SL 20/21 H:36 | Demir Grup Sivasspor 0-0 Beşiktaş | MS | 20 Nisan - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
FB için vardı bu fark. Bjk yenilseydi FB ile aralarında tek maçlık bir fark kalacakti. Şimdi FB ile aralarındaki puan farkı 3 ama maç farkı 2.

Hem bizimle puan farkı azaldı, hem FB ile 2 maçlık farkın altına inmediler. Süper oldu beraberlik.

Bizim için ahım şahım bir şey değişmedi bence. Sonuçta BJK'yi 3 farklı yenmek çok olası değildi. Bjk yenilseydi de 2 maç, berabere kalınca da 2 maçlık fark aynı kaldı.
Beşiktaş'ı 2-0 yensek de yetebilir aynı puanda kafa kafaya girersek fenerden öndeyiz zaten ikili averajda

Yahu neyine seviniyorsunuz anlamıyorum ki. Biz zaten Ankaragücü, Sivas ve Rize maçlarıyla verdik şampiyonluğu. Şöyle bir dönemde 5 maçın dördünde puan kaybettin. Gittin bir de Rize'den kendi sahanda 4 yedin. Şampiyonluk neyimize bu saatten sonra? Bir Göztepe'yi yendik diye havaya mı girelim?

Federasyonunu milli hakem komitesini ve bunların hakemlerini görüyoruz her hafta. Bir de yalı çocuğu yalakası anadolu takımlarının şikecilere her maç nasıl yattığını da görüyoruz kör değiliz çok şükür. Bjk'de son dönemde çok kollandı lakin asıl kollanan ve sinsi sinsi yarışta tutulan takım şikebahçe'dir. Kaç tane kırılma maçında alenen kurtardılar bunları.

Bjk'nin formunun düşmesi o yüzden kötü oldu. Belli ki sonunu getiremeyecekler. O yüzden fb o hiçbir şekilde hak etmediği şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı. Federasyonu, hakem komitesi, hakemleri, limiti, 25 transferi, her türlü çirkeflik, algı manipülasyonları ve ali cengiz oyunları ile bir şekilde şampiyonluğa ortak oldular. Bjk puan kaybetti diye bayram edin siz devam edin.

Yarın akşam belli olur zaten Göztepe maçı yalan rüzgarı mıydı değil miydi görürüz. Sonunda üzülmeyiz umarım.

Beşiktaş'ı 2-0 yensek de yetebilir aynı puanda kafa kafaya girersek fenerden öndeyiz zaten ikili averajda
Ya tabi ama bence çok düşük ihtimal bu olasılık. FB kalan 7 haftada 2 maç geride olduğunun bilinci ile oynadıkça her hafta daha stres olacaktirlar. Bir de bir hücum gücü yok FB'in. Bakma en rahat maçlarını küçük İstanbul takımları ile oynuyorlar. Başakşehir, Kasımpaşa, Karagümrük gibi. Bir sonraki maçlarında da büyük ihtimal Kasımpaşa'yi rahat yenerler. Ama Ankaragücü deplasmanı, Alanya maçı falan, hiçbirinde FB favori değil bence.

Bizim de Antalya deplasmanı çok zor mac. Trabzon maçı kırılma maçı. TS maçını alırsak, havaya girebiliriz belki.

Hala BJK'in avantajı büyük yanlız.

Yahu neyine seviniyorsunuz anlamıyorum ki. Biz zaten Ankaragücü, Sivas ve Rize maçlarıyla verdik şampiyonluğu. Şöyle bir dönemde 5 maçın dördünde puan kaybettin. Gittin bir de Rize'den kendi sahanda 4 yedin. Şampiyonluk neyimize bu saatten sonra? Bir Göztepe'yi yendik diye havaya mı girelim?

Federasyonunu milli hakem komitesini ve bunların hakemlerini görüyoruz her hafta. Bir de yalı çocuğu yalakası anadolu takımlarının şikecilere her maç nasıl yattığını da görüyoruz kör değiliz çok şükür. Bjk'de son dönemde çok kollandı lakin asıl kollanan ve sinsi sinsi yarışta tutulan takım şikebahçe'dir. Kaç tane kırılma maçında alenen kurtardılar bunları.

Bjk'nin formunun düşmesi o yüzden kötü oldu. Belli ki sonunu getiremeyecekler. O yüzden fb o hiçbir şekilde hak etmediği şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı. Federasyonu, hakem komitesi, hakemleri, limiti, 25 transferi, her türlü çirkeflik, algı manipülasyonları ve ali cengiz oyunları ile bir şekilde şampiyonluğa ortak oldular. Bjk puan kaybetti diye bayram edin siz devam edin.

Yarın akşam belli olur zaten Göztepe maçı yalan rüzgarı mıydı değil miydi görürüz. Sonunda üzülmeyiz umarım.
Ekleyecek bir şey yok, biz o bahsettiğin maçlarla şampiyonluğu verdik. Daha Ts ve Bjk maçlarımız var. Fb'nin çok işine yaradı bu sonuç.

Gecin bu isleri
Onlarin düzeni varsa bizimde allahimiz var
Yapilan haksizliklar elbet biryerden cikar...

FB için vardı bu fark. Bjk yenilseydi FB ile aralarında tek maçlık bir fark kalacakti. Şimdi FB ile aralarındaki puan farkı 3 ama maç farkı 2.

Hem bizimle puan farkı azaldı, hem FB ile 2 maçlık farkın altına inmediler. Süper oldu beraberlik.

Bizim için ahım şahım bir şey değişmedi bence. Sonuçta BJK'yi 3 farklı yenmek çok olası değildi. Bjk yenilseydi de 2 maç, berabere kalınca da 2 maçlık fark aynı kaldı.
FB 18 puan alsa BJK'ye 15 yetiyor kalan maclarda
FB 15 alsa BJK'ye 12 yetiyor kalan maclarda

Dandik maclarin birini kazansak fenerin üstündeydik ve suan hala ümidimiz fazla olurdu ama bjkyi yensek feneri sampiyon yapar miyiz diyoruz..

Gecin bu isleri
Onlarin düzeni varsa bizimde allahimiz var
Yapilan haksizliklar elbet biryerden cikar...
Geçen sene de iki maçla çektiler ipimizi! 2 tane çekirdekçi taraftarı olan siyaset projesi bir belediye takımı alenen şampiyon yapıldı. O zaman allahımız yok muydu? Bu nasıl bir mantıktır anlamak mümkün değil. Ben şahsen geçmiyorum bu işleri.

Ha Trabzon ve Antalya maçlarını bizim takım büyük bir takım gibi oynar ve net galibiyetler alır o zaman tekrardan değerlendiririz.

Fenerbahçe'yi azıcık tanıyorsam ligin son maçında Kayseri'yle berabere kalıp şampiyonluğu kaybeder, ama ne yalan söyleyeyim Beşiktaş'ın bu kadar düşeceğini düşünmüyordum

Hani süper oyun oynadıkları için değil de Ghezzal / Aboubakar gibi adamlar bir şekilde taşıyordu takımı

Üst Alt