SL 20/21 H:27 | Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 28 Şubat - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:27 | Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 28 Şubat

Bizi etkilemez umarım bu maç herkes puan kaybı bekliyordu, biz kendi işimze bakalım hocanın da böyle düşündüğünü biliyorum biz 4'te 4 yapalım fark minimum 7 olur bu süreçte FB, BJK ve Konya deplasmanına gidecek. Daha çok maç var şu an 6 olmuş olsaydı bile kopma olmazdı.

Hatay ve karagumruk bala oldu ama karagumruk maci kasimpasa gibi anlasmali bi maçtı,o ayri.ayrica hatayin da,karamgumrugunde penaltisi verilmedi,trabzonda olduğu gibi.bi yerde fena sıçacak fb bu penalti mevzusundan ötürü.yani verilecegi zamanlar gelecek bunlarin ya da diyetini ödeyecekler.ben hep diyorum,fb ile oynayan takımlar hakemden hakkaniyet beklemeden buldugu pozisyonları gole çevirmeli diye.o zaman puan alırlar fenerden
umarim ilhan palut puan alir bunlardan. ezik ezik oynatirsa ona da söveriz

Hatay deplasmaninda Caner'in yaptigi net penaltiyi vermediler, Karagümrük macinda Serdar Aziz'in yaptigi net penaltiyi vermediler. Bugün Bakasetas'a yapilan hareket %100 penalti. Valencia, Thiam, Serdar Aziz gibi mimli karaktersizlerin her hareketi net kere net fauldür. Aksini tartismam bile. Ahlaksiz adam 45de rakip gol atmasin diye kendini yere atti, Yasar Kemal de faulü saniyesinde uydurdu.

Kimse bunlari gündeme getirmiyor!
Zor deplasmanlarda hakemle 6 puan bildigin şerefsizlik.bu kahpeler belasini bulacak elbet.merak etme

TS 1 puan alabilse çok iyi olacaktı ama çokta bir şey değişmedi çünkü FB hakederek kazandı. FB bugün Denizli ile oynasa daha çok zorlanırdı ve hatta kazanamazdı ama TS hakikatten bitik durumda özellikle hücumda çoğalamıyorlar ve 1 kişinin ayağına bakıyorlar. Baker olmuş olsaydı Berat kazması yerine o zaman daha etkili bir TS izleyebilirdik.

Biz kendimize bakalım milli araya kadar müsaiy fikstürden 4x3=12 yapıp yolumuza bakalım FB'de BJK'de bu süreçte takılacak zaten.
şu maçta şu cümleyi kurmak için kusura bakma ama kuş sempatizanı olmak lazım
ne demek hak etti şikeciler?
ilk yarı 35 dakika presli baskılı oynadı hepsi bu
hakemin penaltının haricinde bütün kararları fb lehine
şu penaltı pozisyonu fb lehine olsa yüz bin var çağırır mıydı?
bırakın hocam bu objektifliği bilmeyen de hakem müdahale etmedi muhteşem oynadılar sanır
yapma bunu

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şaka maka da bizim mac -karagümrük ve bu maçta resmen 10 larca kez çalınan penaltıyı calmadilar .. karagümrük ve ts maçlarında son dakikalarda oldu 4 puan bırakacaktı şerefsizler ittire kaktira geliyorlar ..Dikkat edin bunların iyi oynayıp kaybettiği tek bir maç yok çünkü iyi oynadıkları her maç hakem desteğini dibine kadar alıyorlar ama kötü oldukları zaman Göztepe maçındaki gibi hakemin etki edebileceği bir alan kalmiyor

Febe daha çok puan kaybeder Relax. 3 puan aldılar ama takım karışık klübe karışık yönetim bile karışık, sorunlar çözülmedi.

Şuan bize en büyük rakip biziz sonra bjk..
Klasik ama söylemek gerek lideriz ve kalan maçları alırsak şampiyonuz...

fenerbahce acik acik pislik ceviriyor, sessiz kalmamaliyiz, fatih terime yazik degilmi okadar ugras cezalara ragmen ugras herseyini vere vere maclarini kazan, diger takim ise adaletsiz bir sekilde ayni potadi, emek hirziligi tam budur, hakkim helal degil benim acimdan!
Boşuna sinirlenmeyin bence , alıştırıldık adım adım.
Sezon başı Rize maçından itibaren, bu iş böyle devam ediyor ve üstüne giden yok.
Forumda bile ''kollansalardı lider olurlardı yeaa'' diyen arkadaşlar var.

şu maçta şu cümleyi kurmak için kusura bakma ama kuş sempatizanı olmak lazım
ne demek hak etti şikeciler?
ilk yarı 35 dakika presli baskılı oynadı hepsi bu
hakemin penaltının haricinde bütün kararları fb lehine
şu penaltı pozisyonu fb lehine olsa yüz bin var çağırır mıydı?
bırakın hocam bu objektifliği bilmeyen de hakem müdahale etmedi muhteşem oynadılar sanır
yapma bunu

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hocam FB'nin 3-4 tane net pozisyonu var Uğurcan'ın kurtardığı TS'nin 0-0'da girişimi bile yok. 1-0'dan sonra 1-2 cılız girişim hepsi o. FB uçup kaçmadı ama bu maç özelinde TS'ye göre çok daha iyi oynadı.

O pozisyon bence de penaltı aynısına defalarca verildi, verilmediğide oldu yani görüşümüz hoşunuza gitmeyince FB'li mi ilan edileceğiz?

Ekuban'ın mesela yalandan penaltı beklediği pozisyonda rakibin bileğine boğa gibi bastı, net sarı ve 2.sarıdan kırmızı olması gerekirdi.

Ya yok abi hala çıkamadım etkisinden şunlar kaosa girebilecekken bir de en uygun takımlardan biri gelmesine rağmen çıkıp potaya girdiler yine.Böyle şans olmaz sokayım bunlara ben.Gustavo,irfanın dönmesi pelkasın da oturması beni sıkıntıya sokuyor bu sefer bireysel beceriyle öyle göztepe maçı gibi puan bırakmaları da zor mecbur bjkyi tutucaz artık bunların maçta.Biz de bi zahmet koyalım bjkye.Gece gece karalar bağladım valla 1 aydır bu maçı bekliyordum.Ts koysaydı bunlara biz de bjk maçında bunları desteklerdik

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hocam FB'nin 3-4 tane net pozisyonu var Uğurcan'ın kurtardığı TS'nin 0-0'da girişimi bile yok. 1-0'dan sonra 1-2 cılız girişim hepsi o. FB uçup kaçmadı ama bu maç özelinde TS'ye göre çok daha iyi oynadı.

O pozisyon bence de penaltı aynısına defalarca verildi, verilmediğide oldu yani görüşümüz hoşunuza gitmeyince FB'li mi ilan edileceğiz?

Ekuban'ın mesela yalandan penaltı beklediği pozisyonda rakibin bileğine boğa gibi bastı, net sarı ve 2.sarıdan kırmızı olması gerekirdi.
Geç bunları.

İlk yarı Nwakame karşı karşıya kalacaktı faul yokken durdurdu.

Ekuban'ın ilk sarı kartı da ağırdı daha ilk faulde, kontratak yokken ne sarı kartı.

Üst Alt