⚽ SL 21/22 H:35 | Galatasaray 2-3 Sivasspor | MS | 1 Mayıs - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:35 | Galatasaray 2-3 Sivasspor | MS | 1 Mayıs

Bir suredir cikan ilk 11ler bastan puan kaybi sebebi.babel ve gomis yani.bi de bunlara muslera eklenince dönüsü zor oluyor.torrent gitmek istiyo haftalardir,gonderelim gitsin.daha ne uğraşıyoruz

20 değil mümkünse 25 lazım. Ah bütçe el verse Taylan-Berkan rotasyona bile sokmadan şutlayacaksın
Katılmıyorum dediğim gibi. İlk yarıdaki takıma 3-4 transferle çok daha iyi yerde olurduk. Taylan konusunda ise haklısın , Berkan'ı da yetersiz buluyorum fakat o yine rotasyonda kalabilir. Pozisyon oyunu oynayacağız diye geçiş takımı kurmuş hoca , o sebeple EL performansı çok iyiyken ligde topa sahip olmamız gereken maçlarda sıvadık. FB-TS gibi büyük maçlarda da takım çok iyiydi ilk devre. Psikoloji kısmını da şöyle açıklayayım ; hem hakemler hem bitiricilik problemi derken Kerem bir maç sonrası ne yapsak olmuyor gibi bir şey söylemişti. Bir oyuncu grubu böyle bir açmaza girerse oradan çıkış zor olur. Hoca değişikliği yaparsın kafası bitik adamı bir şekilde etkiler şoklarsın. Torrent silik ve pragmatist olmayan biri olduğu için günden güne geriledik. Takım aynı takım ama maç başı iki kat daha fazla gol yiyor. Takımın belli yetenekleri Space Jam'deki gibi çalınmadıysa takımın ruh halinin iyi olmadığı ortada. Yetenek eksikliği var ama tek sebep bu değil.

Takım uyuşuk, taraftar uyuşuk, yönetim desen rezalet

Ama ne hikmetse bu sezon belki de son 7-8 yılın Avrupa'da en iyi oynayan bir takımı var

Demek ki potansiyel var bu kadroda üzerine düşmek bu kadroyu daha da iyileştirmek gerek

Camiayı ayağa kaldıracak biri lazım

Bu adam iş ahlakı olan ve sistemine uygun oyuncularla başarılı olur.kariyerli bi çok hoca doğru takımda yani kendi oyun anlayışına ait oyuncularla çalışmadığı için takımlarından ayrıldı aşı tutmadı.gidiyor psg ye ama oynatacağı oyuna uygun oyuncu alınmıyor yönetim şov amaçlı onu bunu alıyor hocaya diyor başarılı ol,hoca mıçıyor ayrılıyor ,o hoca kendi takımını kuracağı bi kulübe gidiyor bi bakıyorsun bayerni eliyor ,diğer takımıyla 2-3 uefa kupası ard arda kazanıyor.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ee flamengoda niye basarili olamadi o kadroyla?

Bu adam kim de emin oluyoruz ayrica basarili olacagina? Guardiolanin yaninda bulunmus her insan 1. Adam olarak basarili olmak zorunda mi? Adamin td olarak tek basarisi yok, 60 yasinda 60 tane maci anca var. Saha kenarinda ne bi reaksiyon gosteriyor ne bi b plani var. Oyunculara idmanda sen burda durcaksin sen suraya kosacaksin diyip bunun olmasini umarak iyi hoca olunmuyor. Rijkaardi getirdik biz yaw rijkaardi o bile basarili olamadi torrent kim allasen

stada giden ve tvden izleyen ufakliklara uzuldum - bayrama buruk gireceklerinden dolayi...
bu aksam bi galibiyet yuzlerinde guzel bir tebessum olustururdu bayram sabahi...

neyse.

maca dair teknik uzun uzadiya mesaj yazmayi dusunmuyorum...
hangi noktayi hangi ismi yazayim... muslera bile yoklari oynayip jeneriklik gol yedirip zor gelen mac ici momentumu hepten bitirecek golu yedigi yerde....

taylan dan sonradan giren berkan'ina...sahada sezon boyu yuruyen jogging yapan babeline... ne yazsak bos.
bastan kadro planlamasi hatali yapildi.

nokta.

Ee flamengoda niye basarili olamadi o kadroyla?

Bu adam kim de emin oluyoruz ayrica basarili olacagina? Guardiolanin yaninda bulunmus her insan 1. Adam olarak basarili olmak zorunda mi? Adamin td olarak tek basarisi yok, 60 yasinda 60 tane maci anca var. Saha kenarinda ne bi reaksiyon gosteriyor ne bi b plani var. Oyunculara idmanda sen burda durcaksin sen suraya kosacaksin diyip 90 dk boyunca kenarda trene bakar gibi bakip iyi hoca olunmuyor. Rijkaardi getirdik biz yaw rijkaardi o bile basarili olamadi torrent kim allasen

Renktaş gene aynı cevabı verecem ama saha kenarında reaksiyonun kralını gösteren 12 maçta 1 galibiyet 100küsür duran toptan sadece 1-2 gol yaptırabildi.flamengonun yönetim zihniyetini bilmiyorum belki bizimkisi ile aynıdır.oradaki futbol şova yatkın oynanır,sistem futbolu hedef değil.sistem futbolu esasen ispanya ve almanyada tercih ediliyor ingilterede bile klop ve pep var,manunun yıllarca başarılı olmasının sebebide fergusonun bi oyun anlayışı ve buna göre oyuncu oynatmasıydı .klopp ve pep son dönemlerde başarılıysa hocaya inanıp onun oyununa uygun oyuncu getirmesidir

stada giden ve tvden izleyen ufakliklara uzuldum - bayrama buruk gireceklerinden dolayi...
bu aksam bi galibiyet yuzlerinde guzel bir tebessum olustururdu bayram sabahi...

neyse.

maca dair teknik uzun uzadiya mesaj yazmayi dusunmuyorum...
hangi noktayi hangi ismi yazayim... muslera bile yoklari oynayip jeneriklik gol yedirip zor gelen mac ici momentumu hepten bitirecek golu yedigi yerde....

taylan dan sonradan giren berkan'ina...sahada sezon boyu yuruyen jogging yapan babeline... ne yazsak bos.
bastan kadro planlamasi hatali yapildi.

nokta.
Aynen,zaten sezon bitti.daha da kurcalamanin manasi yok

Renktaş gene aynı cevabı verecem ama saha kenarında reaksiyonun kralını gösteren 12 maçta 1 galibiyet 100küsür duran toptan sadece 1-2 gol yaptırabildi.flamengonun yönetim zihniyetini bilmiyorum belki bizimkisi ile aynıdır.oradaki futbol şova yatkın oynanır,sistem futbolu hedef değil.sistem futbolu esasen ispanya ve almanyada tercih ediliyor ingilterede bile klop ve pep var,manunun yıllarca başarılı olmasının sebebide fergusonun bi oyun anlayışı ve buna göre oyuncu oynatmasıydı .klopp ve pep son dönemlerde başarılıysa hocaya inanıp onun oyununa uygun oyuncu getirmesidir

Ft ile ilgili en ufak bir sey soylemedim, gitmesi gerekiyordu gitti.

Bu herifin basarili olabilecegine dair tek bir done yok elde, tek sebep guardiolanin tanidigi olmasi. Uygun oyuncular olsa basarili olur demek inanilmaz sacma.

Ha diyelim ki dedigin dogru(degil de), istedigi oyunculari alamayacagimiz icin yine gitmeli.

Reaksiyon meselesini de aciklamayi zul olarak goruyorum, anlatilmak istenen belli

Ft ile ilgili en ufak bir sey soylemedim, gitmesi gerekiyordu gitti.

Bu herifin basarili olabilecegine dair tek bir done yok elde, tek sebep guardiolanin tanidigi olmasi. Uygun oyuncular olsa basarili olur demek inanilmaz sacma.

Ha diyelim ki dedigin dogru(degil de), istedigi oyunculari alamayacagimiz icin yine gitmeli.

Reaksiyon meselesini de aciklamayi zul olarak goruyorum, anlatilmak istenen belli

Ben şans verilmesinden yanayım ama gönderilirse okan felan getirelecekse daha beter olur diye tahmin ediyorum

Su babelin oyuna sifir katkisi var, sirf güclü ve ayakta kalabildigi icin 11 de basliyor. Tamamen sag tarafaiz oynuyoruz.
bugun 9 kisi oynadik. babel ve gomis... hadi gomis bir sekilde gole katki yapiyor bugun oldugu gibi...skoru korursak gomis'in varligi cekilirde, babel'inki safi takimin dengesini bozan turden, cunku defansta yapmiyor ,bu da rakip ataklarinda kanat beklere asiri yuk binmesine kapi aciyor bugun bolca yasadigimiz gibi,...
bu sezon cok yasadik bu tur durumlari... basroldeki isimler belli .

yarida gelen gomis katki veriyo en azindan gol atiyo veya rakip stoperleri mesgul ederek kereme vs yol aciyor...
babel ise geldigi gunden beri safi zarar....
sezon oncesi yazdik, aman hoca etme aman hoca tutma bu oyuncuyu diye(hatta feg de dahil), sonra vazgectim babel'e vs ve onun oldugu maclara yorum yazmaktan~sezon basi kimi maclarda sessiz kalarak , hocanin bu tur hatali secimlerindeki israri ve yanilgisinin degismeyeceginden dolayi...

hem babel hem feg ,hatta omer ve sonradan alinan alpaslan vs ile sezona baslamak hata idi benim gozlemimde...
gelinen surecte degisen bir sey olmadi saha ici oyuncular ozelinde ve neticelerde. sadece fatih hoca ayrilan oldu...

taylan ,berkan gobegi yapip yetersiz kalininca bu sefer yap bozla bir seyler denendi.berkan one gonderildi vsvs...
garip isler oldu...

sozun ozu, isimler birden fazla. teknik olarak hocalar sezon oncesi kurulumlarda hata payi az olmasi gereken kadro muhendisligi yapmalilar....

yeni sezon avrupa da yok. yeniden kadro yap boz yapilip yen hoca vs her yonden kulfet olacak...
yonetimsel ve teknik ekipsel hatalar beraberinde bugune gelindi. salt bugunku hoca kaynakli problemler denilip tum sezonun problemleri yetersizlikleri goz ardi edilirse yanilgiya surukler....

yeni sezona dair cok saglam matematigi yapilmali futbol bolumumun genel anlamda.

herkese iyi bayramlar.....

Üst Alt