SL 20/21 H:34 | Erzurumspor 2-4 Beşiktaş | MS | 11 Nisan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:34 | Erzurumspor 2-4 Beşiktaş | MS | 11 Nisan

Ankaragücü maçiyla beraber son 6 maçta 5 puan almışız, ayni Ankaragücü son 7 maçta 16 puan almış rezillik kepazelik hala Kadro diyoruz, onlar daha zor maçlar oynamış..

Bizim ümidimiz yok. Kimin olcağıyla ilgilenmiyorum.
Al feneri vur bunlara. İkisi de birbirinin ekürisi.
İkisini de sevmiyor ve haz etmiyorum.

Benim için her halükarda mutsuz son.
Bunların olması halinde başımıza 59 belasının daha çok dert olacağını da düşünüyorum.
Bir iki tane bile olsa haybeden kazıya kazıya çıkaracaklar gibi.
Umarım ben yanılıyorumdur.
59 belası ne biz şampiyon olamiyorsak ha tinerciler olmuş ha şikeciler benim için hiç fark etmez iki takımdan da zerre haz etmem Trabzon falan olsaydı keşke

59 belası ne biz şampiyon olamiyorsak ha tinerciler olmuş ha şikeciler benim için hiç fark etmez iki takımdan da zerre haz etmem Trabzon falan olsaydı keşke
Aynen öyle. TS olsaydı, belki daha sıcak bakardım kendi adıma.
Onlara da bayılmıyorum ama en azından bizim için en ama en yararlı sonuç böyle durumda ancak onlar olabilir.

bjk bu sene hep kayrıldı. Hiçbir mevzuda da fbye ses çıkarmadı.
Bize çıkardığı, laf attığı kadar en azından. Demek ki bir danışıklı dövüşüklü olma durumu var.
Masum bakamıyorum, onlara da.
Ah diyorlardır, bir kabul edilse de masa başında gelen 5 şimdi de alacağımız bir şampiyonlukla biz de yetişip 5. yıldıza koşsak.
Zerre düşünce farkı yok ki iki kulüp arasında. Biz olmadıktan sonra cidden umursamıyorum.

Aynen öyle. TS olsaydı, belki daha sıcak bakardım kendi adıma.
Onlara da bayılmıyorum ama en azından bizim için en ama en yararlı sonuç böyle durumda ancak onlar olabilir.

bjk bu sene hep kayrıldı. Hiçbir mevzuda da fbye ses çıkarmadı.
Bize çıkardığı, laf attığı kadar en azından. Demek ki bir danışıklı dövüşüklü olma durumu var.
Masum bakamıyorum, onlara da.
Ah diyorlardır, bir kabul edilse de masa başında gelen 5 şimdi de alacağımız bir şampiyonlukla biz de yetişip 5. yıldıza koşsak.
Zerre düşünce farkı yok ki iki kulüp arasında. Biz olmadıktan sonra cidden umursamıyorum.
eski şampiyonlukları saydırsalar nolacak saçma sapan işler taksınlar o zaman 5. yıldızı rahatlayacaklarsa resmen eziklik göstergesi bu şikecilerin yaptığı yalnız biz Galatasaray olarak son iki sezondur baya bir kötü takım imajı verdik Anadolu takımlarını yanımıza çekmemiz çok önemliydi kendimiz dışında ligdeki 19 takımla kavgalıyız bizi seven bir takım bile yok bakın tinercilerin eski oyuncuları Anadolu takımlarının başında teknik direktörlük yapıyor geçen Alanya'da Çağdaş Atan, Sergen Yalçın'a ustam dedi maçta yattı bugün Erzurum'un teknik Direktörü Yılmaz Vural, Sergen Yalçın'ın şampiyon olmasını can-ı gönülden istiyorum dedi hem de dolaylı yoldan değil resmen canlı yayında beinsport kameralarına konuşurken söyledi bizim de Mustafa Cengiz kulüpler birliğinden ayrıldı böyle olmaz

eski şampiyonlukları saydırsalar nolacak saçma sapan işler taksınlar o zaman 5. yıldızı rahatlayacaklarsa resmen eziklik göstergesi bu şikecilerin yaptığı yalnız biz Galatasaray olarak son iki sezondur baya bir kötü takım imajı verdik Anadolu takımlarını yanımıza çekmemiz çok önemliydi kendimiz dışında ligdeki 19 takımla kavgalıyız bizi seven bir takım bile yok bakın tinerciler eski oyuncuları Anadolu takımlarının başında teknik direktörlük yapıyor geçen Alanya'da Çağdaş Atan, Sergen Yalçın'a ustam dedi maçta yattı bugün Erzurum'un teknik Direktörü Yılmaz Vural, Sergen Yalçın'ın şampiyon olmasını can-ı gönülden istiyorum dedi hem de dolaylı yoldan değil resmen canlı yayında beinsport kameralarına konuşurken söyledi bizim de Mustafa Cengiz kulüpler birliğinden ayrıldı böyle olmaz

Bu düşmanlık yeni değil ama dikkat ederseniz, bize imza da atıp yan kırdı anadolu kulüpleri.
O birlikten geç bile kaldık ayrılmakla. Şu sisteme bir bakın, kulüpler birliği başkanı bjkli.
Federasyon, Tahkim full bunlar ve fbli. E böyle sistem de dost olsak ne yazar ki.

Şampiyon olduğumuz seneler de iş adamları her hafta oynayacağımız takımlara prim açıklıyordu.
Öyle bir ortamdan da sağ çıktık. Bize karşı böyle açıklamalar olduğunda adı şike oluyor.
Bunlar belirtince misal görüş. Bana göre doğal bir şey ama maç öncesi, içinde denilecek laflar değil.

Acun bunlara gece düzenlediğinde tepki almışlardı, muhtemelen onu böyle telafi etme derdine düşmüşler.
Bu şeyler yeni değil Ahmet bey, bu ülkede ne yazık ki bariz şekilde siyasi de olmak üzere bir Galatasaray düşmanlığı var.
Ona rağmen de çok olduk. Çok değil en yakını iki sene evvelsi. Bizim kulüp antrenman sahasını misal Hataya açtı diye biliyorum.
Rize yönetimine onca yaptığı şeyden sonra plaketler verildi. Yemek davetleri oldu. E sonuç...Karşılığı yine düşmanlık.
Dosta ihtiyacımız yok, futbol sahada oynansaydı yeterdi.

Üst Alt