SL 21/22 H:4 | Beşiktaş 3-0 Yeni Malatyaspor | MS | 11 Eylül - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
daha önce levent abiyle konusurken söylmıstım sanırım bu %50 olayını mutlaka delecekler dinlemeyecekler ben fener yapar sanıyordum en önce ama tinerciler yaptı
herkes yapacak bizimkiler etik filan diyecekler eminim

Umarım yarın galip geliriz yoksa daha sezon başından ortalığı ayağa kaldıracak taraftar dolmuş forum. Zaten yenecekleri belliydi Malatya çok eksikle çıktı maça. Sizin motivasyonunuz neydi ki adamları şampiyon ilan ediyorsunuz hemen ?
Bu taraftara yapılanma gençleşme falan gerçekten gerek yok. 5 senede bir yağlı surat gibi para harca 2-3 şampiyonluk al kulübü 3 katı borca sok, gerek yok valla. Genç oynat falan diyenler şimdi 180 derece döndü başka şeyler diyorlar. Küfür etsen israf yazık

Bu taraftara yapılanma gençleşme falan gerçekten gerek yok. 5 senede bir yağlı surat gibi para harca 2-3 şampiyonluk al kulübü 3 katı borca sok, gerek yok valla. Genç oynat falan diyenler şimdi 180 derece döndü başka şeyler diyorlar. Küfür etsen israf yazık

Onu diyorum. Biz yeniden yapılandık. Bu sene ilk 3’te de olmayabiliriz, şampiyon da olabiliriz. Beklentimiz sadece şu olmalı, sürekli gelişen ve göze hoş gelen bir oyun performansı ve oturan bir mantalite. Hatta oyuncu satışı ve yeni daha iyisini transfer etmek. Neyse, bu sezon zor olacak ama arma hatrına ellerinden gelenin çok daha iyisini yapacaklardır diye umuyorum. Genç bir ekibiz ve sabırlı olmak gerekiyor. Her açıdan.

bjk bu sene de şampiyon olur gibi duruyor. Ama CL’de ilerlerlerse ligi zora solabilirler. Umarım böyle bir şey olur da bize şans doğar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Erman Toroğlu: "Rosier'in pozisyonu net penaltı. Penaltıyı da verse Beşiktaş gaza basıp bu maçı alırdı. O başka. Ancak derbi maçı olsa ne olacaktı? Komite konuşsanıza ya! Yok bu sene kural değişmiş, yok kitap değişmiş. Ulan sizin kitabınıza başlayayım ya!" (A Spor)
Sonra Bjk gol yemiyor. Adamlara ne yaptıkları penaltı veriliyor nede kontra atakları kestikleri fauller kartla cezalandırılıyor ama burada bazı bjk seviciler bunlara ne hikmetse hiç değinmiyor. Hakemlerden bu kadar yardım aldıktan sonra yememeleri çok normal. Neredeyse her hafta rakiplerin verilmeyen 1 penaltıları var bunları neden görmezsiniz Bjk öven arkadaşlar? Birde başkalarına at gözlüğü takıyor diyorsunuz bence tam tersi siz at gözlüğü takıyorsunuz.

Sonra Bjk gol yemiyor. Adamlara ne yaptıkları penaltı veriliyor nede kontra atakları kestikleri fauller kartla cezalandırılıyor ama burada bazı bjk seviciler bunlara ne hikmetse hiç değinmiyor. Hakemlerden bu kadar yardım aldıktan sonra yememeleri çok normal. Neredeyse her hafta rakiplerin verilmeyen 1 penaltıları var bunları neden görmezsiniz Bjk öven arkadaşlar? Birde başkalarına at gözlüğü takıyor diyorsunuz bence tam tersi siz at gözlüğü takıyorsunuz.
Bizim bu seneki maclarda Babel ve Nelson a penalti vermedi serefsiz hakemler. Göstere göstere yapiyorlar adiler.

O at gözlüğü değil antiterim gözlüğü. Anticilik yapacam diye takımı da bokluyorlar

Anlamsız rakip övücülüğü demek, bejekeyi abartmayın demek, gerçekleri görememek ve gerçeği göremediğin için de sorunu düzeltememek demek. Evet bjk kollanıyor hayvan gibi, ama kollanıyor olmaları oyun olarak bizden çok daha iyi oldukları gerçeğini değiştirmiyor. Ve bunu biraz olsun sahadaki futbola tarafsız bakabilen herkes görüyor zaten.

1 golle şampiyonluğu kaçırdık abartmayın demek, 2011-2012 sezonunda fb nin bir golle kaçırdık demesinden farksız. Nasıl biz o sezon fb den kat kat iyiysek, geçen sene de bunlar bizden iyiydi ve hala da iyiler. fb yıllarca son maçta kaçırdık şampiyonluğu diye diye ne hallere geldi, aynı vasatlaşma bizde de var şu son senede.
Hangi gerçeği görmemiz gerekiyor? Neymiş o Beşiktaş'ın sıradan bir lig galibiyeti sonrası bilmemiz gereken gerçek?

Bizim takımın oynadıkça gelişmeye ve geliştirilmeye ihtiyacı var. Hemen hepsinin potansiyellerinin işlenmesine ve ortaya çıkarılmasına ihtiyacı var. Bu sene geçiş senesi olacak. Takım sene sonu başladığı seviyede devam ediyor olursa ilk değiştirilmesi gereken hocamdır. Ama ben güveniyorum, bu takım kasımdan sonra ritmini bulur. O zamana kadar umarım ki puan kayıpları en az seviyede olur da bu kelle uçurucu taraftarlar takımın başını yemez

Takım çok gol yiyor diyorsunuz da bizim takım geçen sene en az gol yiyen takım ve en çok gol atan ikinci takım oyun olarak bizi tatmin etmesede bu istasistik olarak doğru yapılan şeyler olduğunu gösteriyor.Bu sene daha akıllı yatırım yaptık geçen seneden daha fazla gol yemeyiz ama daha fazlasını atarız diye düşünüyorum.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt