⚽ SL 21/22 H:34 | Altay 0-1 Galatasaray | MS | 24 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:34 | Altay 0-1 Galatasaray | MS | 24 Nisan

puan kaybedilirse getiren yönetim tazminatını ödeyip göndersin bay torrent'i kalan maçlara riera çıksın takımın başına

.ok gibi kadro tercihleri millet 15 yaşındaki topçusunu oynatıyor hala babel arda bilmem ne. Bu beyinsiz hocadan derhal kurtulmamız lazım.

olaylara çok yüzeysel bakıyonuz yaw. bu takımın hocasıdır karar merci. oyuncuları sadece sahada görüyoruz. 2 hareket yaptı diye 11 e yazılması gerektiğini düşünüyosanız çok büyük yanılgıdır bu. hafta içi antrenmanları, söylenenleri ne kadar doğru yaptıkları, haller hareketleri, beslenme tarzları, antrenmanlara zamanında gelmeleri vs. basta olmak üzere bir çok etken var oyuncunun hazır olması için. bunu yapıyorlardır diye söylemiyorum ama lakayt hareketlerde bulunup söylenenleri anlamayıp bireysel oynamaya calısan oyuncu messi olmadığı sürece kadroyada almam 11 e de yazmam. şahsi düşüncem bu. demek fizik ve mental olarak hazır değiller ki alınmıyorlar. benzeri işleri terimde de yapıyodunuz torrentte de baskasında da. bırakın da hoca düşünsün bunları.

bizim güvensizliğimiz önce yönetime sonra teknik ekibe olduğu için bir şeyler gerçeklestirmesi cok zor memlekette. bu güven ortamı nası sağlanır bilmiyorum ama sağlanmadığı taktirde o çok beklenilen, oyuncu olarak kim oynarsa oynasın oyunun değişmediği, imrendiğimiz avrupai futbolu daha çok bekleriz. bu bir süreç meselesi, bu süreci sancılı geçirmeden başarılı olmak gibi bir şey söz konusu bile olamaz. ama bunun için ciddi sabır gerek, türk milleti olarak da hiç hazır değiliz böyle şeylere. gündelik yasantılar stresli ve kaos halinde geçtiği için futbol gibi stres atılan yerlerde hemen bir şeyler olsun isteniliyor. bu kısa süreli basarılar getirse de sürekliliği olmuyor. yönetimler, futbolun kurulları işi bilmemesi de eklenince ordan buraya sürüklenip duruyoruz.. sokaktan çevirsen benzeri işler yapabilecek isimler milyon euroluk sektörü yönlendirmeye calısıyor. bu sebepten kulüplere ekstra destek sağlanmalı ki taraftar açısından biraz daha yoldan cıkmadan ilerleyebilsin kulüplerimiz.

bu torentti desteklediğim arkasında durulması gerektiğini düşündüğüm için söylemiyorum genel manada düşüncelerim böyle.

Üst Alt