SL 21/22 H:32 | Beşiktaş 4-1 Alanyaspor | MS | 9 Nisan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:32 | Beşiktaş 4-1 Alanyaspor | MS | 9 Nisan

1649501750342.png

1649501754697.png 1649501758297.png 1649501777780.png

1649501784614.png

Spor Toto Süper Lig 2021/22 Ahmet Çalık Sezonu 32. Hafta
Beşiktaş - Alanyaspor
Vodafone Park
9 Nisan 2022 Cumartesi
20:30

famara'nın yokluğu kötü oldu. Olası baskıda pivot rolüyle fark yaratabilirdi. Mecubr sahte 9 oynatacak farioli. Bu sınavı da geçemezse kendis hakkında şüpheler artar. Ben her şeye rağmen en kötü 1 puan bekliyorum alanyadan

famara'nın yokluğu kötü oldu. Olası baskıda pivot rolüyle fark yaratabilirdi. Mecubr sahte 9 oynatacak farioli. Bu sınavı da geçemezse kendis hakkında şüpheler artar. Ben her şeye rağmen en kötü 1 puan bekliyorum alanyadan
Farioli hocam büyük maçlarda hiç iyi performans gösteremedi yenilgi bekliyorum açıkçası.

Farioli hocam büyük maçlarda hiç iyi performans gösteremedi yenilgi bekliyorum açıkçası.

karagümrük ile geçen sene bjk'yi yenip bizim yolumuzu açmıştı aslında. Ancak alanya'da tüm maçlarda iyiydi fb-ts maçlarında kötüydü

aslında fb maçında da iyiydi ama 2-2 sonrası 2 stoperi birden çıkarıp galibiyet istedi 5 oldu maç. Sakin kalsa zaten yenerdi

karagümrük ile geçen sene bjk'yi yenip bizim yolumuzu açmıştı aslında. Ancak alanya'da tüm maçlarda iyiydi fb-ts maçlarında kötüydü

aslında fb maçında da iyiydi ama 2-2 sonrası 2 stoperi birden çıkarıp galibiyet istedi 5 oldu maç. Sakin kalsa zaten yenerdi
Bjk de o sıra aboubakar ın yokluğunda oyun olarak kötüydü ama bence alanya fb maçına katılıyorum ama orada da ilginç hamleler yapmıştı.

Beşiktaş XI | Ersin, Welinton, Vida, Montero, Rosier, Josef, Can, Rıdvan, Ghezzal, Teixeira, Batshuayi

Alanyaspor XI | José Marafona, Umut, Fatih, Furkan, Borja, Juanfran, João Novais, Tayfur, Efkan, Efecan, Candeias

Ghezzalin alınmasına onay vermeyen belmas efendi. Ghezzal bu sene de bayağı iyi oynadı, bize gelse farklı noktada olurduk.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt