⚽ SL 20/21 H:42 | Galatasaray 3-1 Yeni Malatyaspor | MS | 15 Mayıs - Sayfa 274 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Senaryo daha sezon başı yazılmış.Bizi bu sene şampiyon yapmayacakları çok belliydi.
Esas operasyonu Ankaragücü maçında çektiler.Daha sonraki maçlarda biraz da F.Terim’in hataları da olmadı değil.
Ben en çok Fener’i bir şekilde şampiyon yapacaklar diye endişe ediyordum.
Tek tesellimiz Dünya Şike Rekortmeni Fenerbahçe’nin şampiyon olmaması oldu.

Bu 5 li ciksa ilk yari 2 atmıştık

Kilinc----Gedson-----bayram
Kerem-------------------babel
------------halil---------

cassio de souza soares lincoln10

Dunku keremin pozisyonu penalti gibi.82. dakika falan bi de.3-1 olsa o gazla 4-1 olabilirdi 85'de.son dklarda da bi mucize olurdu belki.bizimkiler itiraz bile etmemis.bu sezon hic icime sinmedi.hakkiyla sampiyon olsa bjk kimse bisey demezdi.ama ciddi anlamda kanima dokunuyor.bu sezonun ahını birak,benim gibilerden cok daha fazla ah aldilar.ve bu mayis umarim bi an önce biter.cunku bu sike ve saibeye olan ofkem baska yerlere varabilir

aa_7306.jpeg

Aydın'da yaşayan Muharrem Günay, Süper Lig'de Galatasaray'ın Yeni Malatyaspor ile oynadığı maç stresine dayanamayıp kalp krizi geçirdi.

Ne gerek vardı bir maç için

Bu fenerlilerin yaşadığı baya baya tranvaymış. Son 2 haftaya 3., son haftaya 2. girmemize rağmen ve çok da umudum olmamasına rağmen ben baya baya sarsıldım. Kaybetmeyi de bilmek lazım derler ya sahiden bilmiyormuşuz.

60 ile 93 arasi bir gol dahi atamamisiz, hemde Besiktasin tek farkla kazanacagi kesinlik kazanmisken. Etkisiz bir takimiz, mac basi gol ortalamamiz iki bile degil.

Beles bir sampiyonluk ihtimali olustugunda hem Terim hem yonetim bunun ne kadar hakedilmis ve calisilmis bir surecin oldugu gevezesini kamuoyuna inandirmak icin birbirleriyle kamera yarisina girdiler.

Maalesef suan kulupte bulunan hicbir aktör Galatasaray’i gerektigi gibi temsil etmiyor.

Bjk 3 şut atmış kaleye 2si gol olmuş, biz 10 şut atmışız 3 ü gol olmuş.Malatya kalecisi ve bizim beceriksiz oluşumuz şampiyonluktan etti, herşeye rağmen çok yaklaşmıştık.

Doğru değişiklerle 3 golü bulan takım doğru 11 sürülseydi ilk yarı da 3 golü bulurdu, puan farkıyla versek bu kadar üzülmezdim karşı taraf bir penaltı bir korner ile işi bağladı işte.O penaltıyı yaptıran da...
Yazılıp çizilecek çok şey var benim için gerçekten yıkıcı bir sonuç oldu, nasip değilmiş umarım bütün camia çokça ders çıkarmıştır

Üst Alt