SL 20/21 H:3 | Fatih Karagümrük 2-0 Başakşehir | MS | 25 Eylül Cuma - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Maci izledim de bu İrfan'da benim goremeyip de insanlarin gordugu ne var merak ediyorum.Adam topu ayagina aldiginda surekli bi feyk atma derdinde baska da yaptigi birsey yok gordugum kadariyla.İkili mucadelelerde basarisiz,arkadaslarina pozisyon yaratma desen yok,calim desen hadi az bucuk var bir de Sevilla falan istiyormuş bu adami.İspanya liginde yerler adami yerler İrfan'i top diye oynarlar orada.
Berkay Ozcan diye bi cocuk var Basaksehirde bu eleman da dunyanin en sansli futbolcularindan biri olabilir .Bu kadar yetenek yoksulu olup da Basaksehir gibi bi takimda oynamak gercekten olacak is degil.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Başakşehir en azından istikrarlı bir takım.3 te 3 iyi başarı,skoru da tutturmak kolay değil.

GSCimbom Forum kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

başak'ta ben doymuşluk görüyorum. Taraftarı olmayan bir takımı motive etmek kolay değil.

Kadro şampiyon oldu diye tam değiştirmediler ancak çok yaşlı. Ben olsam bu seneyi yakıp, ŞL'den ve irfan-visca satışından gelen parayla yepyeni genç takım kurardım.

ben olsam çok geç olmadan bu hafta bu hamleyi yaparım. Bu sene 10.olursun ama geleceğin kurtulur. Müthiş sistemli takım HATA verdi.

Üst Alt