⚽ SL 20/21 H:37 | Antalyaspor 0-1 Galatasaray | MS | 24 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:37 | Antalyaspor 0-1 Galatasaray | MS | 24 Nisan

Göztepe maçındaki galibiyetin şans eseri olduğunu dünkü Trabzon maçında göstermiş oldu takım yeniden o eski rezil futboluna geri döndü. 1 maçlık aradan sonra sezon ayarlarımıza geri döndük çok şükür. Halen iddiamızın devam etmesi de diğer takımların ayıbı. Çıkmamış candan umut kesilmez, 6'da kapanır 16'da diyecek bir futbol yok sahada, o sezon bu sezon değil.

Hocam 3'lü defans falan çıkarmayı dene artık değişik atraksiyonlar falan yap sistemi değiştir 3-5-2 yap oyuncuların yerlerini değiştir Allah aşkına bu takımın top oynamadığını görmüyor musun halen yap bir şeyler geç olsa bile ihtiyacımız var

Muslera
Luyindama Donk Marcao
Linnes Feghouli Taylan E.kılıç Saracchi
Kerem/Halil Mohammed

TS maçı 2 saat öncesinden Babel ilk 11 başlıyor diye hocaya ağır sitem ettim ve yine ceza yedim.

Yetmedi artık hocanın başlığında da bir şey yazılmama müsade edilmiyor.

Luyindama başlığında keza öyle.

Eleştiriyorum evet. Doğruları görebiliyorum geç olmadan ve bunları yazıyorum.

Niye ceza alıyorum ben?

Buradan sesleniyorum ozaman: alın abi hesabımı askıya. Gerek yok artık. Madem her yerden kısıtlanıyorum o zaman 2099'a kadar verin ceza. Başımızda ki hükümetten ne farkınız kaldı?

TS maçı 2 saat öncesinden Babel ilk 11 başlıyor diye hocaya ağır sitem ettim ve yine ceza yedim.

Yetmedi artık hocanın başlığında da bir şey yazılmama müsade edilmiyor.

Luyindama başlığında keza öyle.

Eleştiriyorum evet. Doğruları görebiliyorum geç olmadan ve bunları yazıyorum.

Niye ceza alıyorum ben?

Buradan sesleniyorum ozaman: alın abi hesabımı askıya. Gerek yok artık. Madem her yerden kısıtlanıyorum o zaman 2099'a kadar verin ceza. Başımızda ki hükümetten ne farkınız kaldı?

Rdas tam olarak ne yazdigini bilmiyorum ama tahminen normal seviyede bir elestiri hiç bir zaman ceza sebebi olmamistir Forumda. Ne yazdigina bagli.

Tarihimizde bazi dönemler olmustur, yeteneksiz ama kisilikli oyuncularimiz olmustur. Bazen de kalite olarak iyiydik ama karakter, kisilik yoktu.

BU DÖNEMIN OYUNCULAR

HEM KISILIKSIZ
HEM KARAKTERSIZ
HEM DE YETENEKSIZ

Reziller ordusu sizi!!!! Teknik ekip de rezil kere rezil, sogutucunun üstünde oturan adamin bilmem neresinin keyfine kalmis koca kulüp.

Ünal Aysal gibi gerektiginde tekmeyi basacak Baskan lazim bize.

Koksal Baba GIF - Koksal Baba Koksalbaba - Discover & Share GIFs | Funny gif,  Gif, Gif dance

Üst Alt