⚽ SL 20/21 H:38 | Galatasaray 1-0 Konyaspor | MS | 28 Nisan - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:38 | Galatasaray 1-0 Konyaspor | MS | 28 Nisan

Realist olarak bakarsak ligimiz çok boktan bir lig olsa da ömer bayramı'ın, şener'in, donk'un, etebo'nun, e.akbaba'nın oynadığı takımın da şampiyon olacağı kadar da boktan değil. Bu hocayla, bu oyuncularla buralarda olmamız mucize.
Bu arada kimse değinmemiş ama ben söyleyeyim; 3.lüğü matematiksel olarak garantiledik. Yuppiiiii...

Gulse
Şuna bak puan kaybedecegiz niye guluyor bu fbli ft iyi yapmis cikararak falan diyecektin. Herifin kameralarin onu cektiginden bile haberi yoktur belki

boş yapma ya ben beğeniyorum mostafayı şu an laf olsun diye yazdığım bişey üzerinden kafa s.... derdindesin ha belki de kasmıyodur biz almayalım da başka takıma gideyim diye o da olabilir ama onu da bilemeyiz

Artık kalan bütün maçlarda akbaba oynar hayırlı olsun nur topu gibi bir evlat. Hayır madem amacın şut ağırlıklı oynamak, takımda en iyi şut çekenlerden biri olan, birinci Santraforun Mohamedi ikinci yarı niye oynatmıyorsun. Sonra dalga geçer gibi birde Donk'u falan ileriye attı. Ne yapmaya çalışıyor, sabır falan bırakmadı artık. Kendi de bıktı futboldan, bizi de bıktırdı.

Duzgun konusalim

Herif ztn fransiz takimina gitmek istiyordu. her kamera cektiginde huzunlu bakmasina gerek yok ayriyetten de yendik hocama paye cikarayim gidip

Bizim taraftarda inanılmaz.
Bende Fatih terimi çok eleştiriyorum.ama körü körüne değil.
İnanılmamz isimlere saplantılı yorumlar yapılıyor.Ben fatih terimi oynattığı oyun değil senelerdir kurduğu şu rezil kadrolardan dolayı yaptırdığı rezil transferlerden sonra artık bırakması gerektiğini düşünüyorum.

Ama mohammed üzerinde bk atanlar sizinde terimden farkınız yok.
Mohammed çok net etkisiz..Sadecw top gelecekde vuracaksın.Öyle birşey yok.Daha çok oyunun içinde olmalı.
Çıkmasınında çok normal olduğunu düşünüyorum.
Artık şunu kabullenin bu kadro net kalitesiz .Muslera har giren çıkanın hiç önemi yok..Hepsi aynı seviyede.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Iliklerim sagini solunu aglama son dakikada cok acittik fena acittik top oynamadan 3 puan korkuyorsunuz oluyorsunuz korkudan bu halimizle bile sampiyon olacagiz diye bala mala cakti golu ohh kudurun kudurun.
Kardeşim beyninle ilgili sıkıntıların var sanırım. Tedavi olmanı diliyorum. Senin gibi ucuz bir insanla klavye delikanlılığına soyunacak kadar boş beleş bir insan değilim. Uza.

MOHAMMED NEDEN ÇIKTI ?

Aklım almıyor. Halil 25 gol dahi atsa kabul edemiyorum . Mantığım almıyor . Çift forvet çıkılan bir maçta etkisiz bir oyundan dolayı ikinci yarı değişiklik yapılıp Mohammed nasıl çıkar ?

Dikkat ettiyseniz ikinci yarı ne sağdan ne de soldan herhangi bir orta girişiminde bulunmadık. Tek planımız kenarlara kadar topu getirip yaya pas atıp şut denemekti. E tabi normal kapanan savunmalar anca böyle açılır. Benim aklımın almadığı nokta da bu. Sen orta açmaktan vazgeçiyorsun . Çünkü forvetinde bunu gol yapabilecek biri yok. DAHA DOĞRUSU ONU YEDEĞE ALIYORSUN. Niye böyle bir değişiklik yaptık anlamadım . Halil'in ikinci yarı faydasını gören var mı ? Kesinlikle Halil'i suçlamıyorum. Ama bu sistem Halil'i kötü yapar. Çünkü Halil'i sadece oyuncu sayıları eşitlensin diye sahada tuttuk .

