SL 20/21 H:28 | Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş | MS | 2 Mart - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:28 | Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş | MS | 2 Mart

Galatasaray'ın sıkıntılı maçları; Hatay, Trabzon, Beşiktaş
Beşiktaş'ın sıkıntılı maçları; Antep, Fener, Alanya, Hatay, Galatasaray
Fenerbahçe'nin sıkıntılı maçları; Beşiktaş, Antep, Alanya

Biz Hatay'la oynayana kadar Beşiktaş Antep ve Fenerbahçe'yle oynayacak.

Biz şu an ilk 10 içinde olan 7 takımla daha maç yapacağız.
Beşiktaş 6, Fener 4 takımla yapacak.

Futbolcuların geçmişini konuşmak oldum olası saçma gelmiştir bana reis, Feghouli geçmişte çok iyi bir futbolcuydu eyvallah ama şu anda fiyat/performans oranıyla ligdeki en kötü 3 futbolcudan birisi diğer ikisi de Mesut ve Falcao

Mesela Mesut ve Falcao geçmişte çok çok daha iyi futbolculardı belki de mevkilerinde 21. yüzyılın en iyi futbolcularını sayacak olsak listenin başlarında sayarız ama bu mevcut durumlarının ne kadar kötü olduğunu örtmez
Oyuncuların bulunduğu takımdaki süresi arttıkça yüzleri eskir, Feghouli 2.5 ayı sakat geçirdi zaten kıyaslayamazsın bu şartlarda.

Ghezzal kendisini ispat etmek zorunda o yüzden aynı şartlarda değerlendiremezsin. Ayrıca takımını da bariz kolluyorlar sezon başından beri.

Mevzu maaşsa zaten üzerine konuşmaya gerek yok biri yeni gelmiş birisi eski sözleşmenin getirisi o zaman sözleşmeyi de konuşmayalım zira 4 sene önce yapılmış. Bu sene gelecek olsa verir miydin o parayı?

İlla Ghezzal'i övmekse amacın översin de antitezi de var Boupendza 300 bin euro alıp neler yapıyor Ghezzal 5 katını alıyor vs de bir yorumdur ama mantıklı değildir çünkü şartlar aynı değil.

Ligin sonlarina dogru ligde kalma savasi veren takimlarla mac yapmak daha zordur renktas.

öyle bir lig oluyor ki fb-bjk maçından sanki 2 takıma da 3 puan vereceklermiş gibi hissediyorum :) :) bi 5 maç15 puan yaparsak sanıyorum puan farkı oluşmaya başlayacak

Ligin sonlarina dogru ligde kalma savasi veren takimlarla mac yapmak daha zordur renktas.
Ankaragücü'nün son 10 macta 1 galibiyeti var
Genclerbirligi'nin son 10 macta galibiyeti yok
Denizli'nin son 13 macta 2 galibiyeti var

Bunlar zaten lige havlu atar bir kac hafta sonra. Geriye düsecek tek kalim kaliyor. Son maclarda izledigimiz Erzurum bu ligde her türlü kalir. Son takim baskasi olacak.

Buradan anlasilan su ki bizim aslinda fikstur avantajimiz falan yok.

Fenerin Malatya, Konya maclari da rahat degil.

Ankaragücü'nün son 10 macta 1 galibiyeti var
Genclerbirligi'nin son 10 macta galibiyeti yok
Denizli'nin son 13 macta 2 galibiyeti var

Bunlar zaten lige havlu atar bir kac hafta sonra. Geriye düsecek tek kalim kaliyor. Son maclarda izledigimiz Erzurum bu ligde her türlü kalir. Son takim baskasi olacak.
Bu 3 takim zaten digerlerinden biraz ayrilmis durumda. büyük bir cikis yakalamazlarsa dedigin gibi bunlar düser.
Ben daha cok erzurum, basak, kayseri ve rize gibi takimlardan bahsediyorum. Son haftalarda bu takimlar düsmemek icin ölümüne savasacaklar, orta siralarda bir takim ligin sonlarina dogru maclara pek asilmayabilir.
Mesela bizim kayseri deplasmani cok zor gececek bence

Tam bjknin 1-0 kazanacağı maç gibi görünüyor.
Tam tahmin ettiğim gibi oldu. Bunlar kolay kolay maç kaybetmicek. Eğer biz beklenmeyecek şekilde bir takıma yenilirsek, şampiyon olamayız çok net. Geçen yılda burada nasıl olsa bjk bize gelecek, oradaki maçta onları eze eze yeneriz denildi burada, sonuç ortada. O maçtan sonra tepe taklak gittik. Kağıt üzerinde kolay görünen bir maçta puan kaybedersek, bir anda kopabiliriz. O yüzden çok dikkatli olmamız lazım.

Bu 3 takim zaten digerlerinden biraz ayrilmis durumda. büyük bir cikis yakalamazlarsa dedigin gibi bunlar düser.
Ben daha cok erzurum, basak, kayseri ve rize gibi takimlardan bahsediyorum. Son haftalarda bu takimlar düsmemek icin ölümüne savasacaklar, orta siralarda bir takim ligin sonlarina dogru maclara pek asilmayabilir.
Mesela bizim kayseri deplasmani cok zor gececek bence
4de4 yapmamiz lazim simdi. fikstür müsait. agücü,sivas,kayseri ve rize'yi yenmeliyiz. kayseri disinda ligin ilk devresinde kötü oynarken bile hepsini yenmistik. kayseri yol kazasi. öyle bir yol kazasina simdi bu periyotta izin veremeyiz.

hatay-gümrük-göztepe-ts-antalya zor periyot olacak

son 5 hafta ise muhtemelen küme düsmüs gencler+denizli ve ic sahada konya+malatya. basmamiz lazim. son 5 hafta bjk disinda zorlayacak takim yok.

antalya'dan lider cikarsak sampiyonuz, cikamazsak sampiyon olamayiz.

Tam tahmin ettiğim gibi oldu. Bunlar kolay kolay maç kaybetmicek. Eğer biz beklenmeyecek şekilde bir takıma yenilirsek, şampiyon olamayız çok net. Geçen yılda burada nasıl olsa bjk bize gelecek, oradaki maçta onları eze eze yeneriz denildi burada, sonuç ortada. O maçtan sonra tepe taklak gittik. Kağıt üzerinde kolay görünen bir maçta puan kaybedersek, bir anda kopabiliriz. O yüzden çok dikkatli olmamız lazım.
Katılmıyorum.
Tek maçla kimse kopmaz , bu ligde ilk 3 takımın da , kayıpları olacaktır.
Geçen seneki mevzular bambaşkaydı , o yüzden çok kıyaslanacak bir durum da değil.

Üst Alt