⚽ SL 20/21 H:29 | Galatasaray 2-2 Sivasspor | MS | 7 Mart - Sayfa 195 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:29 | Galatasaray 2-2 Sivasspor | MS | 7 Mart

Bize zamana ihtiyaci olan degil, sahaya cikip hemen is yapacak oyuncu lazim. 2 senedir Feghouli'nin 5 mac oynamasini bekleyenler var hala. Mustafa Muhammed geldi 5 macta 5 gol atti, herkese bir futbolcunun nasil olmasi gerektigini gösterdi. Sezon sonu bu iskartalarla vedalasip Mustafa Muhammedli Onyekurulu temiz, gencecik bir kadro olusturmak gerekiyor.
Iyi sene sonu gonder ama senin 10.numaranda bunun kadar yaratici adam yok.diyorum hazir olana kadar son 20 dakika at oraya. cok kotu gununde olmamasins ragmen attigi sut golvolsa mac kazandirmis olacakti.Son pozisyonda Luyine attigi uzun topu oraya dogru durust atan bi tane bile adamimiz yok sezon sonu daha genc daha yetenekli birini bulursan yol verirsin gider

Bu maç hocaya yazar. Şampiyonluğa giden takım, evinde 2 defa geri düşer mi? Yanlış oyuncu değişiklikleri de cabası. İşin hakem, federasyon vs kısımları için yönetim devreye girsin hoca da kendini takıma versin. Artık puan kaybı hakkımız bitti

Tamam hoca'nin son zamanlardak tercihlerinden falan asiri mutsuzum ama yenilen goller kronik yedigimiz bireysel hatadan olan goller. Hoca ile ne alakasi var anlamiyorum ? Konulari ayirmak gerekli diye dusunuyorum.

Ikinci yarinin basında Gedson'un yerine Emre oyuna girse ve baska hiçbir değişiklik olmasa bu maçı kazanırdık.
Sakatlik ve ceza durumu yoksa; Muslera, Yedlin, Luyindama, Marcao, Saracchi, Taylan, Emre, Onyekuru ve Mostafa devamli oynamali.

Beyler ne sacmaliyorsunuz yav 2 puan kaybiyla havlu mu atacagiz daha 12 hafta var, Besiktas bize gelecek, o maci zaten kazanamazsak bi zahmet sampiyon da olmayalim. O maçı da kazandıgımızı varsayarsak 1 maçlık fark var arada bu ne umutsuzluk anasını satayım.

Ha şampiyon olacak mıyız bence olamayacağız ama bunun bugun kaybedilen 2 puanla bir alakası yok. Aylar onceden belliydi, bu takımın 28 haftada adam akıllı top oynadıgı mac sayısı 5’i gecmez.

Eğer dün şampiyonluga inanciniz varsa bugun kaybedilen 2 puanla hangi kafayla havlu attık diyebiliyorsunuz aklım almıyor

Arkadaşlar, bir takım için (hele hele bizim takım gibi “karaktersiz” bi takım için) bunkadar moral bozmak normal mi? Tüm haftanın zehir olması normal mi? Diğer maç gelene kadar ızdırap çekmek normal mi?

Aynen bu durumu yaşıyorum şu an ve çok saçma buluyorum ama elimde değil... sizin fikirlerinizi ve yaşadıklarınızı merak ettim ve bunla nasıl baş ettiğinizi de...

Hürmetler..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Beyler ne sacmaliyorsunuz yav 2 puan kaybiyla havlu mu atacagiz daha 12 hafta var, Besiktas bize gelecek, o maci zaten kazanamazsak bi zahmet sampiyon da olmayalim. O maçı da kazandıgımızı varsayarsak 1 maçlık fark var arada bu ne umutsuzluk anasını satayım.

Ha şampiyon olacak mıyız bence olamayacağız ama bunun bugun kaybedilen 2 puanla bir alakası yok. Aylar onceden belliydi, bu takımın 28 haftada adam akıllı top oynadıgı mac sayısı 5’i gecmez.

Eğer dün şampiyonluga inanciniz varsa bugun kaybedilen 2 puanla hangi kafayla havlu attık diyebiliyorsunuz aklım almıyor
hocam iyi güzel de ali koc gibi hayal satip, bu puan kaybi sampiyonlugumuzun habercisi falan mi diyelim napalim?

