SL 21/22 H:36 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 8 Mayıs - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:36 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 8 Mayıs

Ne kadar kötü durumda olurlarsa olsunlar bizden öndeler kadro olarak. Önümüzdeki sene resmen destan yazıp, her transferimizin nokta atışı olması gerekiyor.

Yabancilari pek iyi degil.

Defans: Kim-Szalai-Tisserand-Osayi-Novak
Orta Saha: Gustavo-Crespo-Zajc-Sosa
Hücum: Rossi-Valencia-Pelkas-Berisha

Lemos, Meyer, Allahyar ve Samatta dönecek daha.
Olay şu ki tum takım vasar performans sergilersen bu ligde en kotu 2. Oluyorsun.
Biraz duran top biraz şans.
Tüm takım tüm sezin vasattın en dip noktası olursan ligde zorla kalıyorsun. Ki herifler bizim geçtiğimiz yerden daha önce geçti. Ligin anahtarı hücum korkusuzca hücum en kötü 2 yersen 4 atiyorsun rakip juventus falan değil yav.
Birde heriflerde her maç orta sahada aptalca aynı hatayı yapıp defansı eksik yakalatan oyuncuyu ısrarla her maç oynatmıyorlar.

Emirhan muthis bi yetenek,fizigide gayet iyi,fb ortasahasina hukmetti resmen oyun zekasiyla.ne paslar atti be....arda gulerin baski altinda o çelimsizligi ile isi zor,marke altinda ezilebilir,fizigini geliştirmeli mutlaka
daha once de belirtmistim ilgili bir baslikta - genelde *ligi ,bizim maclar haric izlemem-birde genel derbiler.

dolayisiyla bugunku derbi de *tugay~sergen den kimi nuanslar gordum bu cocukta. bu minvalde giderse merkez orrta saha olarak *90lar vs nin bir benzeri oyuncu kazanmis olur ulke futbolu...

biz *malesef : >teknik ekip olarak ne *fatih terim hoca ne *torrent > * genclerimize hak ettikleri degeri verebildi....

eski donemleri hatirliyorumda ,,nerden nereye... bu baglamda gerets hatta hagi bile hoca olarak gencleri degerlendirme adina onceligim olur - *genel hocalar arasinda genclere firsat ve ortam sunma adina......

Ne kadar kötü durumda olurlarsa olsunlar bizden öndeler kadro olarak. Önümüzdeki sene resmen destan yazıp, her transferimizin nokta atışı olması gerekiyor.
Valerien Ismael iyi sonuclar alamadi ama Emirhan'i takima kazandirdi. Seneye Besiktas Ersin, Serdar, Ridvan ve Emirhan dörtlüsünü ilk 11 oynatir hocasi kim olursa olsun 4 yerli kurali degismezse. Yedekleri Mert Günok, Necip, Umut Meras ve bonservisini alirlarsa Can Bozdogan veya Ümraniye'den dönecek Kartal Yilmaz olur.

Vasat alti yerliler Topal, Oguzhan ve Töre'nin sözlesmeleri bittigi icin bunlardan kurtuluyorlar. Güven Yalcin'i takimda tutacaklarini pek sanmiyorum, kilosuna bakilirsa sözlesme istemiyor gibi.

Geriye yeteneksiz Kenan Karaman ve Salih Ucan kaliyor. Kenan takimda kalir, ara sira süre verirler. Salih'i Alanya'ya geri verirler muhtemelen.

Bizim kalede ve defans dörtlüsünde hic yerlimiz yok. Okan Kocuk ve Emin Bayram kiradan dönünce yedek yapilir. Burada kaybediyoruz. Adamlar yerlileri hep arkada kullanacak.

Olay şu ki tum takım vasar performans sergilersen bu ligde en kotu 2. Oluyorsun.
Tüm takım tüm sezin vasattın en dip noktası olursan ligde zorla kalıyorsun. Ki herifler bizim geçtiğimiz yerden daha önce geçti. Ligin anahtarı hücum korkusuzca hücum en kötü 2 yersen 4 atiyorsun rakip juventus falan değil yav.
Birde heriflerde her maç orta sahada aptalca aynı hatayı yapıp defansı eksik yakalatan oyuncuyu ısrarla her maç oynatmıyorlar.
Ali Koc yüksek ihtimalle banka kredisi karsiliginda yurt disina birilerini kakalayacak. Kagit üstünde hersey normal görünecek.