Peki Mohammed sahada kalsaydı? Defans üzerinde bir baskısı olurdu . Kenar ortalarında tehlike yaratabilirdi. Yani tek opsiyonumuz şut olmazdı. Önceden Fatih Hoca yaptığı değişikliklerle şapkadan tavşan çıkartırdı. Artık yapılan değişikliklerde mantık yok.

Bu Mohammed bir röportajında başta Falcao var diye gelmeye çekindim demişti. Şimdi bu adam seneye kalmak ister mi ? Ben olsam istemem. İstisnasız kötü oynadığımız her ilk yarı sonunda cezalandırılan Mohammed oldu. İlk çıkan hep oydu. Hoca Ömer Bayram'a, Emre Akbaba'ya verdiği şansları asla Mohammed'e vermedi. İlk vazgeçilen hep Mohammed oldu.

Hocam madem böyle yapacaktın . Yönetim üzerinde niye bu kadar baskı kurdun ? Şimdi maalesef başkanlık koltuğunda oturan şahıs çıkıp hoca Mohammed için bize çok baskı yaptı , biz elimizden gelenini yaptık ve uzun uğraşlar sonucu aldık. Fakat hocamız şans vermiyor dese. Kim itiraz edebilir ? Mohammed çıkıp ben gelmek için çok çabaladım Covid oldum , karantina süresi biter bitmez sahaya çıktım gol attım. Bana şans verilmiyor. İlk vazgeçilen ben oluyorum dese .

Yav uzatmayacağım HALİL FORVETTE KALIP MOHAMMED NASIL YEDEĞE ÇEKİLİR ? HALA BU DEĞİŞİKLİĞE SİNİRLİYİM.

boş yapma ya ben beğeniyorum mostafayı şu an laf olsun diye yazdığım bişey üzerinden kafa s.... derdindesin ha belki de kasmıyodur biz almayalım da başka takıma gideyim diye o da olabilir ama onu da bilemeyiz
1619639430666.png

şu tablonun sorumlusu mohamed mi de çıkartıp yerine babel denen ***** zararlısını sokuyor hoca
çoğu zaman ftnin hamlelerini savunmak için o tarz postlar çok görüyorum dayanamadım artık ondan şey ettim
yoksa kafa s**** derdinde değilim

Klasik Terim maçı işte

Sistem yok, taktik yok, seçimler yanlış, değişiklikler yanlış, futbolcu eskilerinden ekstra birşeyler bekliyoruz gol olsun diye

Full kapalı defansa maç boyunca nasıl bir kanat organizasyonu yaptık, hani kanada ekstra adam sürüp arkaya adam kaçırma falan gibi şeylerden bahsediyorum en basit

Veya nasıl bir korner veya duran top organizasyonu

Hocadan geçeli yıllar olmuştu da millet daha yeni yeni anlıyor işte

Ekli dosyayı görüntüle 121150

şu tablonun sorumlusu mohamed mi de çıkartıp yerine babel denen ***** zararlısını sokuyor hoca
sen çoğu zaman ftnin hamlelerini savunmak için o tarz postlar çok görüyorum dayanamadım artık ondan şey ettim
yoksa kafa s**** derdinde değilim

ya ister savunurum ister savunmam
çıkmasını savunmuş muyum ayrıca savunmuşsam göster
kameraya 2 kere yansıdı hatta 2.si golden sonra bi yere bakarken sonra kameraynan göz göze geliyor. ciddi ya da değil, ha ciddiye aldıysan bile oyundan çıkmasıyla alakasız bişeye whoscored haritası atmana gerek yok. mostafayı ne sen keşfettin ne de sen getirdin takıma biraz sakin ol yenmişiz hatta o çıkınca oyuna girenlerden biri vurmuş diğeri tamamlamış bana ne mostafadan. geçen maç o attı bu maç başkası. işimize bakalım

Üst Alt