Bu arada sağlık heyeti ve fizyoterapistlerin hemen kovulması lazım. Hareket edecek hali olmayan Falcao'nun İspanya'da tedavi olup antrenman yedikten sonra ne hale geldiğini bugün gördünüz. Sadece bu değil bizdeyken kronik sakat olan Serdar ve Tolga fenerdeyken bir kez olsun sakatlanmadı.

hocam iyi güzel de ali koc gibi hayal satip, bu puan kaybi sampiyonlugumuzun habercisi falan mi diyelim napalim?
Iyi'de Emre rasyonel yaklasmis yani hayal satmiyor ya da koc ornegi gibi bir durum soz konusu degil. Puantaj olarak hala iddialiyiz ve bence bjk'de iyi oynamiyor bilmiyorum son 2-3 maclarina baktiniz mi ancak bizden iyi yaptiklari ya da simdilik uyguladiklari 1-takim savunmasi ve yayilimi, 2- bulduklari az pozisyonu gole cevirmeleri (son mac son dakika kacanlar onceki golleri dengeliyor zira rakip hatasi ile geldi goller bugun bize oldugu gibi).

Cok zor bir fikstur’u kayipsiz gecip Son iki hafta da bize rakip olamayacak takimlara karsi 5 puan birakmak Gercekten insanin zoruna gidiyor

Bitmis birsey yok daha cok sey degisir Ama hava olarak veya moral olarak artik Iyi durumda degiliz

bro hakli olabilirsinde, umut vermeyen tarafi bizim futbolumuz, ben sahsen izlerken uyuyakaliyorum o derece yani, 12 hafta varda bu futbolla anca bukadar, dogruya dogru tek rakibimiz bjk gercekten göze hos futbol oynuyor. güzel bi avantaj yakalamistik rüzgar tersine dönüyor gibi.

bu maçın 1. sorumlusu hocaya yazar

belhanda gayed iyi oynuyordu neden çıktı? yerine giren feghouli ne yapabildi 1 tane cılız şut dışında?

babel gayed takımı yönlendiriyordu en beğendiğim maçlarından birini oynuyordu adam ve gayette diriydi.

babel feghouliden 3 yaş büyük ama fizik olarak iyi feghouli ise fiziken bitmiş

Zaten sampiyon olamayacağımız aylar oncesinden belliydi, 12 hafta varken bugun kaybedilen 2 puanla havlu attık diyenler icin yazdım mesaji. Adam akilli top oynasak buradan da döner sampiyonluk, bjknin 1 maci eksik onu kazanirlarsa fark 5 oluyor, bjk bize geliyor kazansak 2’ye inecek fark, 1 maçlık fark her turlu cozulur. Ama bu takım 28 haftadır top oynamıyor o yuzden sampiyonluk su anlik mucize

Zaten sampiyon olamayacağımız aylar oncesinden belliydi, 12 hafta varken bugun kaybedilen 2 puanla havlu attık diyenler icin yazdım mesaji. Adam akilli top oynasak buradan da döner sampiyonluk, bjknin 1 maci eksik onu kazanirlarsa fark 5 oluyor, bjk bize geliyor kazansak 2’ye inecek fark, 1 maçlık fark her turlu cozulur. Ama bu takım 28 haftadır top oynamıyor o yuzden sampiyonluk su anlik mucize

Fark 5 degil 6 malesef . Ikili averaji alabilecegimizi dusunmuyorum

Daracık kadroyla oynayan anadolu takımlarını geniş kadromuzla bile açamıyoruz. İnanılır gibi değil. Hoca hiç bir şekilde Rıza veya Hikmet'i şaşırtamadı. Çok kötüydük...

Daracık kadroyla oynayan anadolu takımlarını geniş kadromuzla bile açamıyoruz. İnanılır gibi değil. Hoca hiç bir şekilde Rıza veya Hikmet'i şaşırtamadı. Çok kötüydük...
ya sen kime ne anlatiyorsun rengo, burda millet balli bi sekilde golle bulusan facaoya tapti resmen gerisini sen düsün, aylardir yan gelip yat 7 milyonunu helaliyle ye, sansa bala bi gol at kahraman ilan edil, oh ne ala memleket, gözümüzü acsak hersey düzelecekte, o gözler su an anlik görmekte.

Yeni sağ bek trnsfr etmişsin ama eski sağ bekini oynatıyosun, o da 90 dk berbat oynuyor. Bir yerde sıkıntı yok mu? Elindekinden kötüyse niye aldın, iyiyse niye oynatmadın bari 2.yarı?

Üst Alt