⚽ SL 21/22 H:25 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | MS | 12 Şubat - Sayfa 126 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:25 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | MS | 12 Şubat

Taylan mucadele etmeye korkuyor. Topa ayağını sokmaya korkuyor. Sen takımın en önemli mevkisinde oynuyorsun ve topa müdahale etmeye korkuyorsun. Yemin ederim yazıklar olsun bu adami Galatasaray'a alana. Pulvar'in kesinlikle oynamasi gerekiyor.

Nelson inanilmaz kötü oynuyor. Feghouli'ye, babel'e forma verilmemesi gerekiyor. Bizim Semih nelsondan daha iyi oynar.

Muhammed ve Gomis birlikte oynasalar daha faydalı olur. Morutanda şart bu takıma.

Ayrıca gedsonu isteseydim alırdım diyen başkan saçmalamış. Beşiktaş yuzde 50'sini 6 milyon euroya aldıysa bizden kimbilir kaç para istediler? Her yönüyle çok kötü berbat otesi rezil bir yönetim.

Yıkıcı yorumlara yapıcı tezler sunmak ne zamandan beri görüş empoze etmek oldu. Algı imparatorluğunda yaşıyor çoğu insan. Yalan yanlış ne idüğü belirsiz bilgi kirliliği içinde her yazılana gaza gelip kulübe, hocaya, oyuncuya sallıyorlar. Sonra bu kafalar maça gidip oyuncu ıslıklıyor. Aşırı rahatsızım bu taraftar kafasından. Aklı başında üyelerin çoğu da rahatsızdır zaten.

Bu sebeple algı içeren, tespit içermeyen, kulüp aleyhinde propagandalara hizmet eden her yorumda görürsün beni evet.
Tespit icermeyen mi? Buna sen mi karar veriyorsun anlamadim. Diger dediklerin genelde twitter’de oluyor.

Bana gore Berkan ve Taylan ikilisi bu takimi bozuyor. Bu takimin sorunu orta saha. Sen orta sahaya sadece bir oyuncu alirsan ve aldigin o adami da ilk 11’de oynatmazsan taraftar elestirir. Senin gelir gelmez takimin ustunde bir etkin yoksa taraftar elestirir. Sen 5 maca cikip 1 galibiyet bile alamiyorsan taraftar elestirir. Bu takim oynadigi Kasimpasa, Alanya, Hatay ve Kayseri’den daha kotu takim mi? Terim kotu sonuclar aldigi icin Torrent getirildi. Yeni gelen teknik direktor ile degisen bir sey var mi? Bir Farioli’ye bak, bir Montella’ya bak, bir Emre Belozoglu’na bak bir de Torrent’e bak.

Bunlari yazinca rahatsiz olmana da gerek yok, hepimizin cabasi iyi bir GS izlemek.

Taylan mucadele etmeye korkuyor. Topa ayağını sokmaya korkuyor. Sen takımın en önemli mevkisinde oynuyorsun ve topa müdahale etmeye korkuyorsun. Yemin ederim yazıklar olsun bu adami Galatasaray'a alana. Pulvar'in kesinlikle oynamasi gerekiyor.

Nelson inanilmaz kötü oynuyor. Feghouli'ye, babel'e forma verilmemesi gerekiyor. Bizim Semih nelsondan daha iyi oynar.

Muhammed ve Gomis birlikte oynasalar daha faydalı olur. Morutanda şart bu takıma.

Ayrıca gedsonu isteseydim alırdım diyen başkan saçmalamış. Beşiktaş yuzde 50'sini 6 milyon euroya aldıysa bizden kimbilir kaç para istediler? Her yönüyle çok kötü berbat otesi rezil bir yönetim.
Furak felmasın kazandığı savaş yok

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Domenec Torrent: "Bu maç 3-1 bitmeliydi. Benim işim ceza sahasına kadar, ondan sonrası futbolcuların işi!"

Adama sormazlar mı sen yokken bu takım ceza sahasından çıkmıyordu en azından pozisyona giriyordu diye.. bugün ilk devre resmen kaleye gidemedik, ikinci yarı da taraftar itmesiyle oyunu yıktık.. 11 desen zaten felaket

Yıkıcı yorumlara yapıcı tezler sunmak ne zamandan beri görüş empoze etmek oldu. Algı imparatorluğunda yaşıyor çoğu insan. Yalan yanlış ne idüğü belirsiz bilgi kirliliği içinde her yazılana gaza gelip kulübe, hocaya, oyuncuya sallıyorlar. Sonra bu kafalar maça gidip oyuncu ıslıklıyor. Aşırı rahatsızım bu taraftar kafasından. Aklı başında üyelerin çoğu da rahatsızdır zaten.

Bu sebeple algı içeren, tespit içermeyen, kulüp aleyhinde propagandalara hizmet eden her yorumda görürsün beni evet.

Twitter'daki betçiler oyun anlamında aydınlanma yaşamış.Biz ne oynuyoruz yea diyorlar topluca.Şunu 3-4 ay önce, hatta 2 sene önce yapsaydınız ya ikiyüzlüler.Babaannem mi aldırdı bu topçuları?Hoca takır takır top oynatıyordu, liderle de aramızda yarım puan vardı da gönderilmiş gibi yangın var inanamıyorum ya.

Şimdi başarısızlığı kabul etmek de büyük erdem ister. Bir işe başarılı olmak için girmiş olabilirsin, kimse başarısız olacağını bile bile bir işe kalkışmaz ama sonuçta başarısız olmuşsun çıkıp olmadı, yapamadım de başarısız olduğunu kabul et, buyursun benden daha iyi yapacak başkan adayi gelsin de seçim kararı al siktir ol defol git değil mi Burak elmas neden halen koltukta duruyorsun başarısız olduğunu kendin de kabul ediyorsun seçim kararı al o zaman ve git yeni gelecek başkana yardım et

Sana 6 maçtır ne izletiyorlar farkında değilsin galiba? Torentten önce harika oynadığımızı savunmuyorum şuan daha da berbat oynadığımızı söylüyorum.
Tuzla maçı gerçek bir maç değildi. Eğer onu sayıyorsan, Denizli maçından daha rezil bir maç yoktu bu sezon.

Ayrıca önceki hiçbir maçta Torrent'in oyunundan iyi oyun izlemedik. Torrent'in de bir faydası olmadı. Ben Torrent'i savunmuyorum. Terimci ön yargısıyla yazıyorsun.

Tuzla maçı gerçek bir maç değildi. Eğer onu sayıyorsan, Denizli maçından daha rezil bir maç yoktu bu sezon.

Ayrıca önceki hiçbir maçta Torrent'in oyunundan iyi oyun izlemedik. Torrent'in de bir faydası olmadı. Ben Torrent'i savunmuyorum. Terimci ön yargısıyla yazıyorsun.
Torentin oynattığı oyundan daha iyi oyun izlemedik dedikten sonra bana için saygı duymak düşer düşüncene.
Saygılar

Üst Alt