SL 21/22 H:1 | Yeni Malatyaspor 1-5 Trabzonspor | MS | 16 Ağustos - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:1 | Yeni Malatyaspor 1-5 Trabzonspor | MS | 16 Ağustos

Iste turkiye lige one uc tane hucumcu arkasina iki tanr hucumcu orta saha koyarsan cok maci rahat kazanirsin trabzonun cogu maci boyle gecicek ilk yarida fisi cekecekler

Bizde yok berkandi gedsondu taylandi tum defansif adamlari toplmaya calisip ustune birde stopere 7 milyon bayildik sanki ligin seviyesi superde tum adamlari defansif seciyoruz toplasan 10 tane zor mac yapicaz 30 tanesi hucumcu takimla ilk yarida bitecek maclar

gereksiz trip atıcaksan senle muhattap olmağa gerek yok, yazdığım şey ezber değil maçları izlemiş olmanın sonucu ile yazdığım bir msj, geçen seneki maçta aman yemeyeyim diye çıkıp kendi sahasına yığılan bi takım vs 3lü defans deneyen daha maçın başında defansı tarla gibi açan bir ekip, sen de izlesen anlardın b ihtimalle
Hacım, trip atan sensin; ben cevaben öyle bir dil kullanmak zorunda kaldım, pek tarzım değildir normalde...

Çok önemli olmamakla birlikte 'muhattap' diye bir sözcük yok; 'muhatap' dır onun aslı...Cühelaya anlatamıyorum, sen bari yapma lütfen...

Üst Alt