SL 20/21 H:29 | Beşiktaş 2-1 Gaziantep FK | MS | 6 Mart - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:29 | Beşiktaş 2-1 Gaziantep FK | MS | 6 Mart

+ Emekli Dayı Arda niye her maç ilk 11 çıkıyor.

Oyunda en az bir oyun kurucu olmasi lazim. bu arda belhanda feg den biri olabilir. Oynadigi mevki zoraki(Hoca sirf arda icin formasyonu da bozmak istemiyor). Arda prime doneminde bile orada cok iyi oynayamadi. Ayrica nefesi 60 dakikadan fazlasini kaldiracak durumda degil ama nedendir hoca son nefesine kadar oyunda tutmakta israr ediyor alternatif varken.

Boş konuşanı görüyoruz.21 takımlı ligde lig sonuncusuna karşı 2-0 olana kadar doğru dürüst pozisyona giremiyoruz.Üstelik adamların en önemli oyuncularından biri paintsil yok.Şampiyonluğa giden Galatasaray takımı böyle mi oynayarak kazanacak?

o golleri maç 0-0'ken kaçırdık. über beşiktaş'ın ondan kötü ankaragücü'nü 1 ay önce duran toptan 60'da çözebildiği de tarihte yazılı. hakemin gözden kaçırdığınız büyük şerefsizlikleri olmasa o maçı tıngır mıngır oynayıp en kötü 1-0 biz galip bitirirdik.

Sergen diyor ki vardan lehimize karar çıkmıyor diyor. Doğru söylüyor vara gerek bırakmıyorlar direk veriyor orta hakem zaten. Attığınız yumruğu ayağa başkaları da görmezden geliyorlar

Yapmayın Allah askina ya. Ben bizim maclarda cok sevmesem de Tudor zamanindaki hırsı goremiyorum mesela. Dikkat et o dönemdeki futbolun kalitesinden değil hırstan bahsediyorum. Bu gerceği rica ederim kabul edin artık.
şu tudor şehir efsanesini bırakın artık. şampiyonluğa aç fıstık gibi kadronun ekmeğini yedi tudor sonra zaten o gaz bitince tepe taklak aşağı gitti takım

Reis welington rosier josef bizim oyuncularımız olsa sezon başından beri en az 10 maç kaçırmışlardı cezadan.Bunlara tamamen katılıyorum.Ancak bizim takım son 9-10 maçtır ne oynuyor ben çözemedim.Bireysel performanslara dönmeye başladık.Mohammed parlamasa işimiz daha da zordu.Ankaragücü gibi takıma karşı pozisyona zar zor girmeyi hakeme mi bağlayalım?
Ankaragücü maçında kötü oynadık, bunun lamı cimi savunması yok ama Onyekuru ve Kılınçla da %100lük iki pozisyona girmişken atamadık üstüne bence haksız penaltıyla geriye düştük. Kırmızı vs iyice koptu maç.

Kötü de oynasak kazanırdık adil yönetim olsa ama mevzu bu değil daha doğrusu burada mevzu biz olmamalıyız.

Bjk 10 maçtır falan sürekli kollanıyor ve kimse konuşmuyor, kendimize bakalım diye diye sustuk ama artık bakmamalıyız; bu kadar kayrılsan zaten istesen de maç kaybetmezsin.

Mesela Antalya maçında 0-1 gerideler, olmayan faul olmayan kırmızı kart üstüne gol attılar, unutuldu mevzu. Josef son dk adama dirsek attı unutuldu. 1 puan ve kırmızıdan en az 2 maç ceza güme gitti.

Bu ittirmelerle 5 puan fazla alsalar dibimize geliyorlar zaten.

Hocam maç 2-0 olmuş adamlar kapanıyor.Tabi ki pozisyon olacak.Onu demiyorum ben 0-0 ken niye baskın bir oyun sergileyemedik? 26 maçta 45 gol yemiş rakip var karşımızda sadece 5 galibiyetleri var.

Biz iyi değildik. Ankaragücü de kapasitesi dahilinde doğru oynadı. Bireysel hata yaptıkları anda pozisyon bulduk ama değerlendiremedik. Bjk bunları değerlendiriyor. Eğer övecek bir nokta varsa bu olabilir.

Ankaragücü maçında kötü oynadık, bunun lamı cimi savunması yok ama Onyekuru ve Kılınçla da %100lük iki pozisyona girmişken atamadık üstüne bence haksız penaltıyla geriye düştük. Kırmızı vs iyice koptu maç.

Kötü de oynasak kazanırdık adil yönetim olsa ama mevzu bu değil daha doğrusu burada mevzu biz olmamalıyız.

Bjk 10 maçtır falan sürekli kollanıyor ve kimse konuşmuyor, kendimize bakalım diye diye sustuk ama artık bakmamalıyız; bu kadar kayrılsan zaten istesen de maç kaybetmezsin.

Mesela Antalya maçında 0-1 gerideler, olmayan faul olmayan kırmızı kart üstüne gol attılar, unutuldu mevzu. Josef son dk adama dirsek attı unutuldu. 1 puan ve kırmızıdan en az 2 maç ceza güme gitti.

Bu ittirmelerle 5 puan fazla alsalar dibimize geliyorlar zaten.
Beşiktaş'ı rakip olarak görmüyorum.Asıl rakibimiz fener olacak.Beşiktaşın fikstürü çok zor çıkamaz ordan.Kupa lig ardı ardına maçları var.En az 6 puan kaybedecekler bu arada.bjk-fener maçında bjkyi doğrayıp fenerle bizi çarpıştıracaklar.En üst siyasiden hakemine federasyonuna kadar fenerin yanında hepsi.Şampiyon yapmak için uğraşıyorlar.Bunlara en güçlü cevabı güçlü bir oyunla hakemide rakipleride üst üste koyarak verebiliriz.Ancak hakem hatalarını saymazsak şu ana kadar oynadığımız oyunda ışık yok.

Benimle aynı fikirde olduğunu anliyorum renkdas. Yorumun da aynı cunku. Bizden cok iyi oynadiklari tartisilir cümlen.

Hakem hatalarini gozardi ederek bakarsak bu sezon bizim en iyi oynadigimiz futbol ile onlarin en iyi oynadigi maclara bakinca bizim ki kesinlikle daha iyi.
Ama bunlar robot degil her mac ayni seviyeyi verecek diye bir kural yok. Ikincisi adamlarda hic sakatlanma olmuyor. Ve ucuncusu hakemler yanlarinda bizim ise tam tersine karsimizda.

Son düzenleme:
Biz iyi değildik. Ankaragücü de kapasitesi dahilinde doğru oynadı. Bireysel hata yaptıkları anda pozisyon bulduk ama değerlendiremedik. Bjk bunları değerlendiriyor. Eğer övecek bir nokta varsa bu olabilir.
Ben övmedim ki beşiktaşı zaten kötünün iyisi diyorum sadece şu anda.Bizi şampiyon yapmamak için elinden geleni yapacak bu federasyon zaten gidiyor nihat mhk da değişecek serdar da gidecek giderayak olan ayak oyunlarını yapacaklar.Hakeme filan bakmadan koyup geçmemiz lazım hepsine ama bu oyunla olmaz.

Beşiktaş'ı rakip olarak görmüyorum.Asıl rakibimiz fener olacak.Beşiktaşın fikstürü çok zor çıkamaz ordan.Kupa lig ardı ardına maçları var.En az 6 puan kaybedecekler bu arada.bjk-fener maçında bjkyi doğrayıp fenerle bizi çarpıştıracaklar.En üst siyasiden hakemine federasyonuna kadar fenerin yanında hepsi.Şampiyon yapmak için uğraşıyorlar.Bunlara en güçlü cevabı güçlü bir oyunla hakemide rakipleride üst üste koyarak verebiliriz.Ancak hakem hatalarını saymazsak şu ana kadar oynadığımız oyunda ışık yok.

Herseyin sebebi son cümlende yatıyor iste ve nedense forumun bir bölümü bunu kabul edemiyor.

Ben övmedim ki beşiktaşı zaten kötünün iyisi diyorum sadece şu anda.Bizi şampiyon yapmamak için elinden geleni yapacak bu federasyon zaten gidiyor nihat mhk da değişecek serdar da gidecek giderayak olan ayak oyunlarını yapacaklar.Hakeme filan bakmadan koyup geçmemiz lazım hepsine ama bu oyunla olmaz.

Yok onu genel yazmıştım zaten. Hakem kayırmalarını bir kenara bırakırsak Bjk rakip hata yaptığı zaman cezalandırıyor. Bunu becerebilsek Ankaragücü maçını kazanırdık biz de. Sezonun kalanını son 3-4 maçın kadrosuyla değerlendirmek doğru olmaz. Saracchi, Taylan ve Feghouli girsin yarın bambaşka top oynar bu takım.

Üst Alt