydım 15 hafta sonra jesusball'ı da deneyimledim ve jesusball'da karar kıldım

okan'a bakıyorum 15 hafta ne şans var ne okanball var
Aslında takım bişeyler göstermeye başlamıştı kayseri mağlubiyeti yine çorba yaptı işleri kanka.

Okan hoca herşeyden etkileniyor mesela o maçta gidiyor matayı 11 çıkarıyor sonraki 2 maçtan birinde hiç oyuna girmiyor birinde de son 10 dk giriyor

Kendi içinde yaşadığı istikrarsızlığı aşırı derecede takıma bulştırıyor

bana göre 2 maçın üzerindeki farklar kolay kapanmaz. biz şu an sınırdayız.

7 ve üzeri farkla geriye düşersek dönemeyiz gibi geliyor. o noktadan sonra hoca değiştirmek işe yaramaz bence. hatta gelen adam sene sonuna kadar yıpranır.
barış savaş 2dk sonra alıntılayıp 8de kapanır 18de yazar

şaka bir tarafa bence kapanmayacak puanlar değil yazdığın ama bu kadro epey kısıtlı gelecek hoca elinde opsiyonları dar çoğu mevkisinde tartışmalı topcuların oldugu bir kadro bulacak. çok iyi bir hoca olsa da ucup kacıramaz bu kadroyu

Aslında takım bişeyler göstermeye başlamıştı kayseri mağlubiyeti yine çorba yaptı işleri kanka.

Okan hoca herşeyden etkileniyor mesela o maçta gidiyor matayı 11 çıkarıyor sonraki 2 maçtan birinde hiç oyuna girmiyor birinde de son 10 dk giriyor

Kendi içinde yaşadığı istikrarsızlığı aşırı derecede takıma bulştırıyor
Herseyi özetlemişsin,okan hoca hakkinda.tebrik ederim

hoca değişimi fayda sağlayabilir bir yere kadar ama mevcut kadro şampiyon olacak kadar iyi değil bence. bunu hoca değiştirirsek yaşayıp göreceğiz. ya aslında çok uzak değil geçen seneki değişimde gördük. torrent yerine iyi bir hoca gelse çok mu farklı olacaktı tablo
Sen yapma bari kanka bu kadro şampiyon rahat olması lazım ama tabi eksik 2 dokunuş bariz belli. Sezon başında hareketli forvet ve iyi bi sol açık lazım demiştik, bariz bağırıyor bu eksikler yani. Veya icardiyi aldıysan arkasına mertens değil de herşeyiyle 10 no biri lazımdı

fb gectigimiz sezonlarda yedigi jeneriklik gollerle puanlar kaybederdi.bu sene sadece umraniye macinda yediler galiba.rennes macinda uzaktan yediler,iptal oldu lan.o yuzden bal ve sans konusunu bi daha düşünün.

Şu ana kadar oturup tek maçlarını seyretmedim. Gerçekten gelene geçene 4-5 atacak kadar iyiler mi veya 3-0'dan maç döndürecek kadar? Nedir bunların hikmeti? Hakemler veya saha dışı faktörlerle beraber objektif yorumlayacak birileri var mı? Zira hiç maçlarını seyretmeyen biri olarak rahat şampiyon olacaklarmış hissiyatı veriyorlar bana.

SM-G970F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ligde ilk 7 karşılaşmanın 6'sını İstanbul'da oynayan Fenerbahçe, Dünya Kupası arası öncesi kalan 2 maçını da Kadıköy'de oynayacak. Fenerbahçe böylelikle ligin ilk 13 haftasında sadece 2 kez İstanbul dışına çıkmış olacak.

Alıntıdır.
Herifler istanbula karargah kurmuslar.konya maci bile tarafsiz sahada oynandi.fikstur sikesi bile yapıyolar

Üst Alt