Kiradan dönecek 4 yetersizi bir kere okutmasi lazim.
Tisserand ve Novak sezon boyunca performans vermedi defansta
Orta sahada Gustavo ve Sosa hic bir sey oynamadilar. Sosa'nin sözlesmesi bitiyor. Gustavo'ya kimse bonservis vermez.
Hücumda ROGON kaziklari Pelkas ve Berisha sezon boyunca bir sey vermediler.

9-10 yabanciyi birden sakkadanak nasil gönderecek merakla bekliyorum (!)

Bizim hucum gücümüz yok yav. Yaratıcı oyuncumuz yok. Bunu nasıl görmezden geldi bunlar. Nasıl gol atacağız diye düşünüyoruz. Şu maçı alır diyemiyoruz. Kerem var oda yokluktan

Bizim hucum gücümüz yok yav. Yaratıcı oyuncumuz yok. Bunu nasıl görmezden geldi bunlar. Nasıl gol atacağız diye düşünüyoruz. Şu maçı alır diyemiyoruz. Kerem var oda yokluktan
Toplu halde beyin tutulması var kulüpte.
Ben olsam şunu denerdim.
----------Gomis
MM--------Kerem-------Halil
------Berkan-----Pulgar
Pva---Marcao---Nelsson--Omar/boey

MM defansif olarak keremden daha fazla performans veriyor. Duran toplarda da iyi süpürüyor. Bu nedenle kanat forvet olarak şekillendirirdim adamı. İşin özü babelden yapmasını istediğimizi mustafa'dan isteseydik şuan farklı şeyler konuşuyor olurduk.
Acayip akıl tulması var.

Hoca olsam ilk kuracağım kadro bu olurdu.
Pva maç içinde orta sahaya kaydırılıp orta sahayı full press ile rakibi kırdırırdım.
İstediğin sürece taktik geliştirirsin yahu. Bunlar boş boş takılıyorlar resmen.
Taraftar olarak kafayı mı yememiz isteniyor anlamıyorum ki bu kadar kör göze parmak sokulmaz çünkü.

Beşiktaş'ta Emirhan ve S.Saatçi baya iyiydi. Diğer kuşlarda da Ferdi iyiydi. Herkes iyi kötü birilerini koyup oynatıyor, parlatıyor. Trabzon Ahmet diye stoper oynatıyor, Başakşehir bizim maçta 16 yaşında stoper oynattı. Diğer Anadolu kulüplerinde de gençler fırsatlar buluyor. Bizim sezon bitmiş ne aşağıyla ne yukarıyla işimiz kalmamış ama hala Semih Kaya, Gomis gibi oyuncuları oynatarak bir şeyler bekliyoruz. Hani herhangi bir yarış içinde olsak diyeceğim ki yapacak bir şey yok sert bir yarış var, garantiye gitmek zorundayız. E ama arkadaş hiçbir hedefimiz kalmamışken nasıl alt yapıdan bir tane oyuncu atıp oynatamıyoruz. Hayır oynayanlar da iyi oynasalar gam yemem. Yenilmemek için genç oynatmıyorsun, oynattığın adamlarla yeniliyorsun.

Toplu halde beyin tutulması var kulüpte.
Ben olsam şunu denerdim.
----------Gomis
MM--------Kerem-------Halil
------Berkan-----Pulgar
Pva---Marcao---Nelsson--Omar/boey

MM defansif olarak keremden daha fazla performans veriyor. Duran toplarda da iyi süpürüyor. Bu nedenle kanat forvet olarak şekillendirirdim adamı. İşin özü babelden yapmasını istediğimizi mustafa'dan isteseydik şuan farklı şeyler konuşuyor olurduk.
Acayip akıl tulması var.

Hoca olsam ilk kuracağım kadro bu olurdu.
Pva maç içinde orta sahaya kaydırılıp orta sahayı full press ile rakibi kırdırırdım.
İstediğin sürece taktik geliştirirsin yahu. Bunlar boş boş takılıyorlar resmen.
Taraftar olarak kafayı mı yememiz isteniyor anlamıyorum ki bu kadar kör göze parmak sokulmaz çünkü.
Pva zaten bunu yapıyor bol bol. Özellikle Berkan oyundaysa.

FST-tQwWQAEiN-p

Adam bitcoin ile para atışı yapmış.
:asd: :asd: ülkede kimse kimseyi silklemiyor resmen olaylara bak.

Sonra bu ülkede futbolun-hakemlerin falan temiz olduğuna falan inanmamız için takla atıyorlar.

Üst Alt