SL 20/21 H:37 | Beşiktaş 3-1 Kayserispor | MS | 24 Nisan - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:37 | Beşiktaş 3-1 Kayserispor | MS | 24 Nisan

O penaltiyi verince Nkudunun penaltisini vermedi. Dahasi Henrique coktan 2.saridan atilmaliydi ama atmadi. Eyyamci dengelemeye calisti. Cüneyt Cakir bu ligde hakemlik falan yapmiyor.
Yahu hala eyyamcı diyerel bunların suçunu hafşfletmeyin. sene başından beri olanları görmüyormusunuz. zaten vermişler bedava penaltıyı iş bitmiş. Tabiki dengeleyecekler.
hepsinde var hakemlerinde çok büyük sıkıntı var.
avrupadan var hakem gelmeli demeyen yönetimin Allah cezasını versin.

Yahu hala eyyamcı diyerel bunların suçunu hafşfletmeyin. sene başından beri olanları görmüyormusunuz. zaten vermişler bedava penaltıyı iş bitmiş. Tabiki dengeleyecekler.
hepsinde var hakemlerinde çok büyük sıkıntı var.
avrupadan var hakem gelmeli demeyen yönetimin Allah cezasını versin.
Nasıl vermiş penaltıyı iş bitmiş.o penaltıdan sonra 1-1 oluyor oyun dengeleniyor.sanki penaltiyla Kayseri çıkmaza girdi altından kalkamadı sanır gören de.adam gibi kaleye bile gidemediler hak ettiler yenilgiyi.denizliden sonra düşmesi kesin ilk takım Kayseri rezil kötü bir takım.
Direkt hakemlik maç değil di yani fanatiklige gerek yok.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Nasıl vermiş penaltıyı iş bitmiş.o penaltıdan sonra 1-1 oluyor oyun dengeleniyor.sanki penaltiyla Kayseri çıkmaza girdi altından kalkamadı sanır gören de.adam gibi kaleye bile gidemediler hak ettiler yenilgiyi.denizliden sonra düşmesi kesin ilk takım Kayseri rezil kötü bir takım.
Direkt hakemlik maç değil di yani fanatiklige gerek yok.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yahu bırak Allah aşkına.Bana penaltıyı yorumlasana..
o penaltıyı bir adam nasıl verir. özellikle var hakemi.

yahu sokmuşum oyunlarına .. rezilde oynamış olabilirler.. Arkadaş o penaltıyı veren adam şerefsizoğlu şerefsizdir.

bana fanatiklikden bahsetme adaletten haber ver.
ben bjknin hani en kötü olduğu dönemde kadrosunun iyi olduğunu söyleyen adamım.Oyun olarakda bizim önümüzde. bunu hep söylemişimdir.sen ne fanatikliğiden bahsediyorsun.

kayseri maçında haketmişde olabilirler.
o penaltının verildiği ortamda bunların hiçbir anlamı kalmıyor.

Üst Alt