⚽ SL 22/23 H:10 | Kayserispor 2-1 Galatasaray | MS | 15 Ekim - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geçen sezondan daha kötü futbol görür müyüz diye söylenirken çok daha kötüsünü gördük. Yenilgiyi kabul edebilirim ama bu ruhsuzluk bu futbolu asla kabul etmiyorum. Hakeme itiraz bile etmiyoruz şaka gibiydi dün akşam.

Takim bay gecerken futbolu komple unuttu heralde bu nedir arkadas sezonun acik ara en kotu oyunuydu.

gotu boklu cagdasin dandik takimi kadar kompakt pres yapip geriden iyi cikamadik

2 hafta ne calisti bu takim? Hadi biz mata oynasin etsin diyoruz da bu adamla surekli idmana cikan eden sensin durumunu gormuyo musun?

transfer tahtasi kapali oldugu icin transfer yapamayan kayserispor'un sag önünde emrah bassan hazir olmadigi icin ramazan civelek oynadi.

sol bekte gözünün biri az gören bizim eski topcumuz carole vardi. yetenek olarak ilk 10'a bile giremez bunlar. yönetimin aksiyon almasi lazim.

Kötümüyüz evet
Ama topçular kalitesiz değil
Toparlarız -herhafta yenecek bi takım değiliz neticede ,kimse de değil
beni sahada oynanan oyun ilgilendiriyor ne yazık ki.

9 haftada bir tane 2 farklı galibiyeti yok bu takımın. ıkınarak gol atan bir ekip nasıl şampiyon olabilir?

bu sezon içinde takım mühendisliğinin son derece yanlış olduğunu düşünüyorum, şampiyon olma şansımız ise bir hayli düşük görünüyor.

beni sahada oynanan oyun ilgilendiriyor ne yazık ki.

9 haftada bir tane 2 farklı galibiyeti yok bu takımın. ıkınarak gol atan bir ekip nasıl şampiyon olabilir?

bu sezon içinde takım mühendisliğinin son derece yanlış olduğunu düşünüyorum, şampiyon olma şansımız ise bir hayli düşük görünüyor.
Bakıcaz
Hayırlısı

Macin ozetini izledim az once, genis versiyonunu... Mertens = 0.. Hicbir katkisi olmamis, olmadigi gibi her rakip atakta sol-beki yalniz birakmis. Bakiyorum hep en onde bekleyen isim. Saka gibi, Icardi bile daha yakin duruyordu. Boyle olmaz, bu oyuncularla daha dogru bir plan/formasyon oturtmamiz sart.

Ortasahaya Yusuf'u yazanlar var sonraki mac icin, benzer husrani yasariz maalesef. Ne oldu bilmiyorum ama takim bizim ilk 8-9 mac izledigimiz takimdan cok uzaktaydi.

Adana Demirspor deplasmanından 1 puan almak kötü değil lakin maçın gelişimine göre buradan 3 puan ile dönmemiz gerekir idi. Çok fazla pozisyon kaçırıyoruz, 1 puan üzücü bir netice oldu ve açıkçası ilerisi için aklımda "soru işaretleri" yer edindi. Umarım tez vakitte skor üretimini çözeriz ve böyle bir soru işareti kalmaz.:hat:
Adanaspor maçında dair yapmış olduğum yorum aklıma geldi, bu maç özelinde de değinmek istedim. Oyun konusunda maalesef soru işaretlerim mevcut ve ne yazık ki "soru işaretleri" güçleniyor, heves kırıcı bir durum kadromuza bakınca şahsen. :confused:

Uzun zaman sonra bir maçı yarıda bıraktım.Tamam penaltımız verilmedi var direk aleyhimize çalıştı ama o ilk 45dkdaki futbolun herhangi bir açıklaması olamaz olmamalı.Yemin ediyorum barış alper'in golüne bile açıp bakmadım 45dkda futbolu bırak hayattan soğuttular beni.Bundan sonra sıfır beklentiyle izleyeceğim maçları Giresun maçından sonra Kayseri maçı beklentilerin yüksek olduğu her maçta hayal kırıklığına uğratacak bunlar bizi herhalde.

Uzun zaman sonra bir maçı yarıda bıraktım.Tamam penaltımız verilmedi var direk aleyhimize çalıştı ama o ilk 45dkdaki futbolun herhangi bir açıklaması olamaz olmamalı.Yemin ediyorum barış alper'in golüne bile açıp bakmadım 45dkda futbolu bırak hayattan soğuttular beni.Bundan sonra sıfır beklentiyle izleyeceğim maçları Giresun maçından sonra Kayseri maçı beklentilerin yüksek olduğu her maçta hayal kırıklığına uğratacak bunlar bizi herhalde.
Önde yalandan baskı yapınca böyle bir maç ortaya çıktı. İcardi-Mertens-Mata öyle yalan bir baskı sağladı, adamlar 2 top ile orta sahaya bomboş geldiler.

Nelsson ile İcardi arasında bulunan boşluk uzayda yoktur

Üst Alt