SL 20/21 H:28 | Fenerbahçe 1-1 Antalyaspor | MS | 4 Mart - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:28 | Fenerbahçe 1-1 Antalyaspor | MS | 4 Mart

Ben Amilton’un ilk penaltı pozisyonunu yeni gördüm. Ulan ona nasıl penaltı verilmez, VAR nasıl uyarmaz?

Bu arada hava topunda Altay Veysel Sarı’ya yumruğu geçiriyor. Mostafa’nınki kırmızı kartsa bu da kırmızı kart ve penaltı.

Bu saatten sonra Fener'in şampiyon olma ihtimali çok düşük. Ligin en kötü oynayan takımlarından biri. Baskı kuruyorum derken hücumda çok temposuz oynuyorlar, üretemiyorlar, bir de arkalarında sağlam boşluk bırakıyorlar. Duran toplar dışında her yanları falso.

İğneyi kendine çuvaldızı başkasına derler ya, biz son 2-3 maçtır onlardan bile kötü oynuyoruz ona içim acıyor. Bizde de tempo sorunu çok var, çok basit pas hataları gırla gidiyor. Nasıl olacak bilmiyorum.

Şu an görünen, iki takım Beşiktaş'ı şampiyon yapmak için el birliği yapmışlar gibi. İnşallah öyle saçma bir döngüye girmeyiz.

Bu saatten sonra Fener'in şampiyon olma ihtimali çok düşük. Ligin en kötü oynayan takımlarından biri. Baskı kuruyorum derken hücumda çok temposuz oynuyorlar, üretemiyorlar, bir de arkalarında sağlam boşluk bırakıyorlar. Duran toplar dışında her yanları falso.

İğneyi kendine çuvaldızı başkasına derler ya, biz son 2-3 maçtır onlardan bile kötü oynuyoruz ona içim acıyor. Bizde de tempo sorunu çok var, çok basit pas hataları gırla gidiyor. Nasıl olacak bilmiyorum.

Şu an görünen, iki takım Beşiktaş'ı şampiyon yapmak için el birliği yapmışlar gibi. İnşallah öyle saçma bir döngüye girmeyiz.
Orta saha çok temposuz. Hücumda devamlılık yok. Top kapamıyoruz en büyük sorunumuz bu. Ilerde nekadar iyi oyuncu olursa olsun orta sahada top kapamiyorsan herşey fasa fiso

İç sahada 4 maç peş peşe kaybetmeleri içten bile değildi.

Ic sahada 4 mac üst üste yenildikten sonra Bahattin isimli zat devreye girip Basaksehir macinda bunlari ligde tuttu. Alanya'yi da es kaza yenince bir sekilde kolay maclarla birlikte bir sinerji yakalamislardi. Bu takimin 29 macta 18 galibiyet almasi Süper Lig'in dinamiklerini ve kalitesini ortaya koyuyor.

Üst Alt