SL 20/21 H:34 | Fenerbahçe 3-1 Gaziantep FK | MS | 12 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Antep'in yabancı hocası ile tek işi top oynamak ve uyum yakalandı normalde Antep kaybetmez ama bu tarz FB'nin işi zor gözüken maçları FB bir şekilde kazanıyor bence hakemlerde ittirecek özellikle bugünki BJK maçı sonrası BJK'nin yalnız kalması kimsenin işine gelmez.

Fb aleyhine son penaltı ilk yarıdaki alanya maçında verilmiş.. Üzerinden neredeyse 15 hafta geçti..

Fb aleyhine son kırmızı kartta ligin ilk yarısında oynanan denizli maçında çıkmış.. Onun da üzerinden 20 hafta geçmiş..

Bu takım aleyhine son 20 haftada tek kırmızı kart çıkmamış.. Caner in serdar aziz in gustavo nün ozan in oynadığı takıma...

Biz bu 20 haftada 4 kırmızı görmüşüz...

3 tane forvetimiz de kırmızıdan atılmış.. Cenk Tosun aboubakar ve larin in ya da thiam samatta ve cisse nin aynı sezonda atıldığını bi hayal edin..

Tamam biz de hata yaptık ama o kadar rezil bir sezon oldu ki 2010-11 sezonundan daha kirli bir sezon olarak anacagim bu sezonu...

Antep 4. olmak ister eğer Beşiktaş kupayı alırsa lig 5. Avrupa’ya gidiyor ona göre Antep oynar Trabzon ile aralarında 8 puan fark var ama 2 macı eksik bu macta hersey olur...

4. Trabzon 33 Maç 58 Puan

5. Antep 31 Maç 50 Puan

6. Alanya 32 Maç 49 Puan

7. Hatay 32 Maç 49 Puan

8. Karagümrük 33 Maç 49 Puan

9. Sivas 32 Maç 47 Puan

10. Göztepe 33 Maç 46 Puan

Anadolu takimlarinin istikrari hic yok. O yüzden skor kestirmek mümkün degil. fb icin ölüm kalim maci artik son sanslari. Ama hucum odakli oynadiklari maclarda kontradan en az 1-2 gol yedikleri icin belli olmuyor.

Bir taraftan Beşiktaş'ın şampiyon olmaması için Fener alsın diyorum diğer taraftan 2. olmamız için Fener puan kaybetsin diyorum sonra yine bizden bir cacık olmayacağını hatırlıyorum iki arada bir derede kaldım

Üst Alt