SL 20/21 H:7 | Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Febe cikartmadi diyelim ona, egri oturup dogru konusalim. Adamlar ilk 15dk 2,3-0 rahat yapardi pozisyonlari degerlendirselerdi

Biz ise 2 pzisyona girsek 1tanede atsak eyvallah. Diyecegim o ki biz adam gibi oynasak cekinecek bisey yok da, malesef berbat kadro berbat oyunumuz var
Antalya 7-8 eksikliymis,hocaları da yok.normal pozisyon vermeleri,kotu oynamalari vs

Ya tamam hakem de yardim ediyo da bu ne be kardesim
Ekli dosyayı görüntüle 99986

Bizde ligin en kötu takimina karsi, hemde 8 eksikli
Ekli dosyayı görüntüle 99988

Febe fena degil, biz ise leş gibiyiz. Başak toparlarsa göturur ligi yoksa febe alir. Bu kadar basit

Puan durumuna bakıp aldanmamak lazım.Ben birkaç anadolu takımı hariç diğerlerinin eşit düzeyde olduğunu düşünüyorum.
Bu antalya ankaragücüden falan iyi değil...

Biz ocak ayına kadar seçim yapıp özellikle ekonomik olarak güçlü bir başkan ve yönetim seçemezsek bunlar bu leş halleriyle çok net şampiyon olur diyemiyorum ama kötünün iyisi olarak başakla ,bjk ile falan çekişirler.

Bizim işimiz çok zor.

Şerefsiz düzen bu sene sikecileri şampiyon yapacak o belli, başımızdaki çapsız yönetim de her zamanki gibi izleyecek kişisel çıkarları uğruna...

Bu ligde cok rahat penalti alir fener. Adamin dirsegine capiyor penalti aliyorlar. Ayagina takiyor aliyorlar.. hakemlerde kolluyor penaltiyi. Mete bugun ali kocun kucagina iyi oturmustur
Dedim ki şunu bir objektif gözle izleyeyim. 5 6 açıdan tekrarının olduğu video vardı. Nereden baktıysam penaltıyla uzaktan yakından alakası yok. Bunu görmemeleri art niyetten başka bir şey değil.

Devam etsinler bakalım. Yine sezon sonu rezil olmalarını 4 gözle bekliyorum.

Penaltinin oncesinde ofsayt var abi,penalti dogru olsa bile yanlis yani
Ofsayta da VAR hakemi bakıyor yine? Teknik bir durum olduğu için fazla bir şey demiyorum ama (İngiltere'de ofsayt çizgilerinin belli bir santimetreye kadar hatalı olabileceği kanıtlanmıştı ) eğer hakem takdir hakkını kullanıp penaltı çalmasa BJK-Denizli maçında olduğu gibi yüzde yüz eminim bu VAR hakemi yine çagiriir zorla penaltı çaldırirdi.Dediğim gibi aklıyla oynadı resmen hakemin,hakem de bir yerden sonra dağıldı ve teslim oldu VAR'a.

2020-2021 Türkiye Futbol Federasyonu Rıdvan Dilmen sezonu hayırlı olsun. Bu sene bunları şampiyon yapmaya çalışacaklar. Eğer devre arası takviye yapamazsak geçmiş olsun.

Ofsayta da VAR hakemi bakıyor yine? Teknik bir durum olduğu için fazla bir şey demiyorum ama (İngiltere'de ofsayt çizgilerinin belli bir santimetreye kadar hatalı olabileceği kanıtlanmıştı ) eğer hakem takdir hakkını kullanıp penaltı çalmasa BJK-Denizli maçında olduğu gibi yüzde yüz eminim bu VAR hakemi yine çagiriir zorla penaltı çaldırirdi.Dediğim gibi aklıyla oynadı resmen hakemin,hakem de bir yerden sonra dağıldı ve teslim oldu VAR'a.
fazla soze gerek yok sanırım ,hakem macin basindan beri şikecilerin yanindaydi zaten,aklini alan olmadi,akli hep maci fenere kazandirmaktiaydi,vardakilerinde oyle.

Üst Alt