SL 20/21 H:29 | Konyaspor 0-3 Fenerbahçe | MS | 8 Mart - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:29 | Konyaspor 0-3 Fenerbahçe | MS | 8 Mart

2.yarıyı izlemedim karnıma ağrı girdi sinirden, kaldıramıyorum artık bu genç yaşta ölüp gideceğiz.

Kısa bir özet alabilir miyim 2.yarı için kaçan pozisyon vs. bir de Pelkas ciddi sakatlandı diyorlar doğru mu?

Adamlar 3-0 yeniyor, oyun oynamıyor diyorlar; iyi de size göre önemli olan 3 puan değil miydi? Ayrıca sen Alanya 2. Yarı ne oynadın, Ankara’da ne oynadın? Sivas’ta kendi kendine atmadın mı golleri?
Şampiyonluk filan önemli değil, sahada futbol istiyorum diyen kaç kişi var ki?
Bu korkunç istek Türk futbolunu kirletip yok etti. Şike, iğrenç taktikler, Rıza gibi Abdullah gibi adamlar hoca olarak piyasaya çıktı. Herkes bu korkunç isteğin bu iflaholmaz şampiyon olma arzusunun bizden alıp götüreceği çok şey var maalesef.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bizim kazanamamız dışında her şey iyi gidiyordu oysa. Alt taraf karıştı biz o kısımla erkenden oynayıp bitirirecektik. Antalya-Göztepe-Karagümrük gibi hedefsiz takımlar ile maçımız kaldı FB bunlarla oynadı takıldı biz laylaylom döneminde oynayacağız ama ne yapıyorsun ölmüş rakibi canlandırıyorsun kendini paramparça ediyorsun keşke dondurulsam ve 2 ay sonra çözülsem çıldıracağım yoksa bu kafasızlıkla. AH TERİM AH.

2.yarıyı izlemedim karnıma ağrı girdi sinirden, kaldıramıyorum artık bu genç yaşta ölüp gideceğiz.

Kısa bir özet alabilir miyim 2.yarı için kaçan pozisyon vs. bir de Pelkas ciddi sakatlandı diyorlar doğru mu?

2. yarı fener değil galatasaray olsa maç en kötü 2-2 biterdi. gustavo'ya çok güvendiğinden midir nedir o oyuna girince fener fazlaca geri çekiliyor, o ara sezonun yıldızı altay gene ipten aldı, 90'da da günün yıldızı sehic'in ikramıyla skor bağlandı. diomande'nin 28 dakikada fenerbahçe'ye ikram ettiği bir karşılaşmaydı, üzerine konuşulacak çok bir şey yok.

Evet Beşiktaş'ta Başakşehir'i yener Fener Gençler maçı zaten konuşmaya değmez bizde Kayseri deplasmanında debeleniriz bakalım ne olacak. Şu derbiyi keyifli keyifli yiyin birbirinizi diyip izlemek vardı ama biz batırdık her şeyi.

Üst Alt