SL 22/23 H:10 | Ankaragücü 0-3 Fenerbahçe | MS | 17 Ekim - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Maç 1-0 da olsa 3puan 5-0'da olsa öyle.
Çok nadiren iş eşit puan averaja kalır. Bu da bir gerçek. Ben o yüzden atılan gollere takılmıyorum. Tabi ki patlama yaparsak öz güven açısından artı olur da olmasa da güzel bir futbol izleyelim yeter. Kaldı ki Kayseri maçından öncesine kadar ceza sahası istatistiklerinde de kötü değildik ki. Gole çeviren ayaklarımız bazen kısmetsizdi bazen de cidden adına yakışmayacak kadar beceriksiz.

Kardesim bizim takım gecen seneki gibi oynuyor buna sinirleniyorum ben topu on tarafa atana kadar rakip yerleşiyor sahaya benim kast ettiğim tempo bu hızlı oyun kuramıyoruz hızlı hücuma çıkamıyoruz her mac aynı şu oynadığımız futbolu geçen seneki takımda oynuyordu ite kaka futbol...Bunun neresi abartı çok kaliteli ayaklar geldi takima bu kadar kötü oynamaya hakkı yok o takımın bunada çözüm bulacak okan hoca bulacak gibi gözükmüyor malesef...
"En kötü futbolu oynuyoruz" dedin. "Abartma, öyle değil." dedim. Şimdi bunu yazıyorsun. Trabzon ve ADS maçlarında oyunu domine eden taraftık. Topu içeri sokamadık sadece ki bunlar bu ligin en zor deplasmanlarından. Geçen seneki takım olsa o deplasmanlardan kaybedip dönerdi. Okan'ın eksiklikleri var evet . Ama ligin en kötü futbolunu oynamıyoruz.

Abartıdan kastım da bu.

"En kötü futbolu oynuyoruz" dedin. "Abartma, öyle değil." dedim. Şimdi bunu yazıyorsun. Trabzon ve ADS maçlarında oyunu domine eden taraftık. Topu içeri sokamadık sadece ki bunlar bu ligin en zor deplasmanlarından. Geçen seneki takım olsa o deplasmanlardan kaybedip dönerdi. Okan'ın eksiklikleri var evet . Ama ligin en kötü futbolunu oynamıyoruz.

Abartıdan kastım da bu.
Sosyal medyada gerçekten bu yorumlar değer görüyor hocam.saka gibi en kötü biziz alanya bizi yener vb

Bu pis şikeciler, hakemler adaletli maç yönettiği zaman patlayacaklar ama hakemler nezaman adil maç yönetir işte o muamma.

Muhteşem iş yahu futbol öyle boka batmış durumda ki alanen penaltılar alanen atılan dirsekler tekmeler her sene kimi isterlerse o takımda es geçiliyor.

Tekme atınca kırmızı yemeyeceğine eminler tıpkı rosierin 2 sene önce yaptığı gibi. Ceza sahasına girince penaltı alacağını biliyorlar o yüzden rahatlar. Ceza sahasında yaptıkları her müdahelede hakem bir şekilde devreye girip gol iptal olacağı eliyle alanen vursa bile penaltı olmayacağına eminler o yüzden pişkinler. Başındaki bunak da kazanmak için her yol mübah zihniyetinde karakter yoksunu bir herif zaten.

Sezon başı bu lige yatırım yapılmaz bırakın seneye takım hazırlayı dedim nerde bir pahalı herif varsa aldılar dünyanın en büyük hatasıydı bu sene bu boktan kapışmaya girmek okanla bunu başarmamız zaten mucizeydi sağolsun leş futbol düzeni buna ekstra çanak tutmuş durumda.

Bugün ki maçta biz olsaydık hakem kararıyla maçın kaderi nasıl değişebileceğini anlatıyorum dakika 3'de golü atıyoruz VAR golü iptal edip çift vuruş veriyor tüm hava bozuluyor rakip 15'de golü atıyor yan hakem ofsayt veriyor VAR iptal edilen golü veriyor 1-0 geriye düşüyoruz sahada kaos hakim olmaya başlıyor o sırada 2-0 geriye düşüyoruz. Son olarak İrfancan'ın tabanla girdiği pozisyon da VAR hakemi uyarıyor ve kırmızı yiyoruz maç sonu 3-1 mağlup oluyoruz.

Valla son zamanlarda Süper Lig çok izlemiyorum ama, denk geldiğim neredeyse çoğu lig maçında kesin bir VAR saçmalığı dönüyor. Fener’de ise tam tersi acayip bir kollanma hissediyorum. Bu şu şampiyon gibi söylemlerden çok haz etmem ama, bu defa farklı bir iklim oluşturulmuş izlenimi var görünmekte. Biraz fazla erken başladılar sanki.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt