⚽ SL 21/22 H:13 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 21 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:13 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 21 Kasım

Muslera
Yedlin Nelsson Marcao Ömer
Berkan Cicaldau
Feghouli Morutan Kerem
Mustafa

2.yarı Diagne girsin. Taylan Maylan başlatma çarkına. Ömer oynasın Aanholt daha kötü.

Ne olursa olsun. Bu macin havasi farkli olur. Seyirci faktörü önemli. Şerefsizlere baskıyı hissettirip maci almaliyiz. Yenemiyosak da kesinlikle yenilmemeliyiz. Kuşların ağzını cekemem

Ne zaman ki Fenerbahçe ve Beşiktaş 'la olan puan farkını açma fırsatı ayağımıza gelse Fatih Terim ya rotasyon diyor ya bişey yapıyor fırsatı elimizin tersiyle itiyoruz

O yüzden Dünya yan yatmazsa bu maçı kazanamayız bence

Gecen hafta yazdim, gelecek 3 macta 2 puan bekliyordum ama bu kadar eksik ve eksik kalan Gumruk'u yenememek uzdu.
Insallah yenilecegimiz mac bu olmaz.

muslera
x1 nelsson marcao x2
morutan berkan cica kerem
diagne babel

x1-boey dönerse o başlasın yoksa yedlin devam
x2-pva ya da ömer farketmez pva oynarsa babel yerine halil oynar

Kazanırsak o gazla birkaç maçı daha kazanırız, kaybedersek zaten kopma noktasinda iken yukarıyla koparız. Fener’in mutlak kazanması lazim bizim de ama onların tek çıkış yolu bu maç, hem Koçu hem kulübü kurtaracak maç bu onlar için. Taraftarımızla maçı alırız diyorum ama Avrupa maçı konsantrasyonuyla oynamalıyız.

Kazanırsak o gazla birkaç maçı daha kazanırız, kaybedersek zaten kopma noktasinda iken yukarıyla koparız. Fener’in mutlak kazanması lazim bizim de ama onların tek çıkış yolu bu maç, hem Koçu hem kulübü kurtaracak maç bu onlar için. Taraftarımızla maçı alırız diyorum ama Avrupa maçı konsantrasyonuyla oynamalıyız.

Aynı puandayız bide onlar deplasmana geliyor onlarda kaos olmasının sebebi fatih terim gibi bir dokunulmazlarının olmamamsıdır bizde korkudan kimse sesini çıkarmıyor yoksa futbol olarak onlardan çok çok kötü durumdayız

Üst Alt