SL 21/22 H:7 | Altay 2-1 Beşiktaş | MS | 24 Eylül - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:7 | Altay 2-1 Beşiktaş | MS | 24 Eylül

Nedir bu besiktasdan puan alanin özür dileme cabasi? Bize gelince söyle iyiydik böyle büyük oynadik örnegin gecen sene sakat, coronadan her hafta takimin yarisi degisiyordu bizde

Mustafa Denizlimin basin toplasindan ötürü söylüyorum..

bjk iyi falan degilddi ilk yarı Altay azıcık adam olsa 3-0 biterdi.. 2. Yarı başı bir bjk klasiği hediye golle öne geçtiler. Leş gibi rezil futbol oynadılar bu futbolu bizim maçtaki Kayseri'ye oynasalar tarihi fark olurdu.. Oyuncusu eksiktir eyvallah lafım yok ama sene başından beri inanılmaz bir balları var .. Bize ilk pozisyon yakalayan servet çetin ayarında bile olsa hayatının vuruşuyla bitirirken bjk kalesini goren mala bağlıyor..
Altaya da 2 çift lafım var bu kadar puanı nasıl topladiniz kardeşim bu rezil futbolla..Bjk defansı hata yapalım diye bas bas bağırırken adamları zorlamamak için herşeyi yaptilar

guven yalcin denen mal almanci niye cr7 gibi seviniyor la

bu tinerciler niye bu kadar özenti oluyor lan

ben utandim izlerken simdi yav

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Beşiktaş'ın kadro baya kötüydü ama Altay'da da önemli eksikler varmış. Adanaspor maçından sonra bu maçta da son dakikalarda patlamaları moral olarak baya bozacaktır.

Üst Alt